Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Косово — початок, іграшка «Україна» і мішень «Росія»

Косово — початок, іграшка «Україна» і мішень «Росія»

Віктор Вірний, політолог Це стане гарним сюрпризом у найближчі дні. Із заяви прем’єра Хасима Тачі перед вильотом до Брюсселя напередодні проголошення незалежності Косова
[ читати далі... ]

Чому в МАУП?

(путівник для тих, хто обирає Майбутнє, та для їхніх батьків. І не тільки...)
[ читати далі... ]
Актуально

Шевченківські дні в Академії

У березні виповнюється 194 роки від дня народження славного сина українського народу, видатного українського поета та художника, Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. Справедливо Великого Тараса — народного мислителя та творця, вважають народним пророком. Не одне покоління українців було формувало свій світогляд на його творах. То ж у ці дні шану пам’яті Тарасові Шевченку віддають по всій Україні.
[ читати далі... ]

Україні загрожує дефіцит газу власного видобутку

ВАТ «Укрнафта» 2 березня розпочала консервацію власних родовищ з видобутку природного газу.
[ читати далі... ]

Олена Франчук купила найдорожчий маєток у Британії

У Британії встановлено новий рекорд ціни за нерухомість: за 80 млн фунтів стерлінгів продано п’ятиповерховий маєток у Кенінгстоні.
[ читати далі... ]

Чи є життя на Марсі?

Парадоксальну відповідь на запитання, винесене в заголовок, дав 55 років тому студентський товариш автора колонки, на жаль, нині вже покійний блискучий український вчений-філолог Олег Кузьменко: «Життя на Марсі немає, бо його немає на Землі».
[ читати далі... ]
Пенсії за хабарі

Пенсії за хабарі

Ніка Костенко Нещодавно стало відомо, що Головне управління Служби безпеки України в АР Крим виявили порушення при нарахуванні громадянам пенсій з інвалідності.
[ читати далі... ]

Запоріжжя в димах

Запорізька обласна санітарно-епідеміологічна служба в період з 22 по 28 лютого зафіксувала перевищення в 1,1 — 2,2 раза гранично допустимої концентрації пилу і газів в атмосфері Запоріжжя, передають «Українські новини» з посиланням на повідомлення облСЕС.
[ читати далі... ]
Політикум
Сіверськодонецьк: Що це було?

Сіверськодонецьк: Що це було?

Віталій Олександрович Широко розрекламований і організаторами, і опонентами “ІІ Всеукраїнський з”їзд депутатів рад всіх рівнів”, як і було обіцяно, таки відбувся першого дня весни. Певно, пам’ятаючи про антидержавницькі заклики попереднього з’їзду, чільники й активісти патріотично налаштованих середовищ зорганізували кілька прес-конференцій, де відверто задекларували прагнення докласти максимум зусиль, аби відцентрові прагнення й настрої організаторів не поширилися серед широкого загалу.
[ читати далі... ]

Курортний сезон під загрозою

На Чорному морі виявили ще одну нафтову пляму
[ читати далі... ]

«Газпром» частково перекрив Україні газ

«Газпром» обмежив подачу газу Україні на 25%.
[ читати далі... ]

Мігрантів треба реєструвати

Україні слід створити міграційний офіс, щоб мати точну статистику про тих, хто в’їжджає та виїжджає за межі країни. Про це в інтерв’ю «Німецькій хвилі» сказав експерт з міграційної статистики Євростату Мішель Полін.
[ читати далі... ]

Альтернативне вирішення проблеми набору студентів у ВНЗ

Марина Бойкова Розвиток країни, справжня її міць і багатство — у кількості людей, які повною мірою розвинули свої природні задатки, реалізували свій талант і трудовий потенціал. Тому важко переоцінити значення мотивації шкільного навчання й ефективного набору студентів у ВНЗ.
[ читати далі... ]
Трибуна
Адвокати зла

