Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Газові муки то — наша карма?

Газові муки то — наша карма?

Перший заступник голови російського «Газпрому» Олександр Медведєв заявив про те, що компанія вже підготувала документи для звернення в один із міжнародних судів зі скаргою на Україну за несплату боргу, не уточнивши, щоправда, який це буде суд. Не секрет, що подібний радикалізм започаткований його тезкою президентом Росії Дмитром Мєдведєвим, який наполіг на негайному поверненні боргу до новорічних свят. Москва навіть повідомила Європу про можливі перебої у постачання газу взимку цього і настурного року. А це тривожний сигнал...
[ читати далі... ]
Актуально

Знову запахло газом

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко змінила свою думку і сказала, що Україна таки винна російському «Газпрому» 2,4 млрд дол — борг, стягнути який нещодавно російський президент Дмитро Медведєв збирався «в добровільному порядку, або в примусовому».
[ читати далі... ]

Хто засидівся в СБУ?

Депутат від «НУ-НС» Геннадій Москаль просить Окружний адмінсуд Києва скасувати всі документи, підписані виконуючим обов’язки голови СБУ Валентином Наливайченком після 22 січня 2007 року.
[ читати далі... ]
Спікер уже не в моді, шукатимуть формат коаліції

Спікер уже не в моді, шукатимуть формат коаліції

Цього тижня депутати можуть зібратися на позачергове засідання, щоб обрати спікера.
[ читати далі... ]

Економіка зазнаватиме втрат

Юлія Тимошенко застерегла, що українська економіка зазнає подальших втрат на тлі глобальних фінансових та економічних проблем. Урядовці планують змінити прогнозовані макропоказники економічного розвитку на 2008 і 2009 роки.
[ читати далі... ]

Трагедія не терпить метушні

Одразу наголошуємо: це виключно суб’єктивні нотатки, а не претензії на істину в будь-якій ін­станції. В їх основі — болючі міркування на справді серйозну тему: чи викликали всі зусилля та кошти, вкладені в офіційне відзначення 75-ї річниці Голодомору сподіваний резонанс як у самій Україні, так і за її межами.
[ читати далі... ]
Ющенко проти тарифів Черновецького: хто кого?

Ющенко проти тарифів Черновецького: хто кого?

Президент України Віктор Ющенко підписав Указ «Про скасування рішень голови Київської міської державної адміністрації», якими підвищено тарифи на житлово-комунальні послуги для комерційних структур у 5-10 разів.
[ читати далі... ]

Тарифи обгрунтують

Нові тарифи на проїзд у громадському транспорті економічно обґрунтовані, а заява Олександра Турчинова про необхідність їхнього зниження удвічі — є економічним волюнтаризмом.
[ читати далі... ]

Прилад для виявлення вибухівки

Інститут монокристалів буде розробляти замовлене НАТО обладнання для виявлення вибухівки в вантажі, пише газета 15 хвилин.
[ читати далі... ]

Буде бюджет

Президент України Віктор Ющенко заявив, що Верховна Рада до кінця року повинна прийняти державний бюджет на 2009 рік.»Це не швидка робота. Але якщо ми проведемо цю роботу, щоб країна увійшла в 2009 рік із бюджетом, це буде спільна велика перемога», — зазначив Президент, висловивши думку, що для формування бюджету-2009 парламенту необхідно 4-5 тижнів.
[ читати далі... ]

Зниження цін на землю

За період із 17 по 23 листопада середня вартість земельних ділянок під котеджну забудову по найбільших містах України та їх передмістях знижувалася, в межах мінус 0,65% -1,85% ($ 17-188) за одну сотку, в Київському регіоні ціна знизилася, в межах 1,22% ($ 82) до 6 597 доларів за одну сотку, повідомляє SV Development.
[ читати далі... ]

Хто кому указ?

