Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

У НАТО ЛИШЕ З УКРАЇНОЮ

Грузія у грудні не прийме пропозицію про приєднання до Плану дій відносно членства в НАТО, якщо розгляд відповідної заявки України буде відкладено. З такою заявою виступила міністр закордонних справ Грузії Єка Ткешелашвілі після зустрічі зі своїм польським колегою Радославом Сікорским у Варшаві.

«Зближення з НАТО разом з Україною дає нам значно більші можливості», — підкреслила міністр. У той же час, Сікорский висловив жаль, що «сугубо технічне питання, яким є План дій, набув такого політичного значення».

«В нас з Україною дуже міцне стратегічне партнерство. Це наше спільне зусилля, і ми вважаємо, що перспектива полягає у тому, щоб йти дорогою до членства разом», — сказала грузинський міністр.

Нагадаємо, на самміті у Бухаресті, який пройшов у квітні, керівництво НАТО заявило про те, що повернеться до розгляду питання про можливе приєднання України та Грузії до Плану дій по членству в Альянсі в грудні 2008 року.

«Ліга.Новини»

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com