Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Історія корупції

Давно помічено, що державний механізм руйнується насамперед з голови, з еліти, а суспільство занепадає через духовну кризу і спричинене нею досягнення критичної маси корупційності. Всі держави світу зникли з політичної карти світу або ж були повністю «переформатовані» не через екологічні чинники, як про це полюбляють писати в підручниках, а через духовний занепад і поширення корупції. Всі, без винятку!

Радянський Союз тримався купи лише через нещадну боротьбу з корупцією. Прийшов до влади Брежнєв і відкрив шлюзи поширенню корупції в усіх сферах життя. Сам брав і іншим давав, як тоді казали. Спроби Андропова, який добре розумів куди все котиться і до чого докотиться, щось змінити, були марними. Він просто не встиг зробити задумане. Римська імперія в ІV столітті, російська — в 1917 році, Османська — у ХVІІІ столітті, Британська — у ХХ столітті ніби враз розсипалися не через війни, «варварів», екологічні катаклізми тощо, а через духовну кризу і страшний розгул нічим не обмеженої корупції. Майже увесь старий центр Києва збудований протягом 1910 — 1913 років. Тоді одночасно будували тисячі багатоповерхівок! Якби хтось сказав, що через три роки в країні буде повний хаос, занепад і анархія, йому б крутили пальцем біля скроні... Британія втратила Індію не через національно-визвольну боротьбу індусів, якої як організованого збройного опору фактично не існувало, а через масову корупцію британських колоніальних чиновників, які обкрадали не лише колонію, а й метрополію.

Найстрашніше для держави, коли корупція опановує інтелектуально-духовні сфери суспільства. Я вже писав про очевидні корупційні схеми, які діють у системі Міністерства освіти і науки. З того часу, на жаль, нічого не змінилося. Ба, навіть стало ще гірше! Це невідворотний в історії шлях швидкого, катастрофічного занепаду держави, революцій, бунтів, приходу до влади диктаторів. Не знаю, чи пам’ятає хтось з історії, але смію вам, шановні, нагадати: Україна — батьківщина анархії. Фідель Кастро, об’єднавши спочатку трьох (!), а потім дванадцятьох (!) чоловіків, переміг багатотисячну армію, поліцію, спецслужби відвертого корупціонера Батисти. І Кастро тримався при владі 50 років(!) тільки завдяки нещадній боротьбі з корупцією. Гітлер став канцлером Німеччини через корупційні скандали у Веймарській республіці. Сталін почав своє тріумфальне сходження після розгулу корупції, збочень , наркоманії і бандитизму НЕПу.

Україна класично, до титли, повторює шлях Римської імперії ІV століття чи то Веймарської республіки 30-х років ХХ століття з їх масовим самозахопленням землі, злочинним рейдерством, продажністю чиновників, паразитизмом і розбещеністю «еліти», спеціальним впровадженням у керівні структури всіх рівнів дегенератів, збоченців, психічно хворих людей і осіб «нетрадиційної орієнтації».

Панове, ви історію вивчали?! Ну, один же до одного... І наш нинішній Президент за всіма своїми психовольовими особливостями дивовижно нагадує німецького Гінденбурга напередодні Гітлера. Такі ж заплутані виступи «ні про що», намагання всіх помирити, поєднати непоєднуване, параліч армії, спецслужб, прокуратури, міліції, які за 17 років незалежності не засудили жодного (!) високопосадовця-корупціонера. А за спиною Гінденбурга вже десь ходив тоді нікому невідомий Гітлер. А у нас десь ходить такий собі Петренко чи Сидорчук. І німецька армія за часів Гінденбурга до болю нагадує українську армію сьогодення. Масовий розпродаж військових містечок, саморозброєння, звільнення військовослужбовців і 400 танків, жоден з яких не був на ходу...

Хто б міг тоді повірити, що лише через кілька років Гітлер знищить корупцію і Німеччина з упослідженої країни стане наймогутнішою державою Європи з найпотужнішою армією.

Я не знаю прізвища майбутнього не тоталітарного, а авторитарного правителя України, який невдовзі з фатальною неминучістю прийде до влади. Для мене очевидним є те, що це буде українець, однак з психолого-менталітетними особливостями, не притаманними більшості нинішніх українців. Він буде повністю позбавлений занепадницьких рис характеру. Ця людина, її родина не буде замішана в жодному з корупційних скандалів і взагалі він не матиме жодного стосунку до нинішньої «української» еліти. Середній або високий зріст, виразне обличчя, примружені очі, які ніби проникають у саму суть. Його не цікавитиме особисте матеріальне збагачення. Грітиме цю людину лише слава України, її розквіт і велич. А також власне місце в українській і світовій історії. Він не матиме друзів, яких треба «відмазувати» від кримінальної відповідальності. Його дружина і діти не будуть причетні до будь-яких скандалів. Виступатиме він коротко, розкриваючи суть проблем. Авторитет і повага суспільства до «українського Цезаря», якому нічого не закинеш, будуть безмежними. Новому українському правителю ніхто не посміє заперечити. Не знайдеться людини, яка не виконала б його доручення чи розпорядження. Той, хто цього не зрозуміє, одразу ж про це пошкодує. Дуже швидко «український Цезар» позбудеться всіх тих у своєму оточенні, які не хочуть чи не можуть працювати, або ж думають лише про власні інтереси.

Всіх серійних вбивць з приходом до влади «українського Цезаря» буде страчено. Буде створено Українську корпоративну державу на базі України і української діаспори усього світу. Ця держава стане реальним конкурентом транснаціональним компаніям і дасть змогу українцям самореалізуватися й організуватися в планетарному масштабі.

Минуть десятиліття і Україна стане найпотужнішою державою світу. Якось враз «український Цезар» занепаде фізично. Але на той час він уже встигне підшукати собі достойну заміну. У Києві спорудять грандіозний пам’ятник-церкву українцям. У кутку цієї церкви, під скромною плитою, і спочине навіки «український Цезар».

Петро Масляк
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com