Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Що вбиває більше війни?

Від вживання неякісної води щорічно в світі гине більше людей, чим від воєн, що ведуться, і всіх видів насильства, разом узятих. Про це йдеться в доповіді ООН «Хвора вода?», який був підготовлений з нагоди Всесвітнього дня води, який відзначається 22 березня.

За підрахунками фа­хівців ООН, принаймні 1,8 млн. дітей у віці до 5 років щорічно вмирають від захворювань, пов’язаних з неякісною водою, тобто, одна дитина кожні 20 секунд. «Більше половини паці­єнтів лікарень в світі — це люди, чиї недуги так чи інакше пов’язані із забрудненою водою», — підкреслюється в доповіді.

«Близько двох млрд тонн відпрацьованої води, що є сумішшю з перероблених добрив, нечистот, промислових відходів і відходів, що виробляються в результаті життєдіяльності людини, щодня скидається в річки і моря, викликаючи поширення хвороб і завдаючи непоправного збитку екосистемам», — відзначають експерти ООН.

 На їх думку, перетворення забрудненої води із загрози для здоров’я і навколишнього середовища в чистий, безпечний і економічно привабливий ресурс є одним з ключових викликів для світової спільноти в ХХI столітті.

URA.Inform

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com