Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Дітей знаходять у «капусті»

Задля своєчасного призначення та виплати допомоги при народженні дитини 22 лютого 2008 року Кабінету Міністрів України прийняв Постанову «Питання призначення і виплати допомоги сім’ям з дітьми», яка визначає порядок надання у 2008 році допомоги при народженні дитини. Її проект на засіданні уряду презентувала міністр праці та соціальної політики Людмила Денисова.

Допомога при народженні дитини, яка народилася після 31 грудня 2007 р., надається у розмірі 12 240 грн — на першу дитину, 25 000 грн — на другу дитину, 50 000 грн — на третю дитину і наступних дітей. Виплата допомоги здійснюється одноразово при народженні першої дитини в сумі 4 800 грн, другої дитини — 4 840 грн, третьої дитини та наступних дітей — 5 000 грн, решта суми на першу дитину виплачується протягом наступних 12 місяців (по 620 грн щомісяця), на другу дитину — 24 місяців (по 840 грн щомісяця), на третю дитину і наступних дітей — 36 місяців (по 1 250 грн щомісяця) рівними частинами.

Розмір та термін виплати допомоги, яка призначається одному з батьків, визначається з урахуванням кількості дітей, які до народження дитини перебували на утриманні особи, якій призначається допомога. У разі народження двійні або більшої кількості дітей допомога виплачується на кожну дитину, до того ж кожна дитина з їх числа вважається наступною.

Допомога при народженні дитини призначається усиновителю, опікуну на кожну усиновлену (взяту під опіку) дитину в розмірі, встановленому при народженні першої дитини.

Якщо допомога при народженні дитини вже була призначена до моменту встановлення опіки, усиновлення, виплата допомоги опікуну, усиновителю відбувається в у такому самому розмірі.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com