Начальник КП «Київський метрополітен» Петро Мірошников заявляє, що Кабінет міністрів не може давати вказівки місцевій владі у питаннях встановлення рівня тарифів на проїзд у комунальному транспорті.
[ читати далі... ]
Фінанси

Купівельна спроможність — ніяка

За даними дослідження компанії GfK, присвяченому купівельній спроможності в 41 країні Європи, Україна зайняла 40 місце, обійшовши тільки Молдову.
[ читати далі... ]

Наші гроші в

У разі підвищення ціни на газ на 35% населення України платитиме за нього на 210 — 5600 грн. на рік більше, залежно від площі квартири. Про це повідомив заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування, житлово-комунального господарства і регіонального розвитку Олександр Попов. За його словами, для мешканців 1-кімнатної квартири загальною площею 20 кв. м і нормою споживання газу близько 1680 куб. м/рік (за наявності лічильника) сума плати за спожитий газ зросте з 601,80 грн. до 812,50 грн. на рік (різниця — 210,70 грн.), а для квартири площею 50 кв. м — на 796,30 грн. — до 3074,40 грн. на рік.
[ читати далі... ]
Прихожан «розвели» на $100 мільйонів

Прихожан «розвели» на $100 мільйонів

Столична міліція за обвинуваченням у шахрайстві з коштами громадян затримала керівника фінансової компанії «Кінгс Кепітал» Олександра БАНДУРЧЕНКА.
[ читати далі... ]

Заробітчан підтримали

Італія та Україна досягли домовленості щодо включення в проект двосторонньої Угоди у сфері трудової міграції положень про зарахування страхового стажу, отриманого громадянами України під час роботи в Італії, при визначенні права на пенсію.
[ читати далі... ]

Дві руки Нацбанку

Однією рукою Нацбанк продає валюту сотнями мільйонів майже щодня. Іншою дає банкам гривню, на яку ці долари купуються наступного дня. Процес нескінченний.
[ читати далі... ]
Трибуна

Болісні поневіряння української демократії

Парадоксальні метаморфози, що відбуваються нині з українською демократією, з одного боку видаються надто прозорими, зрозумілими, а, з другого — важко збагненими, такими, що потребують не лише осмислення, але, головне, висновку, — куди ж ми рухаємося в Україні з нашою демократією.
[ читати далі... ]
Світ
Обама і секретний антикризовий проект

Обама і секретний антикризовий проект

Новообраний американський президент Барак Обама провів першу конференцію, на якій назвав поіменно свою команду, яка займеться управлінням економікою країни.
[ читати далі... ]

У Білорусі дозволили опозиційні газети

У Білорусі в продаж знову надійшли дві провідні опозиційні газети — Народна воля і Наша Нива.
[ читати далі... ]

Чавес знову фаворит

На регіональних виборах у Венесуелі, котрі пройшли в неділю, переконливу перемогу отримала Єдина соціалістична партія, лідером якої є президент Уго Чавес. Як повідомила голова Національної виборчої ради (НВС) Венесуели Тібісія Лусена, губернаторами 17 з 22 штатів стали кандидати від соціалістичної партії.
[ читати далі... ]
Газпром готовий подати на нас до суду

Газпром готовий подати на нас до суду

«Газпром» вже підготував документи для звернення до Міжнародного суду зі скаргою на Україну за несплату боргу, повідомив журналістам перший заступник голови «Газпрому» Олександр Медведєв.
[ читати далі... ]
Знову про УПА

Знову про УПА

Російська інформагенція «РИА Новости» розповсюдила повідомлення про надзвичайний «успіх» російської дипломатії: Комітет із соціальних і гуманітарних питань Генеральної Асамблеї Організації Об’єд­наних Націй з ініціативи Росії прийняв резолюцію, яка засуджує уславлення нацизму, зокрема колишніх членів «Вафен СС», а також осквернення пам’ятників борців із фашизмом.
[ читати далі... ]
Половецькі танці у виконанні князя Ігоря

Половецькі танці у виконанні князя Ігоря

Європейської слави літературознавець професор Київського державного університету Олександр Назаревський (1887-1977рр.) попереджав своїх студентів-філологів: «Не здумайте здавати мені «Слово про Ігорів похід», послуговуючись лібрето опери «Князь Ігор»! І не здумайте, до речі, здавати відповідну тему з історії України, спираючись саме на «Слово». Біда мені з цим князем Ігорем!»
[ читати далі... ]
Аналітика
Навіщо вірним ленінцям роги лукавого?

