Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Студентка МАУП здобула «бронзу» Олімпіади в Пекіні

Студентка МАУП здобула «бронзу» Олімпіади в Пекіні

Довідка. Ірина Мерлені (дівоче прізвище — Мельник) народилася 8 лютого 1982 р. у Кам’янці-Подільському. Прийшла у спорт в п’ятнадцятирічному віці. Закінчила у Львові училище фізичної культури. Майстер спорту міжнародного класу. Вагова категорія — до 48 кг. Ірина тричі була чемпіонкою світу (2000, 2001, 2003, 2004), двічі чемпіонкою Європи (2004, 2005). Чоловік Ірини Андрій Микульчин — теж майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби.
[ читати далі... ]
Актуально

Ну хоч із цінами у нас усе гаразд...

За темпами зростання споживчих цін у СНД лідирують Таджикистан і Україна.
[ читати далі... ]

Ліс на Чернігівщині горить через військових?

Причиною лісової пожежі у Чер­нігівській області могли стати стрі­льби на військовому полігоні.
[ читати далі... ]

Апеляції не буде...

Генеральна прокуратура не подаватиме апеля-ційну скаргу на рішення Печерського районного суду Києва щодо звільнення з-під варти мера Алушти Володимира Щербини та його заступника Вадима Попова, які звинувачуються в отриманні хабарів.
[ читати далі... ]

Торгова війна?

Наприкінці минулого тижня Росія заборонила ввозити сухе молоко з України, обгрунтувавши свої дії «невідповідністю фітосанітарним нормам». Однак експерти стверджують, що тут присутній політичний складник.
[ читати далі... ]

Наша міліція

За останніми даними правозахисних організацій, кожен 14-й українець випробував на собі катування в міліції. Не менш 30% підозрюваних у карних злочинах зіштовхуються з катуваннями, за допомогою яких міліція вибиває з них свідчення, заявили адвокати Веремеєнко й Левицький, передає NEWSru.ua.
[ читати далі... ]

В Криму війну сприймають по-різному

У Криму конфлікт Грузії та Росії сприймають по-різному,залежно від національності.
[ читати далі... ]

Розмовлятимуть за газ і гроші...

Україна й Росія домовилися до жовтня сформувати зведений аналіз міжурядових угод щодо поставок природного газу, а також підготувати пропозиції щодо головних принципів, які забезпечать довгострокове прогнозоване й двостороннє співробітництво в газовій галузі.
[ читати далі... ]

Багаті стали ще багатшими

Зять колишнього президента Леоніда Кучми український мільярдер Віктор Пінчук задоволення купує оптом, навіть якщо це не дешево. 70 мільйонів євро витратив олігарх на купівлю чотирьох вілл на березі Сардинії. Про це повідомляє «Инопресса. ру» із посиланням на італійську газету «La Stampa».
[ читати далі... ]

Новий інструмент тиску

Зустріч у Кремлі президента Володимира Путіна з угорським прем’єром Ференцем Дьюрчанем завершила підготовчий етап проекту газопроводу South Stream («Південний потік») з Росії в Європу через Чорне море. Угорщина створить СП із «Газпромом» з будівництва своєї ділянки South Stream. Але в проекту можуть з’явитися нові проблеми.
[ читати далі... ]

Коксу стане менше

Росія до кінця 2008 року може обмежити експорт коксівного вугілля, значну частину якого купують українські металургійні заводи. Якщо так станеться, — в Україні скоротиться виробництво металу, а продукція металургійних підприємств становить значну частку українського експорту.
[ читати далі... ]

Нафтогазові доходи упадуть утроє

Доходи федерального бюджету РФ від нафтогазового сектору до 2003 року знизяться майже втроє порівняно з 2007 роком — в основному через масове виведення старих родовищ з експлуатації, заявив віце-прем’єр, міністр фінансів РФ Олексій Кудрін.
[ читати далі... ]

Патріотизм — це мозолі

Справжній патріотизм — це мозолі від справжньої роботи, а не від вимахування прапорами. Стосовно прапорів — то не метафора. Не йде з пам’яті фраза, випадково підслухана на Майдані під час інавгурації Президента Ющенка: «Ну, тепер я піду до наших помаранчевих, хай дають мені якусь посаду, бо що я — на дурняк два тижні прапором махав?»
[ читати далі... ]
Суспільство
КОМУ ЗАКОН НЕПИСАНИЙ?

КОМУ ЗАКОН НЕПИСАНИЙ?

Віктор Бідненко Звернення 06.06.2008 р. Олега Кирницького та автора цієї статті до Президента України В.А.Ющенка щодо суперечливого питання призначення Леоніда Чернівецького як новообраного Київського міського голови головою Київської міської державної адміністрації та необхідності прийняття закону про обов’язкове проходження особами, що претендують на державні посади усіх рівнів спеціально розроблених тестів, які перевіряють володіння ними українською мовою, було направлено Секретаріатом Президента до Міністерства юстиції України для фахової відповіді.
[ читати далі... ]
Ігнорована істина

Ігнорована істина

Василь Прудиус Нинішні продажні демагоги-політологи, певно, свідомо уникають публічних обговорень про причини виникнення назв держав. Відомо що більшість з них в корені власної назви мають ім’я автохтонного (принаймні, для більшої частини її території) народу. Є французи (попри поділ на гасконців, бургундців, шампанців, нормандців та ін.), і є Франція; є німці (попри поділ на швабів, баварців, силезців та ін.),і є Німеччина; є грузини (попри поділ на аджарців, мінгрелів, сванів та ін.) і є Грузія тощо.
[ читати далі... ]

То хто ж переміг?

