Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Куба прагне скасувати блокаду

Парламент Куби закликав країни світу вимагати від Конгресу та уряду США припинення торговельно-економічної блокади Острова Свободи.

У заяві керівництва кубинського парламенту йдеться, що Вашингтон «зобов’язаний поважати законне і суверенне право народу» острівної держави на самовизначення.

Як зазначається в документі, Генасамблея ООН впродовж 16 років здебільшого приймає резолюції про необхідність припинення блокади Куби. Однак Вашингтон ігнорує думку міжнародної спільноти і продовжує «політику геноциду» стосовно кубинського народу, посилюючи ембарго.

За даними Гавани, за майже 50 років, впродовж яких США здійснюють блокаду, Куба зазнала економічного збитку у розмірі понад 93 млрд доларів. Останній рік виявився найважчим для країни в цьому сенсі через посилення політичного тиску США.

Нещодавно влада США відкинула пропозицію послабити блокаду Куби, яка трохи більше місяця тому сильно постраждала від двох ураганів. Водночас Білий дім «організовує та розширює підривні операції, спрямовані на розгром конституційного ладу», обраного самим кубинським народом.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com