Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Дипломатичний ліцей запрошує

Дипломатичний ліцей запрошує

Міжрегіональна Академія управління персоналом — найбільший та найкращий вітчизняний вищий навчальний заклад недержавної форми власності. З кожним роком це звання підтверджується не тільки офіційними рейтингами популярності та якості надання освітніх послуг, а й передусім результатами, які показують випускники закладу, здобуваючи життєві перемоги. Чимало з колишніх студентів Академії нині успішні політики, економісти, діячі культури.
[ читати далі... ]
Актуально

Зять мера києва поза підозрою?

Генпрокурор Олександр Медведько скасував постанови про порушення кримінальної справи щодо учасників розбійного нападу, одним із яких був зять мера Києва В’ячеслав Супруненко, і порушив справу за фактом цього нападу.
[ читати далі... ]

«Страшно навіть подумати, але ми вас знищимо...»

Заголовок до коментаря скомпонований з висловлювань двох московських вождів. «Ми вас знищимо!» — вигукнув Микита Хрущов на початку 60-х рр. минулого століття на адресу США і країн НАТО. «Страшно подумати, що нам доведеться перенацілити свої ракети на Україну», — це вже наші дні, одкровення Володимира Путіна. Адресат — той же: НАТО і США.
[ читати далі... ]

Роман Скрипін очолив Незалежну медіа-профспілку України

Романа Скрипіна обрано головою Незалежної медіа-профспілки України. За його обрання проголосував 31 із 57 делегатів ІІ етапу з’їзду НМПУ, який відбувся 23 лютого у київському Будинку вчених. Він був єдиним претендентом на пост голови НМПУ.
[ читати далі... ]

Уряду доручили «перекувати» держтелерадіомовлення на громадське

Закон про створення системи громадського мовлення в Україні був прийнятий ще в 1997 році, проте Леонід Кучма наклав на нього вето. Наприкінці 2000 року ще один закон спіткала та ж доля.
[ читати далі... ]

Замки — у «добрі руки»

Декларацію про проведення Року замків та палаців Західної України на вихідних підписали та скерували до Президента керівники шести обласних рад. За словами голови Львівської облради Мирослава Сеника, першорядним завданням є внесення законодавчих змін, які дали б змогу залучати приватний капітал для порятунку замків від руйнування, повідомляє УНІАН.
[ читати далі... ]
Політикум
Змова лузерів

Змова лузерів

Сергій Сорока («Українська правда») Вихід Балоги і Ко із лав партії «Наша Україна» додав певної пікантності і до бурхливої політичної реальності України. З одного боку, внутрішні проблеми партії та блоку НСНУ добре відомі широкому загалу, з іншого — такий демарш аж ніяк не вимальовує сценарій для їх вирішення з точки зору стратегічних політичних інтересів Президента та його найближчих соратників.
[ читати далі... ]

Тимошенко не має наміру пускати «Газпром» на внутрішній ринок України

Кабінет Міністрів 22 лютого затвердив план усунення з українського ринку RosUkrEnergo і «УкрГаз-Енерго» (УГЕ) — до кінця квітня місце обох компаній повинна зайняти НАК «Нафтогаз України».
[ читати далі... ]
Світ
Хто очолив Косоварів?

Хто очолив Косоварів?

Після визнання «незалежності» Косово вияснилося, що уряд «європейської країни» очолює людина, яку звинувачують у тероризмі та наркоторгівлі. Хашим Тачі на прізвисько Змій — найодіозніший з албанських польових командирів, про «подвиги» якого пишуть навіть західні ЗМІ.
[ читати далі... ]
Реакція на Косово

Реакція на Косово

17 лютого автономний край Косово у складі Сербії проголосив про свою незалежність. Це викликало хвилю невдоволення і серед сербів, і серед деяких країн Європи. Пропонуємо читачеві поглянути на проголошення незалежності краю крізь призму висловлювань лідерів країн, які підтримали цей акт.
[ читати далі... ]
Коли пам’ять об’єднує

Коли пам’ять об’єднує

Що єднає українців, які з волі обставин живуть поза межами Батьківщини? Пам’ять про коріння роду, мова батьків, яку не просто зберігати без середовища, і таке зрозуміле бажання відчувати надійне плече однодумця. Українці Франції гуртуються завдяки спільним акціям, які організовують в усіх регіонах країни — там, де живуть наші колишні земляки.
[ читати далі... ]
Першоджерела
Рушійна сила народу

