Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Фондові ринки падають

Сьогодні торги на ПФТС, як і два дні тому, було призупинено внаслідок побоювань чергового сильного обвалу, повідомляє видання FundMarket. Керівництво бірж ще зранку оцінило, що котирування з ціни купівлі паперів напередодні торговельної сесії вже знижено в середньому на 24,5%. Такі цифри дають підставу думати, що навіть при відкритті біржі її робота буде незабаром припинена через падіння технічного індексу.

Провідний аналітик відділу ринку продажу акцій ІК «Альфа Капітал Україна» Денис Шаврук вважає, що пережите населенням здорожчання долара в обмінниках не може не позначитися на виведенні грошей з інвестиційних фондів. Інакше це призведе до подальшого зливу акцій або до тривалих затримок за виплатами. Побоюючись за такі наслідки, зупинка біржі зараз є, можливо, єдино правильним рішенням у запобіганні подальшої паніки.

Нині падінню не під­дається тільки золото, що завжди залишається в ціні і зростає в кризові моменти. Нафта вийшла на ціну річного мінімуму, а практично всі світові фондові індекси досягли своїх значень 2003 року.

Після четвергового обвалу в США 10 жовтня азійські індекси падають панічно рекордними темпами. Ефект від зниження Центробанками ставок був настільки короткостроковий, що навіть для корекції просто не було часу. Dow Jones Industrial Average впав на 678,91 пункту або на 7,33%.

S&P 500 закрився зниженням на 75,02 пункту або на 7,62%. Nasdaq Composite знизився в ціні на 95,21 пункту або на 5,74%.

Коливання індексі відчутні і на валютному ринку форекс. Як показує практика в такі моменти можна заробити на різніці курсів валют в forex, якщо вибрати влучний момент і слідкувати за ринком.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com