Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Оксфорд запрошує

Професору Георгію Васильовичу Щокіну

Шановний професоре Щокін, дозвольте запросити Вас узяти участь як представнику від України у Всесвітньому форумі 2008 та передфорумній культурній програмі. Якщо Оксфорд вважається світовою академічною столицею, то Вашингтон заслуговує на звання світового політичного центру. Наш Всесвітній форум 2007, що мав місце у Вашингтоні, без сумніву, набув авторитетного та шановного визнання. Це був міжнародний конгрес, поєднаний урочистим визнанням миру та взаєморозуміння, єдністю та толерантністю, товариством та новими відкриттями. Але перший Всесвітній форум відбувся 2006 року в Оксфорді й став однією з культурних та інтелектуальних подій того року. Тому місце зустрічі у цьому році є вельми символічним для Всесвітнього форуму та його взірців. Це дає нам надію привітати талановитих людей, яких ми не бачили вже декілька років. Ваше ім’я з’являється щороку, коли ми укладаємо нові списки учасників. Ми дуже сподіваємося, що ви розглянете наше запрошення й ще раз хочемо нагадати про привілеї цьогорічного форуму.

Всесвітня форумна федерація, установа, яка була створена Міжнародним біографічним центром (Кембридж, Англія) та Американським біографічним інститутом (Північна Кароліна, США), заснувала нову традицію з досвіду щорічного проведення більш як тридцяти заходів у співпраці з іншими організаторами. За підтримки обох цих організацій Всесвітній форум слугує платформою для об’єднання передових ідей та досягнень, для покращення усіх націй та суспільств. Всесвітній форум, що відбудеться в Оксфорді у 2008 році, примусить увесь світ звернути на себе увагу та усвідомити переваги такої важливої та впливової події. Основною функцією цього форуму буде сприяння Міжнародному зібранню широкого колу талантів та знань з різних сфер професійної діяльності й роду занять та надання йому глобального значення. Ваша професійна діяльність також зробить великий внесок у це дивовижне зібрання. Делегати форуму є емісарами своїх країн, вони представлятимуть свою державу у делегації. Тому кожний учасник Всесвітнього форуму носитиме звання посла, аутентифіковане офіційним документом, підготовленим обома організаціями (МБЦ та АБГ).

Щоразу нова програма форуму покращується завдяки талановитим та обізнаним представникам країн з усього світу. Посли Всесвітнього форуму збиратимуться за розкладом, у якому будуть собі зустрічі, симпозіуми, сесії та неофіційні збори. Події, які були ретельно обмірковані для максимального представлення знань учасників, спонукатимуть до дебатів, дискусій, розвитку та взаєморозуміння.

Починаючи з музичних вистав і закінчуючи науковими дискусіями, форум, під час зібрань для обговорення світових питань та покращення культурного усвідомлення, залучатиме кожного посла у події, багаті на професійний та особистий досвід. Все це відбуватиметься в оточенні одного з найповажніших університетів світу. Під час форуму також відбудеться унікальний захід: відвідання резиденції Королеви Єлизавети II під час Культурної передфорумної програми. Всесвітній форум, сфокусований на обміні знаннями, не буде довершеним без надання можливості послам відвідати сільську місцевість Англії та насолодитися її мальовничими краєвидами. Ця програма також дає учасникам шанс налагодити між собою зв’язки особистого та професійного характеру.

Власне, форум триватиме чотири дні, які будуть наповнені інтелектуальним та соціальним заохочуванням. Все це відбуватиметься у стінах та садах одного з найсучасніших коледжів Оксфордського університету. Загальний акцент Всесвітнього форуму полягатиме в об’єднанні видатних особистостей з усього світу, аби поділитися своїм досвідом, відчути товаристськість в оточенні всесвітньо відомого університету. У попередні роки ми були вражені високим рівнем знань присутніх на форумі, зокрема успіхами у галузі медицини та природничих наук, прогресом в освіті, новими технологіями, філантропічною мережею та культурним спілкуванням у мирному суспільстві.

Ми дуже хотіли б побачити вас в Оксфорді серед елітних делегатів, аби призначити вас послом вашої країни, а також задля вашого персонального та професіонального збагачення. Як тільки ви зареєструєтеся, одразу отримаєте усю необхідну інформацію стосовно Всесвітнього форуму разом з особистим прес-релізом, що оголосить ваш ексклюзивний ранг посла, який ви можете засвідчити у ЗМІ за вашим вибором. Необхідно нагадати, що усі запрошені як посли своїх країн є найвідомішими академіками, художниками, музикантами, докторами, дослідниками, вченими та впливовими особами. Те, що ви долучаєтеся до їхніх рядів, є дуже важливим.

Щиро ваші
Ніколас С. Ло,
Генеральний директор МБЦ, Велика Британія
та
Жанет М. Еванс,
Президент АБІ, США

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com