Адвокати зла

Левко Лук’яненко «Все, що стосується національних прав і національної незалежності українського народу, ми, Рада народних комісарів, визнаємо зараз же...»
(В.Ленін, цитата, використана Симоненком)

[ читати далі... ]
Першоджерела
Останній урок патріотизму від Василя Кука

Останній урок патріотизму від Василя Кука

Наталя ОКОЛІТЕНКО Поява в Криму спогадів Василя Кука чимось нагадує уславлений рейд Сидора Ковпака карпатськими Перевалами. «Націоналісти — наші вороги, але вони б’ють німців. От і думай.» — записав з цього приводу в своєму щоденнику комісар ковпаківського об’єднання Семен Руднєв.
[ читати далі... ]
Знищені храми Косова і Метохії

Знищені храми Косова і Метохії

Список церковних будівель, знищених у червні 1999-го — травні 2001 рр.
[ читати далі... ]
Уроки історії

ЧЕРКЕСИ в УПА

Був грізний 1943-й. Уже кілька років точилася страшна, руйнівна Друга світова війна. Мільйонні армії світових держав, спливаючи кров’ю, силкувалися подолати одна одну.
[ читати далі... ]

Історія корупції

Петро Масляк Давно помічено, що державний механізм руйнується насамперед з голови, з еліти, а суспільство занепадає через духовну кризу і спричинене нею досягнення критичної маси корупційності. Всі держави світу зникли з політичної карти світу або ж були повністю «переформатовані» не через екологічні чинники, як про це полюбляють писати в підручниках, а через духовний занепад і поширення корупції. Всі, без винятку!
[ читати далі... ]
Як це було
Заколот арсенальців

Заколот арсенальців

Ярослав Тимченко Ми продовжуємо публікацію серії матеріалів про роботу Симона Петлюри, спрямовану на мобілізацію українців до відсічі більшовицькій армії, що рухалася до Києва 1918 р. Сьогодні ви дізнаєтесь про заколот арсенальців і його придушення за наказом Головного Отамана, а також про оборону столиці України від військ Муравйова у січні—лютому 1918 р.
[ читати далі... ]
Український лідер
МАУП: Збереження пам’яті

МАУП: Збереження пам’яті

Міжрегіональна Академія управління персоналом — один з небагатьох вітчизняних вищих навчальних закладів, які мають міжнародне визнання. Понад 50 тисяч студентів з понад 25 країн світу, що мріють стати спеціалістами в галузі управління, здобувають вищу освіту саме тут. Справедливо МАУП має звання найбільшого та найкращого освітнього закладу серед українських ВНЗ недержавної форми власності. До цього звання, мабуть, слід лише додати — «найпатріотичніший».
[ читати далі... ]
Культура
Світ має бути розмаїтим

Світ має бути розмаїтим

Егіне ГАБРІЕЛЯН Товарність культурного продукту є не що іншим як тенденцією ринкових відносин. З часом культура стає частиною економічних та політичних процесів. Контроль над культурним розвитком є одним з пріоритетних завдань у державі. Оскільки з’являються нові форми культурного обміну, які не завжди можуть сприяти збереженню національної ідентифікації.
[ читати далі... ]
Стрітення з Любов’ю Міненко

Стрітення з Любов’ю Міненко

Наталка ПОКЛАД Експресивні полотна цієї художниці, манеру її письма, колорит не можна сплутати ні з якими іншими, хоч наше нинішнє малярство досить багате.
[ читати далі... ]
Зброя
«ЛЕОПАРД» — ЗВІР у сталевому панцирі

«ЛЕОПАРД» — ЗВІР у сталевому панцирі

Володимир Репало У німецькій пресі з посиланням на заяви представників оборонної промисловості країни якийсь час курсували дивовижні повідомлення про співпрацю з Польщею у військовій сфері. Сьогодні ми знаємо, що це були не порожні розмови — частину західної зброї поляки вже отримали. 106 найсучасніших танків «Леопард» — щонайпотужніший броньований кулак. І для польської бригади, і для сил швидкого реагування.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com