Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Довіра — запорука нашого розвитку

В історії новітньої України, мабуть, не відшукати такої безпрецедентної події, яку пережив за останні три роки колектив найбільшого в країні недержавного ВНЗ. А з ним і тисячі громадян, які свого часу обрали місцем свого навчання Міжрегіональну Академію управління персоналом.
[ читати далі... ]
АКТУАЛЬНО

Назріває «шельфовий» скандал

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко оголосила про скасування спеціального дозволу на користування надрами, виданого компанії «Венко Прикерченська лтд.» як переможцю конкурсу на розробку шельфу Чорного моря.
[ читати далі... ]

У НАС ПАРАД! САМ ІЗВОЛЯТ СЄГОДНІ ГУЛЯТИ...

Наш північний сусід дочекався! Минулого тижня «гражданам Росії» представили нового «гражданіна начальника». В коментарях до інавгурації Медвєдєва кремлівські диктори провели чітку дефініцію: хто без погонів і зв’язків у Кремлі, ті «гражданє Росії». А хто в погонах і особисто наближений — ті «товаріщі». Лексикон часів ГУЛАГу знову став офіційним протоколом у сучасній Росії.
[ читати далі... ]

Президент частував ветеранів солдатською кашею

Станіслав Гоцуляк Саме так сприймаю я галас і крики «Ганьба» з вуст ветеранів під час виступу Президента в Меморіальному комплексі «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років» з нагоди Дня Перемоги. А все через одну фразу в тривалому виступі із заслуженими словами щирої вдячності на адресу ветеранів. Стосувалася та фраза борців не лише проти німецьких загарбників, а й за незалежність України — бійців УПА.
[ читати далі... ]

Заява МЗС України щодо антиукраїнських висловлювань офіційних осіб Російської Федерації

МЗС України серйозно стурбоване оприлюдненими останніми днями заявами офіційних осіб Російської Федерації щодо України.
[ читати далі... ]
АНАЛІТИКА

«Москва — третій Рим», або Кремль розставляє тенета

В Україні перманентна криза. Чвари, з’ясування стосунків. Як зазначив Михайло Задорнов, в Україні два Віктора, а між ними Юлія Тимошенко, яка увесь час загадує якісь бажання. Однак уважний сатирик чомусь не згадує, кого має на увазі: Віктора Ющенка і Віктора Януковича чи… Віктора Ющенка і Віктора Балогу… Проте, якщо вірити Юлії Володимирівні, йдеться про пару №2. Жоден з Вікторів з нею не погоджуються.
[ читати далі... ]
СВІТ

Зіткнення цивілізацій чи «євразійська альтернатива»

Людська мудрість в тім, щоб передбачити напрям руху світового, його міру, закон і сприяти цьому рухові. Інакше цей рух піде проти нас і розчавить нас. Михайло Драгоманов
[ читати далі... ]

Турчинов обіцяє посадити «корупціонерів» Черновецького

Кандидат на посаду мера Києва Олександр Турчинов заявляє, що у випадку перемоги на виборах буде домагатися притягнення до відповідальності нинішньої київської влади за незаконне відчуження державних об’єктів і виділення земель.
[ читати далі... ]

ЛУЦЕНКО ВИМАГАЄ ЗВІЛЬНИТИ БАЛОГУ

Народна Самооборона вимагає від президента відставки глави секретаріату президента Віктора Балоги. Про це в понеділок на прес-конференції заявив лідера Народної самооборони Юрій Луценко.
[ читати далі... ]
УКРАЇНОФОБІЯ
Юрій Кононенко: «З бібліотеки вийняли душу»

Юрій Кононенко: «З бібліотеки вийняли душу»

– Хочу нагадати, що Бібліотека української літератури бере свій початок з 1988 року, тобто вже існує майже 20 років, — розповідає пан Юрій.
[ читати далі... ]
НА ПОРОЗІ КРИЗИ

ЗАХІД ЗАХОДУ

Цьогорічна президентська кампанія в США є унікальною в історії цієї країни. Тим, що з трьох реальних кандидатів на головний пост жоден не відповідає традиційним уявленням про середньостатистичного американця, гідного бути керівником своєї нації.
[ читати далі... ]
НАША ЗЕМЛЯ

Красуня над клекотом Черемоша

Ніка Костенко Вижниця. Маленьке містечко між річкою Черемош та Карпатами. Взагалі Черемош — міжкордонна річка. Вона розділяє Чернівецьку та Івано-Франківську області.
[ читати далі... ]
ДОСЛІДЖЕННЯ
Усім козакам козак

Усім козакам козак

Анатолій Коваленко Немає в Україні, напевно, такого місця, села або міста, де не знали б народного героя Козака-Мамая. Образ його став широко відомим завдяки сотням картин, виконаних самодіяльними художниками впродовж століть. Сучасні національні й етнографічні музеї в своїх фондах зберігають напівзотлілі картони і полотна, що датуються ХVII — ХIХ століттями. Цей же образ відважного воїна розбурхує уяву і сучасних майстрів пензля.
[ читати далі... ]
СПОРТ

Назустріч Пекіну-2008

8 серпня 2008 року в столиці Китаю — Пекині в чаші нового стадіону «Пташине гніздо» спалахне олімпійський вогонь, який ознаменує «старт» 29-х Літніх Ігор — всесвітнього свята молодості, сили і аматорського спорту.
[ читати далі... ]
НАУКА

МАГНІТНІ ОБІЙМИ ЗАЛІЗНОГО ВІКУ

У 70–80 роках минулого століття людство зазнало так званого синдрому хронічної втоми й почало шукати його причини. Американські вчені висловили пропущення, що збудником хвороби є специфічні віруси, а московський цілитель Думбре в низці популярних статей стверджував, що мешканці нашої планети потерпають від біопольового впливу космічного походження.
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР
МАУП — лідер  національної економіки

МАУП — лідер національної економіки

Залишається зовсім небагато часу до закінчення 2007/2008 навчального року, що став апогеєм ще одного періоду роботи нашого колективу в переддень відзначення 20-річного ювілею Міжрегіональної Академії управління персоналом. Є над чим замислитися, є до чого прагнути. Роботи багато, але колективу нашого навчального закладу вона під силу.
[ читати далі... ]

За ініціативою студентів

У МАУП відбулася Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «РОЗВИТОК ОСОБИСТОСТІ В КОНТЕКСТІ СУЧАСНИХ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНИХ ЗМІН». Привітати учасників конференції завітали ректор МАУП Микола Головатий та перший проректор МАУП Наталя Джинчарадзе.
[ читати далі... ]

Чому в МАУП?

(путівник для тих, хто обирає Майбутнє, та для їхніх батьків. І не тільки...)
[ читати далі... ]

Що їх життя? миттєвість...

Наталя Околітенко Важко й сказати, коли людина перетворила на шовкопрядильну машину вільну істоту — найімовірніше, метелика теофілю мандарина з родини коконопрядів, що мешкає на заході Гімалайських гір.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com