Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Дипломи випускникам МАУП буде видано!

Міністерство освіти і науки України буде зобов’язане видати заборговані дипломи випускникам Міжрегіональної Академії управління персоналом. Попередні рішення Господарського суду м. Києва та Київського апеляційного адміністративного суду щодо цього питання своєю резолюцією від 5 березня 2007 року залишив у силі Вищий адміністративний суд України. Нагадаємо, без усіляких обґрунтувань, у липні 2006 року Міносвіти відмовило Академії у видачі 4 655 дипломів її випускникам. У зв’язку з цим, Академія подала відповідні позови до Господарського суду Києва.
[ читати далі... ]
Актуально

Газ за $321?

Україна погодилася з тим, що ціна російського газу, спожитого в січні-лютому 2008 року, складе $321 за тис. куб. м, пише «Комерсант-Україна».
[ читати далі... ]

Ющенко роздав Національні премії ім. Шевченка

Цього року Національні премії України імені Тараса Шевченка присуджені 18 діячам мистецтва. Про це йдеться в указі Президента України Віктора Ющенка «Про присудження Національній премії України імені Тараса Шевченка» від 3 березня, оприлюдненому сьогодні на офіційному сайті Голови держави.
[ читати далі... ]

Судовий процес як «окозамилювання»

Мати журналіста Ґеоргія Ґонгадзе, Леся Ґонгадзе, планує у вівторок виступити в Апеляційному суді міста Києва, де з 2005 року слухається справа про вбивство її сина.
[ читати далі... ]

Екологія чи гроші?

Румунія звинувачує Україну в порушенні норм міжнародного права при будівництві каналу «Дунай-Чорне море”. Румунія звинувачує Україну в порушенні норм міжнародного права при будівництві каналу «Дунай-Чорне море», передає УНІАН з посиланням на прес-секретаря Постійного представництва Румунії при ЄС Доріс Мірчу.
[ читати далі... ]
Політикум

Росія не вважає голодомор геноцидом. Тоді що таке геноцид?

Постійний представник Росії при відділенні ООН в Женеві Валерій Лощинін закликає відмовитися від спроб кваліфікувати масовий голод 30-х років минулого століття як геноцид. Про це він заявив, виступаючи на сьомій сесії Ради ООН з прав людини
[ читати далі... ]

У Юлії великі плани

Прем’єр Юлія Тимошенко заявила про намір у найближчі 3-4 місяці приватизувати «Укртелеком» і ключові хімічні й енергетичні підприємства.
[ читати далі... ]

Нагорний Карабах як відлуння Косова?

Ніка Костенко 4 березня на межі збройних сил Азербайджану та Вірменії відбулося зіткнення. Хто першим відкрив вогонь — питання спірне. Одна країна звинувачує другу. Спірним залишається питання того, чи є жертви з вірменського та азербайджанського боку.
[ читати далі... ]

Ющенко зобов’язав Тимошенко і Яценюка стояти біля трапу

Протистояння в помаранчевій команді набуває рис абсурду. Президент Ющенко вирішив зобов’язати прем’єра Тимошенко... проводжати його з Києва під час поїздок і візитів, а також зустрічати при поверненні.
[ читати далі... ]
Горяча тема
Земельний дерибан космічного масштабу

Земельний дерибан космічного масштабу

На виконання доручення Прем’єр-Міністра України від 7 лютого 2008 року Міністерство внутрішніх справ України бере участь у роботі спільної робочої групи з аналізу ефективності роботи Київської міської державної адміністрації (КМДА), повідомляє департамент зв‘язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ України.
[ читати далі... ]
«Аварійна ситуація» в українському ДАІ

«Аварійна ситуація» в українському ДАІ

Є на телеканалі НТН програма «Свідок», у якій розповідають про різні кримінальні події, надзвичайні пригоди тощо. Найцікавіше в цій передачі те, як коментують свої вчинки затримані кримінальні елементи — з одного боку і працівники правоохоронних органів — з другого.
[ читати далі... ]
Влада і ми
ФАЗОВИЙ ПЕРЕХІД<br />
Чи має право приймати рішення той, хто за них не відповідає?

ФАЗОВИЙ ПЕРЕХІД
Чи має право приймати рішення той, хто за них не відповідає?

