Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Зустрічі випускників стануть доброю традицією

Зустрічі випускників стануть доброю традицією

Одним з провідних навчальних закладів в структурі Міжрегіональної Академії управління персоналом є Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій. Молоді люди, які прагнуть отримати престижну економічну освіту, здобувають її саме тут на денній, вечірній та заочній формах навчання.
[ читати далі... ]
Актуально

60 тисяч призовників оголошено в розшук

Близько 60 тис. призовників оголошено в розшук, на 3 тис. з них планують завести кримінальні справи за результатами весняного призову. Про це повідомили «Газеті 24» у парламентському Комітеті з питань нацбезпеки й оборони.
[ читати далі... ]

Євродепутати дивуються

Лідери фракції Європейської народної партії і Європейських демократів дивуються у зв’язку зі скасуванням без будь-яких пояснень раніше запланованої зустрічі з Президентом України Віктором Ющенком за 24 години до візиту в Україну.
[ читати далі... ]

Критичне становище в СБУ

«Ситуація з матеріально-технічним забезпеченням не просто негативна, а загрозлива для функціонування СБУ», — сказала в четвер на брифінгу в Києві керівник прес-центру СБУ Марина Остапенко.
[ читати далі... ]

Зупинити торгівлю людьми!

Витяг з Доповіді Державного департаменту США про торгівлю людьми від 4 червня 2008 р. УКРАЇНА (2 ГРУПА)
[ читати далі... ]
Геополітика
Росія прагне стати світовим лідером

Росія прагне стати світовим лідером

Віктор Вірний, політолог Ющенко, заходячи в залу і простягаючи руку російському президентові, був не те щоб напружений, але вже точно посмішкою на обличчі не грав. На відміну від Медведєва, як зазначило одне з російських видань. Обоє стали серйозними, коли заговорили про поїздку Ющенка на Соловки, яку український лідер здійснив днем раніше. «Це дивне місце, повне історії й важливості духовного зв’язку. Дуже цікаво», — поділився враженнями наш Президент. Медведєв у відповідь помітив: «Це місце, звичайно, де визначилися долі дуже багатьох людей. Місце загальної трагедії, місце, яке є меморіальним для всіх, хто живе на наших територіях».
[ читати далі... ]
Суспільство
«Культурна» «Свобода слова»: розмова ні про що…

«Культурна» «Свобода слова»: розмова ні про що…

Творча команда «Свободи слова» на ICTV не знайшла українських аналітиків, мистецтвознавців, оглядачів…
[ читати далі... ]

Українська книга найкраща

Українська книга Миколи Гоголя «Петербургские повести» отримала Гран-прі V ювілейного Міжнародного конкурсу країн — учасниць СНД «Мистецтво книги», який відбувся у Москві.
[ читати далі... ]

Про патріотизм та правову культуру

Кабінет Міністрів України на вчорашньому засіданні прийняв Концепцію проекту Загальнодержавної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009 - 2015 рр.». Про це повідомили у прес-службі Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
[ читати далі... ]

Українців стає менше, татар — більше

У квітні чисельність населення України скоротилася на 0,05%, або 24,0 тис. чоловік, порівняно з березнем, і на 1 травня становила 46 263,1 тис. чоловік. Про це повідомив Державний комітет статистики.
[ читати далі... ]
Проблема

СІМЕЙНИЙ підряд чи медична МАФІЯ?

Усі знають, що таке візит до лікаря — це витрачання грошей. Але Конституція України гарантує нам безплатну медицину — стаття 49: «У державних і комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безплатно; мережа таких закладів не може бути скорочена». А оскільки Бог християн учив ділитися, то й лікарі також вимушені ділитися: із начальниками та перевіряльниками.
[ читати далі... ]

Український ремонт європейського дому

З чого розпочинається євроремонт помешкання? Зазвичай — із заміни вікон: виймаються старі, встановлюються сучасні нові. Як відомо, вікна — очі дому. Вольтерівський свіжий вітер, який пронісся над Європою у ХVІІІ столітті, зробив велику справу для її народів: сприяючи ліквідації усієї феодально-кріпосницької системи, він здійснив переворот у сферах науки, філософії, літератури, мистецтва та вивільнив культуру від церковного фанатизму, невігластва й мракобісся.
[ читати далі... ]
Фальш