Навіщо вірним ленінцям роги лукавого?

У чорному савані ступили на нашу землю чи не найсумніші в її історії роковини — 75-річчя Великого геноциду. Світ вшановує пам’ять жертв вчиненого расистами в Україні Голодомору. Минулого місяця Європейський парламент визнав Голодомор 1932-33 років жахливим злочином проти українського народу й людства. Європейський парламент рішуче засуджує акт Голодомору як масове знищення, як грубе порушення прав людини й свободи.
[ читати далі... ]
Дати
Українці повертаються до історії

Українці повертаються до історії

Трагічні події 1932-33 років стали нещодавно черговим джерелом конфлікту на лінії Київ-Москва. Йдеться про оцінку Го­лодомору — жахливої трагедії голоду, яка в 30-х роках забрала в Україні щонайменше 3 мільйони лю­дей. Щонайменше — адже це мінімальна оцінка.
[ читати далі... ]

Встановили дошку пам’яті жертв Голодомору

У Німеччині все ще неоднозначне ставлення до визнання Голодомору геноцидом українського народу.
[ читати далі... ]

То була НАЙБІЛЬША ТАЄМНИЦЯ СРСР

Правда про Голодомор була однією з найб­ільших таємниць Радянського Союзу, яку він не визнавав аж до кінця 1980-х років. Але для За­ходу голод і репресії в Україні 1930-х років тає­мницею не були. Проте не були вони і предме­том ґрунтовного і неупередженого дослідження, аналізу та популяризації. А отже, вони не стали і частиною масової свідомості. Чому про Голодомор так мало знають на Заході і що потрібно, аби знали більше? Про це «Радіо Свобода» розпитувало одного з провідних захід­них дослідників Голодомору, професора Універ­ситету Монреаля в Канаді Романа Сербина.
[ читати далі... ]

В Польщі опублікували матеріали з архіву Кракова про Голодомор в Україні

Польський історик Ян Яцек Бруський опублікував звіти польських дипломатів і розвідки про голод в Україні 1932-1933 рр, які були знайдені в Центральному військовому архіві в Кракові. Книга вийшла під назвою «Голодомор 1932-1933» і скоро надійде у продаж в Україні, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
[ читати далі... ]
Першоджерела
МУДРІСТЬ УКРАЇНСЬКОГО СЛОВА

МУДРІСТЬ УКРАЇНСЬКОГО СЛОВА

Як тільки в Україні запахне новими виборами чи перевиборами, на перше місце знову випливає питання української мови. Знову комусь кортить принизити корінний етнос, ще раз бризнути білогвардійською піною, що такої мови не було і немає, що це мова дикунів і т. п. А між тим, ще арабський мандрівник Ельвія Челебі (ХVІ ст.) зазначав, що «українці стародавній народ, а мова їх багатша і всеосяжніша, ніж персидська, китайська, монгольська і всілякі інші».
[ читати далі... ]
Урок історії
МАТЧ СМЕРТІ: жодних таємниць?

МАТЧ СМЕРТІ: жодних таємниць?

