Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

МАУП — вищий навчальний заклад чемпіонів

Ректору Міжрегіональної академії управління персоналом Головатому М.Ф.
[ читати далі... ]
Актуально
Захисти нас, Богородице!

Захисти нас, Богородице!

Наталя Василець 14 жовтня у Міжрегіональній Академії управління персоналом відзначали традиційне свято Покрови Пресвятої Богородиці. Такі події в Академії є одним з найважливіших елементів національно-патріотичного виховання молоді.
[ читати далі... ]
Битися, щоб перемогти!

Битися, щоб перемогти!

Наші майстри рукопашного бою здобули три «золота» на чемпіонаті Європи
[ читати далі... ]

Дострокові вибори можуть покласти край хаосу?

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович упевнений, що дострокові вибори можуть покласти край хаосу в країні.
[ читати далі... ]

Промисловість зменшує оберти

Українська промисловість близька до рецесії на тлі ослаблення цінової кон’юнктури на міжнародному ринку, вважає керівник групи радників голови Нацбанку Валерій Литвицький.
[ читати далі... ]

Подробиці тестування

Запитань з історії буде більше, англійську випускники писатимуть найдовше.
[ читати далі... ]

Криза і малий бізнес

Економічна криза не залишає шансів на виживання малому бізнесу.
[ читати далі... ]

Литвин хоче формувати коаліцію

Лідер Блоку свого імені Володимир Литвин заявляє, що його політична сила може стати центром формування коаліції після проведення позачергових парламентських виборів, передає ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА.
[ читати далі... ]

Населення України знову скоротилося

Населення України продовжує скорочуватися. З 1 серпня до 1 вересня 2008 року його чисельність знизилася на 10,1 тис. чоловік і становить 46,2 млн. чоловік
[ читати далі... ]

Уряд не може фінансувати вибори з резервного фонду

За словами першого віце-прем’єр-міністра України Олександра Турчинова, Кабмін не може фінансувати позачергові вибори з резервного фонду бюджету.
[ читати далі... ]
Офіційно

На старті Всеукраїнський конкурс «Податки очима дітей-2009»

25 вересня в Конгрес-холі Державної податкової адміністрації України від­крилася виставка творчих робіт учасників Всеукраїнського конкурсу «Податки очима дітей-2008”. В натхненних творах юних митців втілено мрії про світле майбутнє Батьківщини. Потужна енергетика любові до рідного краю, української культури, патріотизм та оптимізм талановитих дітей зібрані в експозиції виставки. Яскраві твори наочно демонструють усвідомлення сучасною молоддю необхідності змін в українському законодавстві з метою приведення його до норм і стандартів Європейського Союзу, позитивне сприйняття демократичних перетворень, що відбуваються в українському суспільстві.
[ читати далі... ]
Економіка

НБУ “ЗАМОРОЗИТЬ” БАНКИ?

Нацбанк ухвалив постанову, покликану утримати банківську систему від краху, після того як за тиждень населення вилучило $3 млрд внесків. Як стало відомо “Комерсант-Україна”, з 13 жовтня НБУ забороняє банкам достроково видавати депозити і збільшувати кредитування, заморозивши розмір їхніх активів. Для зниження панічних настроїв НБУ запропонує президенту створити з прибутку НБУ стабілізаційний фонд, що збіль­шить гарантії вкладників з 50 тис. грн до 200 тис. грн.
[ читати далі... ]

Фондові ринки падають

Сьогодні торги на ПФТС, як і два дні тому, було призупинено внаслідок побоювань чергового сильного обвалу, повідомляє видання FundMarket. Керівництво бірж ще зранку оцінило, що котирування з ціни купівлі паперів напередодні торговельної сесії вже знижено в середньому на 24,5%. Такі цифри дають підставу думати, що навіть при відкритті біржі її робота буде незабаром припинена через падіння технічного індексу.
[ читати далі... ]
Теорія переділу

Теорія переділу

Є три сценарії походження світової фінансової кризи...
[ читати далі... ]
Світ

Чавес проти Колумба

Більше не святкувати «День відкриття Америки» — його у неділю під назвою «День іспанської нації» відзначали у всій Південній Америці та Іспанії — закликав латиноамериканські країни президент Венесуели Уго Чавес. На його думку, Христофор Колумб, який 12 жовтня 1492 вперше вступив на багамський острів Гуанахані (зараз Сан-Сальвадор), «лише очолював вторгнення» колонізаторів.
[ читати далі... ]

Пірати погрожують підірвати «Фаїну»

Родичі захоплених піратами українських моряків на судні Faina вимагають зустрічі з Президентом України Віктором Ющенком. Близько 20 родичів прийшли до Секретаріату Президента з відповідною вимогою, інформує УНІАН.
[ читати далі... ]

