Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

В організмі людини знайшли фермент, здатний боротися з ВІЛ

Медики з університету Південної Каліфорнії заявили про те, що вони знайшли в організмі людини фермент APOBEC-3G, здатний боротися з ВІЛ.

За словами вчених, їм вдалося вивчити атомну структуру ферменту APOBEC-3G, присутнього в кожній клітині будь-якої людини. Він може боротися із ВІЛ за допомогою своїх унікальних властивостей, стверджують медики.

За їхніми словами, фермент здатний взаємодіяти з вірусною ДНК, змінювати її й знищити. «Ми зрозуміли механізм взаємодії цього ферменту із ДНК. Це розуміння ляже в основу створення реально працюючих антиВІЛ-ліків», — говорить автор дослідження Він також зазначає, що за допомогою ферменту APOBEC-3G РНК ВІЛ можна змінити й впровадити у вірусну ДНК, у результаті чого сам вірус виявиться нездатний до подальшої інфекції й відтворення.

Автори дослідження також стверджують, що, крім боротьби з ВІЛ, APOBEC-3G може стримувати вірус гепатиту, бо входить у сімейство ферментів, що беруть участь у генерації антитіл в організмі, а також у процесі метаболізму жирових тканин.

Міжнародна федерація товариства Червоного Хреста й Червоного Півмісяця виступила із заявою про те, що епідемія СНІДу в деяких країнах набирає катастрофічних оборотів.

Як говориться у звіті гуманітарної організації, щодня 7 тисяч людей у світі заражаються ВІЛ, 2,1 млн людей вмерли від хвороби в 2007 році, а ще 33 млн людей у світі живуть зі СНІДом. ІНайбільше від цієї епідемії страждає південь африканського континенту.

При цьому французький учений Люк Монтен’є, який одержав 6 жовтня цього року Нобелівську премію в сфері медицини за виділення вірусу імунодефіциту із клітин людини, заявив, що терапевтична вакцина від ВІЛ/СНІДу з’явиться в найближчі 3-4 роки.

За матеріалами CyberSecurity

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com