Підробка антикваріату — вигідний бізнес

За даними фахівців ФБР, щорічний оборот цього ринку становить 6-7 млрд. Підробка творів мистецтва, їх викрадення, а також продаж колекціонерам на ринку і вивезення контрабандним шляхом — це сьогодні надприбутковий бізнес.
[ читати далі... ]
Уроки історії
Вислухайте, товаришу Сталін

Вислухайте, товаришу Сталін

Борис Хандрос Цей лист із 32-го року зберігається у Центральному державному архіві Жовтневої революції і радянської держави УРСР (фонд 1, опис 8, одиниця зберігання 117). У фонді приймальні голови ВУЦВКу. Забігаючи наперед, зазначимо: лист «шановному секретареві ВКП(б)» різко вирізняється з-поміж сотень, тисяч прочитаних нами листів, адресованих у 1932 — 1933 роках Всеукраїнському старості та зібраних у розділі під грифом: «Секретно». Перед нами соціальний портрет села, написаний рукою людини прозорливої, добре обізнаної. Хто цей автор?
[ читати далі... ]
Джерела

Станіслав Губерначук: Ми все ще у полоні міфів

Кореспондент «Персоналу Плюс» Андрій Гусєв взяв інтерв’ю у відомого українського філолога, дослідника походження української мови Станіслава Губерначука
[ читати далі... ]

У Нікополі розкопали могилу Ахілла?

Копаючи вигрібну яму в дворі приватного будинку в Нікополі, робітники натрапили на якісь кості. Один з робітників у школі захоплювався археологією, тому вирішив про усякий випадок зателефонувати своєму вчителю — відомому нікопольському археологу Жуковському. І не прогадав…
[ читати далі... ]
Мандри
Усе «хіггелі» у Данськім королівстві

Усе «хіггелі» у Данськім королівстві

«Данія... У всьому мила, привітна, ласкава, спокійна і життєдайна країна. Навіть не назвеш її країною, а радше великим, гарним маєтком, який сам Творець постарався упорядкувати й налагодив там заможне господарство», — розповідає Карел Чапек у своїй «Мандрівці на північ».
[ читати далі... ]
Український лідер

Ліцей МАУП — гідна освіта з першого класу

Вже понад десять років у структурі Міжрегіональної Академії управління персоналом працює Ліцей, де навчають найменших вихованців Академії. Тут юні ліцеїсти здобувають необхідні знання та навички, які знадобляться їм при здобутті вищої освіти. Тут здійснюють не лише базову і професійну підготовку, а й навчають бути справжніми лідерами, мати активу життєву позицію та власну точку зору. Детальніше про Ліцей МАУП у розмові з директором Іриною Виговською.
[ читати далі... ]

Правову допомогу — кожному!

Студентський юридично-консультаційний центр «Центральна юридична клініка» є навчально-практичним підрозділом Інституту права ім. князя Володимира Великого Міжрегіональної Академії управління персоналом.
[ читати далі... ]
Автосалон
Поступ даків

Поступ даків

Володимир РЕПАЛО Основи індустрії країни було закладено в післявоєнний період. Особливо дорого обійшлася народу індустріалізація, яку проводив комуністичний диктатор Ніколає Чаушеску. Загалом вона була безкровна, але з в’язницями. Саме в ті роки в Румунії був початий випуск за ліцензією французьких «Сітроєнів» та «Рено».
[ читати далі... ]
Крим
Нікерманське диво

Нікерманське диво

Ніка Бойко Севастопольська бухта, обрамлена білими скелястими берегами, Мамаїв Курган, пам’ятник на честь російських моряків, військові кораблі... і досі нагадують про історичні події, що відзначили Севастополь, як місто-герой. У бік бухти простирається, зникаючи в синяві далеких гір, Інкерманська долина, у лоні якої розкинув свої володіння Інкерманський монастир.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com