Мітинг проти визнання незалежності Косова

Демонстрація в столиці Чорногорії проти визнання цією країною незалежності Косова вилилася у безлади. Десятки людей отримали різні травми у зіткненнях демонстрантів з поліцією. За повідомленнями з місця подій, багато з постраждалих — співробітники поліції. Безлади почалися одразу на початку мітингу, коли декілька молодих людей почали закидати каменями і пляшками поліцейських та будівлю парламенту.
[ читати далі... ]

Білоруси і ЄС

Європейський Союз зняв санкції з керівництва Білорусі, які забороняли посадовим особам в’їж­джати на територію ЄС.
[ читати далі... ]

Світовий рейтинг ВНЗ

Четверте місце за рейтингом у працівників американської газети «Times Higher Education» (THE) та компанії «Quacquarelli Symonds» (QS), що спеціалізується на освіті закордоном. Цього року опитувалися 2 300 працедавців та більш як 6 300 викладачів, яким було заборонено голосувати за власні ВНЗ, пише «ВВС».
[ читати далі... ]

Куба прагне скасувати блокаду

Парламент Куби закликав країни світу вимагати від Конгресу та уряду США припинення торговельно-економічної блокади Острова Свободи.
[ читати далі... ]

Македонія визнала незалежність Косова

Уряд Македонії визнав незалежність Косова. Чорногорія і Македонія поповнили список країн, які визнали незалежність Косова, проголошену в односторонньому порядку в лютому цього року.
[ читати далі... ]
Милосердя
Працювати за покликом серця!

Працювати за покликом серця!

На прес-конференції, яка відбулася напередодні в Міністерстві охорони здоров’я України, Президент Всеукраїнської асоціації паліативної допомоги Світлана Мартинюк-Гресь звернулася до засобів масової інформації з такими словами: „Не стійте осторонь проблем, з якими мають справу люди. Від правдивого репортажу залежать долі майже півтора мільйона пацієнтів, що потребують паліативної допомоги. Знайдіть час в ефірі чи виділіть шпальту газети про буденне життя хоспісу, відділення сестринського догляду чи життя одинокої прикутої до ліжка людини. Доносьте інформацію не тільки в переддень, а постійно. Сійте зерна милосердя, і проростатиме велике поле добра та турботи про ближнього. Воно вам воздасться сторицею”. Тема надто болюча і тільки байдужих може залишити осторонь.
[ читати далі... ]
Джерела
Топоніми україни давності нашого

Топоніми україни давності нашого

Продовжуємо публікацію уривків з книги відомого філолога Станіслава Губерначука «КАРБИ ТРИПІЛЬСЬКОЇ ДОБИ В УКРАЇНСЬКИХ ГЕОГРАФІЧНИХ НАЗВАХ ТА ІМЕНАХ ОСОБОВИХ»
[ читати далі... ]
Наша сила
ГОПАК — не просто танець

ГОПАК — не просто танець

Український танець гопак у кожнiй країнi свiту знають як вiзитівку України. Немає i в Українi фольклорного танцювального ансамблю, в репертуарi якого б не було знаменитого гопака чи людини, яка б його хоч раз не бачила. Та далеко не всi, дивлячись на козацький запальний танець, здогадуються, що у традицiйних рухах збереглися не тiльки ду­ховнiсть i мiстика глибини тисячолiть, а й гар­мо­нiйна система древнього вiй­ськового мистецтва наших пращурiв. Недаремно ж говориться, що все нове — це добре забуте старе, а в цьому випадку збережений для нас в танцi комплекс бойових i спортивних вправ.
[ читати далі... ]
Урок історії
Повстання Чернігівського полку 1825

Повстання Чернігівського полку 1825

Рух декабристів — це не тільки проекти конституцій, плани військової революції, маршрути повсталих частин. Це насамперед люди, з їхніми прагненнями та уподобаннями, з їхньою любов’ю та ненавистю, з їхніми високими ідеалами та прикладами моральної зневіри.
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР
День юриста в МАУП

День юриста в МАУП

Днями у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулося святкування професійного свята Дня юриста. Це свято відзначають в Україні з 1997 року. В Академії вже стало доброю традицією вітати у цей день людей, девізом усього життя яких стало гасло: «Знати право, служити праву, захищати право!».
[ читати далі... ]

АКАДЕМІЯ вітає нових студентів

Найбільший та найкращий недержавний вищий навчальний заклад — Міжрегіональна Академія управління персоналом — у ці дні приймає достойну зміну своїм випускникам, яким ще недавно вручали дипломи. На місце тих, хто вже починає справжнє професійне життя в політиці, економіці, правовій, культурній, освітній сферах приходять нові майбутні політологи, психологи, соціологи, економісти, юристи, дипломати, які здобуватимуть освіту в МАУП, а згодом знайдуть гідне місце на професійній ниві — в державних установах та приватних підприємствах України та зарубіжжя, і таким чином поповнять лави української еліти.
[ читати далі... ]
В.Шишкін зустрівся зі студентами МАУП