Влітку 1942 року в окупованому Києві сталася ще одна трагічна подія, яка в історію увійшла як «Матч смерті». І я зупинюся на ній, тому що вона має пряме відношення до боротьби за незалежність України, правда про яку ще не розкрита до сьогодняшнього дня. І її таємниці, так званими прорадянськими силами, приховуються або ж тлумачаться не зовсім достовірно, з певними перекрученнями, з тим, щоб використати ті трагічні події у своїй політичній грі.
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР
Міжнародний день студента в МАУП

Міжнародний день студента в МАУП

17 листопада в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулось урочисте святкування Міжнародного дня студента. Це свято молодості, краси та завзяття. Усміхнені та радісні обличчя студентів Академії надавали цьому дню урочистості, піднесеності та святковості. Протягом дня студенти отримували поздоровлення один від одного. Не залишилось осторонь і керівництво МАУП, яке привітало своїх вихованців.
[ читати далі... ]
Студенти МАУП відвідали Посольство Куби

Студенти МАУП відвідали Посольство Куби

Днями представники Молодіжного об’єднання народних дипломатів при кафедрі арабістики Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса МАУП у рамках проекту Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку «Кроки до відкриття світу» відвідали Посольство Соціалістичної Республіки Куба.
[ читати далі... ]

Українські юристи про перспективи

В Академії правових наук України відбувся круглий стіл «Проблеми вищої юридичної освіти в Україні: нові виклики сучасних реалій». Організаторами заходу виступили Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого та журнал «Право України».
[ читати далі... ]
Криза породжує нові можливості

Криза породжує нові можливості

«Кожна криза породжує нові можливості, це шлях до нових перетворень» - зазначив Владислав Каськів під час зустрічі зі студентами МАУП
[ читати далі... ]

Сумському інституту МАУП — 15 років!

Днями ректор Міжрегіональної академії управління персоналом привітав колектив Сумського інституту МАУП з 15-річчям від дня заснування.
[ читати далі... ]
Автосалон
Де в Києві працюють камери ДАІ?

Де в Києві працюють камери ДАІ?

Як вже повідомляв Auto-consulting, в Києві почали працювати 30 камер, що фіксують порушення ПДР. Вони справно дають грунт для штра­фів, які власники авто отримають поштою. Пропонуємо Вашій увазі список місць, де вже відомо про установку камер ДАІ.
[ читати далі... ]

Велосипедисти здаватимуть на права!

Тепер для того, щоб сісти за кермо велосипеда, теж доведеться пред’я­вити права.
[ читати далі... ]

Volvo подарує дітям 10000 машин

Шведська компанія вирішила зробити подарунок незабезпеченим дітям Таїланду. Volvo подарує їм 10 000 автомобілів.
[ читати далі... ]

Кредитна картка як ключ

Німецький концерн BMW розробив прототип автомобільних ключів з інтегрованою кредитною карткою.
[ читати далі... ]

Європа закручує гайки

У зв’язку з підвищенням вимог до чистоти навколишнього середовища Євросоюз з кожним роком посилює екологічне законодавство. У свою чергу, це відбивається на технічних стандартах, які регулюють різні сфери діяльності. Наприклад, автомобільну промисловість ЄС регламентують стандарти ACEA, чергові зміни до яких очікуються в кінці нинішнього року.
[ читати далі... ]

На узвозі обмежать рух машин

З 25 грудня 2008 року повністю закривається рух автомобілів на Андріївському спуску в Києві.
[ читати далі... ]
Volkswagen Scirocco

Volkswagen Scirocco

Volkswagen показала унікальну версію Scirocco, яка отримала назву TUNE IT! SAFE!
[ читати далі... ]
Тинь
Як говорити з дитиною про куріння

Як говорити з дитиною про куріння

Ви б хотіли, щоб ваша дитина палила? Ні? Тоді починайте з ним роботу вже зараз.
[ читати далі... ]

Алкоголізм — тяжка хвороба

Нині прекрасна стать отримала рівні з чоловіком права і опановує чоловічі ролі. Однак жінки перейняли і негативні моменти «чоловічої» поведінки, зокрема поведінки алкогольної. П`ють тепер нарівні з чоловіками. Алкоголізм, все щороку набуває яскраво виражених жіночих рис. 10 років тому спів­відношення жінок і чоловіків, що звернулися по наркологічну допомогу, складало 1:12 — 1:10, нині воно збільшилося до 1:4. А в Європі і США цей показник вже досягає 1:3 — 1:2.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com