Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Забезпечити ринок професійним кадровим ресурсом

Забезпечити ринок професійним кадровим ресурсом

Програми MBA (Master of Business Administration) в усьому світі — найсерйозніша ланка в підготовці менеджерів-професіоналів. Саме на програмах MBA вчать менеджменту найбільш професійно та повно.
[ читати далі... ]
Актуально
Ну, мов ті діти, слово честі!..

Ну, мов ті діти, слово честі!..

Спочатку — замальовка з натури. Родина столичних інтелігентів: баба з дідом, тато з мамою і дитинка чоловічої статі у віці чотирьох років. Верховодить бабця. Точніше — пресує всіх незаперечним авторитетом. Вона, зокрема, вважає, що найкращий спосіб корекції здоров’я і поведінки онука, особливо, якщо він не хоче їсти несмачну, але поживну кашу, — це виклик лікаря з обов’язковим уколом.
[ читати далі... ]
Монета, присвячена Роману Шухевичу

Монета, присвячена Роману Шухевичу

Національний банк України випустив ювілейну 5-гривневу монету із серії Знамениті особистості України, присвячену генерал-хорунжому й головному командирові Української повстанської армії (1943 — 1950), військовому й політичному діячеві Роману Шухевичу.
[ читати далі... ]
АМЕРИКА НА ЗЛАМІ ЕПОХ

АМЕРИКА НА ЗЛАМІ ЕПОХ

Олександр Бобик 15 квітня — день народження мого батька. Кожного року в цей день США перетворюються на вулик рознервованих бджіл. Але причина тут не в моєму батькові. 15 квітня — остан­ній день подачі податкових декларацій, які тут заповняють не тільки мільйонери, депутати і міністри, а й уся широка публіка, за винятком хіба що малоімущих та нелегалів.
[ читати далі... ]
Постаті
НЕВІДОМИЙ ІВАН КРУЦ

НЕВІДОМИЙ ІВАН КРУЦ

Сергій Піддубний В українському селі завжди шанувалися сила, спритність і мужність. Здавна чоловіки любили показати себе в боротьбі, підніманні важких предметів, а парубки частенько мірялися силою у рукопашних боях з ровесниками сусідніх сіл. У кожному селі були свої силачі, про яких складали легенди.
[ читати далі... ]
Роздуми
Душа — сила верхнього світу?

Душа — сила верхнього світу?

Ми усі різні, тож по-різному уявляємо життя, його кінець і що буде після нього. Більш широким є його спектр — духовний, пошук суті земного буття, хоча й перебуває у площині філософського і релігійного пошуку людини, однак все ще підмі­нюється матеріальним. А ось як мислить з цього приводу керівник Центру «Євро-Азія — III тисячоліття» Михайло Гречка, який спробував припідняти завісу таємниці матеріально-непроявленої, нуменальної Природи.
[ читати далі... ]
Як виглядав Юлій Цезар?

Як виглядав Юлій Цезар?

Сергій Лебедько Бюст Юлія Цезаря, придбаний Британським музеєм у 1818 році, який вважався античним оригіналом, зробленим ще за життя геніального політика, сучасними методами мистецтвознавчого і технічного аналізу був викритий як підробка. Скандал спалахнув жахливий.
[ читати далі... ]
Традиції
Мораль
ЦНОТА — РОДИННИЙ ОБЕРІГ НАЦІЇ

ЦНОТА — РОДИННИЙ ОБЕРІГ НАЦІЇ

До вiтчизняних прогнозiв ненормальної демографiчної ситуацiї в Українi додалися й ООНiвськi. Вони пiдтвер­джують те, про що ми вже знаємо, але нiби не усвiдомлюємо: до 2050 р. українцiв в Українi залишиться 20 — 25 млн, тобто лише 40% — 50% вiд того числа, з яким переступили межу третього тисячолiття.
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР
НА РІВНІ СЕРЦЯ

НА РІВНІ СЕРЦЯ

Візитівка. Марек Внук, президент Дитячого центру «Сонячне світло», 33 роки, поляк. Народився в Перемишлі. Одружений, має трьох дітей. В Україні вісім років. Раніше працював у Центрі реабілітації наркозалежних і Молодіжному центрі в Швейцарії. За освітою теолог і педагог, «допоміжні» професії — радіоелектронік, інструктор з планеризму. Знає шість мов. По материнській лінії має українське коріння.
[ читати далі... ]
Автосалон
Спортивна версія Peugeot 107

Спортивна версія Peugeot 107

Субкомпакт Peugeot 107 отримає спеціальну спортивну версію під назвою Street Racing. Трьохдверний хетчбек буде двох кольорів — чорного і білого. Весь корпус автомобіля ділитимуть дві червоні лінії, що проходитимуть по капоту, даху і багажнику. У тон їм забарвлено і корпуси дзеркал заднього вигляду, прикрашені фірмовими логотипами Street Racing.
[ читати далі... ]
Крим
Судак перлина Криму

Судак перлина Криму

Як Київ важко уявити без старовинного Подолу, так Крим — без Судака. Адже це своєрідний шматочок півострова, у якому напрочуд дивовижно переплелися історія та сучасність. Про те, що у Середні віки місто було центром світової торгівлі, свідчить старовинна фортеця.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com