Головною проблемою чинного устрою є безвідповідальність і безконтрольність влади. Все інше — корупція, злочинність, беззаконність і безгосподарність — лише наслідки.
[ читати далі... ]
Суспільство
Ліві на роздоріжжі

Ліві на роздоріжжі

Діяльність лівих партій спрямована на захист інтересів більшості громадян, які своїми руками і власним розумом створюють всі національні багатства. На жаль, ліву ідею в значній мірі здискредитував невдалий досвід Радянського Союзу та інших держав соціалістичного табору. Щоб люди знову повірили лівим, потрібно вказати корінні причини минулих невдач будівництва соціалізму і комунізму, створити нову ідеологічну модель суспільства і партії, яка враховувала б попередній досвід, сучасні вимоги і виклики майбутнього.
[ читати далі... ]

ЧОМУ МОВЧИТЬ ЧЕТВЕРТА ВЛАДА?

Володимир Ільків Чому українське суспільство настільки заполітизоване? Чи самі лише політики у цьому винні? Чим живе звичайна людина? Насамперед буденними проблемами. Хтось їх вирішує краще, хтось гірше.
[ читати далі... ]
Світ

Кіпр: Розділений рай

Кіпрське питання на протязі вже більше п’ятдесяти років залишається однією з насущних проблем в зовнішній політиці Туреччини.
[ читати далі... ]
Уроки історії

ЯК МИ СТАЛИ «ВОРОГАМИ НАРОДУ»

Приводом для арешту Пантюші й мене стало наше знайомство з надрайонновим провідником ОУН Байдою та оповідання Пантюші «Очна ставка», яке він почав писати в с. Гереженівка.
[ читати далі... ]

У «Яд Вашем» немає досьє на Романа Шухевича

В архіві ізраїльського меморіального комплексу 27 лютого — 2 березня радник голови СБУ, співробітник Українського інституту національної пам’яті, кандидат історичних наук Володимир В’ятрович відвідав у складі урядової делегації меморіальний комплекс «Яд Вашем» в Ізраїлі
[ читати далі... ]

Поліський месник

100 років тому народився Тарас Бульба-Боровець
[ читати далі... ]
Трибуна
Росія і права нацменшин: рух — одностронній!

Росія і права нацменшин: рух — одностронній!

Різне розуміння суті взаємостосунків між російським та україн­ським народами спостерігалося у сторін ще до офіційного укладення Переяславської угоди 1654 року між Україною та Росією.
[ читати далі... ]
Як це було
Бій за Київ: Петлюра проти Муравйова

Бій за Київ: Петлюра проти Муравйова

Ярослав ТИМЧЕНКО Сьогодні ви дізнаєтесь про спробу Петлюри і гайдамаків захистити Київ від більшовицького нашестя Муравйова та Антонова у лютому 1918 р. Попри невдачу українці засвідчили високий моральний дух і спроможність завдавати червоним великих втрат. Ми розвіємо побутовий міф про легку перемогу більшовиків при взятті столиці України.
[ читати далі... ]
Український лідер

З турботою про військовослужбовців, звільнених у запас

Військова реформа в Україні зумовлює необхідність удосконалення нинішньої системи соціальної адаптації військовослужбовців, що підлягають звільненню, та осіб, звільнених з військової служби, організації їхньої перепідготовки та працевлаштування.
[ читати далі... ]

«Скільки мов ти знаєш — стільки разів ти людина»

У світ бізнесу приходить нове покоління професіоналів. Сучасний ринок праці вимагає від них не лише бути спеціалістами у своїх сферах діяльності та володіти якостями лідера, а й знати іноземні мови, вміти спілкуватися і знаходити ділові контакти. У Міжрегіональній Академії управління персоналом вивченню іноземної мови приділяється значна увага, більшість спеціальностей, за якими готують в Академії, передбачають вивченні двох або і трьох іноземних мов.
[ читати далі... ]
Подорожі
Європа в мініатюрі

Європа в мініатюрі

Вам хотілося б в одну мить відчути ритм ранкового Лондона й меланхолію вечірнього Рима, романтику Парижа і вічний подих історії Афін? Біля «Атоміума», який називають візитівкою Брюсселя, розкинувся парк «Міні-Європа». Тут країни Євросоюзу — як на долоні. Площа «долоні» — два з половиною гектари. Кількох годин вистачить, аби ознайомитися з «Європою в мініатюрі».
[ читати далі... ]
Подія
Австрія готова до «футбольного карнавалу»

Австрія готова до «футбольного карнавалу»

Олег Крук Без сумніву, сьогодні погляди всіх футбольних вболівальників спрямовані на дві альпійські країни — Австрію та Швейцарію.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com