Рушійна сила народу

Віктор РАДІОНОВ Наприкінці 2007 року видавництво імени Олени Теліги випустило чергову книгу члена Проводу Організації Українських Націоналістів, голови Київської міської ОУН Богдана ЧЕРВАКА «Націоналізм: нариси». Цьому посприяв наш соратник, член Проводу столичного об’єднання націоналістів Тарас Петренко. Прикро, що наклад досить скромний — 1000 примірників, однак цінності праці це аж ніяк не применшує.
[ читати далі... ]
Трибуна
Криза науки, як знак нашого часу

Криза науки, як знак нашого часу

Попри всі негаразди Україна займає чільне місце в світі з розробки захисних пристроїв від негативного впливу на користувача електронної техніки.
[ читати далі... ]

Іменні стипендії молодим ученим

Комітет з питань науки й освіти підтримав кандидатури найталановитіших молодих вчених на присудження їм іменних стипендій і премій Верховної Ради України.
[ читати далі... ]

Роботу — школярам

Школярі Києва зможуть шукати роботу за допомогою інформаційного терміналу.
[ читати далі... ]
Нововведення, які нищать

Нововведення, які нищать

До викладення своєї думки мене спонукали статті «У пострадянській школі все побудовано на брехні», «Спеціаліст із конвеєра» («Україна молода» від 14 .09.07 і 15.01.08), «Полтавські муки переходу на Болонський процес» («Полтавська громада» від 12.11.07). Повністю поділяю думку вчителя Ісака Кушніра.
[ читати далі... ]
Погляд
Україна в контексті «російської цивілізації»

Україна в контексті «російської цивілізації»

Пропонуємо до уваги матеріал, який, позха сумнівом, викличе читацький інтерес, бо стосується злободенних проблем сучасної історичної науки. Статтю люб’язно надано редакцією популярного у читацьких колах журналу «Історія в школі» (редактор — Юрій Войцеховський). На шпальтах цього журналу часом розгортаються запеклі дискусії, варті уваги великої читацької аудиторії. Сподіваємося на відгуки читачів.
[ читати далі... ]
Як це було

Як Петлюра формував військо

Ярослав Тимченко Важко уявити логіку українців, які підтримують ідею святкування «Дня захисника вітчизни» 23 лютого. З погляду обізнаного в історії громадянина цю дату варто було б перенести ні січневі дні, коли в боях з більшовицькими зайдами народжувалася справді Українська армія. Саме тоді вона довела здатність успішно боротися проти ворожих армій... Ми продовжуємо серію публікацій про Симона Петлюру і очолюване ним військо у 1917-1918 рр.
[ читати далі... ]
Український лідер
Пам’яті Наума Коломінського

Пам’яті Наума Коломінського

Другий рік поспіль в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбуваються «Коломінські читання» — Міжнародний науковий форум, присвячений пам’яті видатного українського вченого Наума Коломінського.
[ читати далі... ]
ЧОМУ В МАУП?

ЧОМУ В МАУП?

Путівник для тих, хто обирає Майбутнє, та для їхніх батьків. І не тільки...
[ читати далі... ]
Світло планети №3963 на ім’я Параджанов

Світло планети №3963 на ім’я Параджанов

Марія Кучеренко №1 січня — 16 березня українці мають змогу ознайомитися з творчістю Сергія Параджанова на виставці єреванського Музею Параджанова
[ читати далі... ]
Суспільство
Культурність — це щось більше ніж вміння поводитися…

Культурність — це щось більше ніж вміння поводитися…

Егіне Габріелян Щоб бути культурним, треба мати культуру. Звичайно, можна триматися красиво на людях, але своєї культури не мати. Тут не тільки гра слів та понять. Річ у тім, що культура як сукупність матеріальних та духовних цінностей тісно пов’язана з різними сферами життєдіяльності людини, в яких вона відображається.
[ читати далі... ]
Фоторепортаж
На останньому льоду у Гусинцях

На останньому льоду у Гусинцях

Кореспондент «Персоналу Плюс» досліджує «екстремальні розваги справжніх чоловіків»
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com