В.Шишкін зустрівся зі студентами МАУП

Завжди іти вперед і досягати мети — гасло прогресивної молоді. Сучасний динамічний світ вимагає постійно вчитися і розвиватися. Такі можливості пропонує своїм студентам Міжрегіональна Академія управління персоналом. На реалізацію навчально-виховних завдань в Міжрегіональній Академії управління персоналом діють різні методи та форми навчання. Однією з таких є традиція запрошувати відомих людей, досвідчених фахівців-професіоналів у певній галузі знань, які можуть поділитися своїми знаннями зі студентами і порадити, як досягти найвищих вершин успіху.
[ читати далі... ]
Урочиста церемонія нагородження

Урочиста церемонія нагородження

В штаб-квартирі Між­народної Громадської Організації «Міжнародна Кадрова Академія» (МКА) відбулася урочиста церемонія нагородження.
[ читати далі... ]
Автосалон

Найбільші автоконцерни США можуть об’єднатися

Авторитетна американська газета New York Times пише про те, що між концернами GM і Chrysler почалися переговори про злиття. Представники GM заявили, що шукають різні способи виходу з кризи, що котирування акцій General Motors минулого тижня досягли свого мінімуму за останні 60 років. В Chrysler справи не набагато кращі, сьогодні продажі автомобілів на внутрішньому ринку такі ж, як і 15 років тому.
[ читати далі... ]

Родстер Volkswagen

Volkswagen працює над недорогим середньомоторним родстером класу Lotus Elise, який повинен вийти на ринок через три-чотири роки. За місяць до передбачуваної прем’єри концепту на автосалоні в Лос-Анджелесі декілька автомобільних видань надали суперечливі дані стосовно новинки, що розроблялася.
[ читати далі... ]

Ford може продати свою долю корпорації Mazda

У кількох японських виданнях з’явилися вісті про те, що Ford Motor Company, який нині день володіє 33,4% акцій компанії Mazda Motor Corporation, готовий продати свій контрольний пакет, щоб покращити свій, майже кризовий, фінансовий стан.
[ читати далі... ]

Нове покоління Honda S2000 вийде в 2011 році

Для компанії, яка витрачає мільйони доларів для підтримки і розвитку своєї команди Ф1, Honda поводиться дуже тихо в сегменті серійних спорткароів. Кабріолет S2000 вийшов майже десять років тому, тоді як наступник NSX вийде лише через кілька років, і лише на ринках, де продається Acura.
[ читати далі... ]
Lexus показав IS 250 Sports Concept

Lexus показав IS 250 Sports Concept

Услід за презентацією кабріолета IS 250 у Франції компанія Lexus представила новий варіант седану IS 250 під назвою Sports Concept — легший за Lexus IS-F, але з комплектом обважувань у стилі AMG. Прем’єра моделі відбулася не в Парижі, а в Сіднеї, де недавно відкрився міжнародний автосалон.
[ читати далі... ]
Надлегкий Exige Cup 260

Надлегкий Exige Cup 260

До Парижа Lotus привіз найшвидший варіант Exige з полегшеною конструкцією кузова.
[ читати далі... ]

Концепт Mitsubishi Triton

На тлі прем’єр Паризького автошоу якось непомітно проходіть міжнародний автосалон в Сіднеї, який не може похвалитися настільки гучними новинками, але, проте, представляє ряд цікавих автомобілів, таких як «концепт» Triton від спортивного підрозділу Team Mitsubishi Ralliart (TMR).
[ читати далі... ]
Медицина

В організмі людини знайшли фермент, здатний боротися з ВІЛ

Медики з університету Південної Каліфорнії заявили про те, що вони знайшли в організмі людини фермент APOBEC-3G, здатний боротися з ВІЛ.
[ читати далі... ]

Змова торговців?

Боротися з операторами фармакологічного ринку, що допустили безпрецедентне підвищення цін на медпрепарати, будуть силові структури. Про це йшла мова на екстреному засіданні Держслужби лікарських засобів. У Держслужбі обіцяють, що якщо продавці ліків не повернуть колишні ціни, в ситуацію будуть змушені втрутитися силові органи.
[ читати далі... ]
Туберкульоз: небезпека наростає

Туберкульоз: небезпека наростає

Сьогодні вкрай гостра епідеміологічна ситуація щодо цієї інфекції. Вірогідно, до 30 — 40 років 70% дорослих інфікуються МБТ. Туберкульоз у дорослих може бути первинним, виникаючи у результаті зустрічі туберкульозної інфекції з організмом дорослої людини. На відміну від дітей, з їхньою високоактивною лімфатичною системою, у дорослих збудник туберкульозу менше потрапляє у лімфовузли. Водночас це не означає, що він ні в кого з дорослих не може там проявитися. Туберкульоз внутрішньогрудних або інших груп лімфовузлів у дорослих трапляється частіше у хронічній формі, і його початок слід шукати в дитинстві.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com