Віктор Бідненко, кандиат технічних наук Чи міг Йосип Сталін припустити, що створена їм тоталітарна система переживе таку нищівну трансформацію, а його маленька батьківщина стане полем бою для російських і грузинських військ? Місто Горі піддалося бомбардуванням і захоплено російською армією, а колони російських військ зупинилися на півдорозі до Тбі­лісі. Які можна зробити попередні висновки?
[ читати далі... ]
Геополітика

З опорою на власні сили

Ігор Каганець Події розвиваються так швидко, що ми не встигаємо їх осмислювати. Тільки-но розгорівся скандал з масовою вакцинацією і українці почали розмірковувати, що ж, власне, сталося, як все заглушила катастрофічна повінь у Західній Україні. Про вакцинацію забули, а даремно, адже це була спроба стерилізації дев’яти мільйонів української молоді з непередбачуваними побічними наслідками.
[ читати далі... ]
Уроки для України

Уроки для України

Тарас Возняк, ZAXID.NET Події в Грузії, як на мене, мали б зірвати чи не кожного притомного українського політика (якщо такі є) з лежаків у Гурзуфі чи Майорці, настільки різкий запах пороху повіяв над Україною. Однак ліниве плем’я кишенькових злодіїв, яке править сьогодні Україною (визначення в’їдливого аналітика Євгена Жеребецького), не здатне ні осмислити те, що відбувається, а тим більше якось адекватно на це зреагувати. Отож — де Рада національної безпеки та оборони, коли розпинають нашого союзника? Врешті — де держава як така?
[ читати далі... ]
Спорт і гроші

Надія нас зігріє

На думку фахівців Міністерства молоді і спорту України, Олімпіада в Пекіні не буде «урожайною», як попередні три. І це зрозуміло: скільки вклали — стільки і одержали. Інвестовано в олімпійську підготовку наших атлетів начебто й немало, але за сучасними мірками, порівняно з американцями, китайцями і росіянами, дуже скромно.
[ читати далі... ]

Про висвітлення інформації

Державна податкова інспекція у Голосіївському районі м. Києва просить Вас висвітити на сторінках Вашої газети інформацію такого змісту:
[ читати далі... ]
Мова

Калькуємо, забувши слово рідне...

Чи не найтяжчий духовний спадок імперських часів — російськомовне мислення значної частини українського загалу спричиняє помилки двох найпоширеніших типів: росіянізми і кальки.
[ читати далі... ]
Здоров’я
Щеплення: Різновид бізнесу чи лікування?

Щеплення: Різновид бізнесу чи лікування?

О. Гайворонська, юрист, член УКП У наш час медицина контролює не лише здоров’я, а й багато інших сфер нашого життя. Сильні світу цього давно вже використовують її як ефективну зброю для досягнення своїх цілей. З її допомогою здійснюється контроль над народжуваністю і в окремих державах, і на планеті в цілому, не гребують використанням медицини і в руйнуванні економіки (пташиний грип тощо).
[ читати далі... ]

Архімедів важіль Олександра Михайлевського

Наталя ОКОЛІТЕНКО Появі цієї людини на обріях мого життя передувала полеміка в редакційних коридорах про те, чого бракує нашому суспільству. «Солідарності!» — мовив один з учасників. А у відповідь: «З ким? І навколо чого?»
[ читати далі... ]
Долі
КАТРИН ТАРАН

КАТРИН ТАРАН

Олесь Козуля Перед самою війною Катерині Зеленко у Кремлі вручав орден Червоного Прапора Калінін. Він шепнув їй на вухо: «Будемо фотографуватися, сідай поруч зі мною». Катерина була єдиною дівчиною-льотчиком, яка воювала з білофінами, за бойові подвиги у цій війні її й нагородили орденом.
[ читати далі... ]
Винаходи
«ТАРІЛКА» над Парижем

«ТАРІЛКА» над Парижем

Володимир РЕПАЛО Тривалий час тема «літаючих тарілок» означала щось зовсім легковажне, але приваблювала публіку із-за гострої невгамованої цікавості — а що як раптом із «тарілки» вийдуть марсіани і багато чому нас навчать? Тим часом дуже серйозні люди займалися цілком земними справами, створюючи літальні апарати дисковидної форми. Одним з творців такої «тарілки» був прославлений у всьому світі французький авіаконструктор Рене Кузіне, в житті якого тісно переплелися виключна технічна обдарованість і трагізм.
[ читати далі... ]
Український лідер
Менеджер — професія нашого часу

Менеджер — професія нашого часу

Наш бурхливий час, коли економіка набирає обертів, вимагає енергійних і багатогранних професій. До таких належить одна з найбільш високооплачуваних та складних спеціальностей — менеджмент. Про те, хто ж такий менеджер, і чи кожна людина може працювали за цією спеціальністю розповіла директор Інституту менеджменту та бізнесу імені Б. Хмельницького МАУП доктор біологічних наук, професор Олена Вікторівна Баєва.
[ читати далі... ]
Автосалон
«ГІБРИДИ» вже серед нас

«ГІБРИДИ» вже серед нас

Володимир РЕПАЛО Нафта дорожчає постійно, до того ж подорожчання завжди значне. Зовсім недавно ЗМІ обурювалися ціною 135 доларів за барель сирої нафти. На початку липня 2008 р. ціна піднялася до 143,66 долара. До кінця літа ціна збільшиться до 170 доларів. Економісти попереджають, що доведеться платити 200 доларів за барель, а подальший розвиток подій важко спрогнозувати. Промисловість шукає нових шляхів розвитку автомобілів. Українська промисловість не шукає нічого.
[ читати далі... ]
День Академії

На практику у банк

Ректору Міжрегіональної Академії управління персоналом Доктору політичних наук, професору Головатому М.Ф.
[ читати далі... ]

Чому в МАУП?

(путівник для тих, хто обирає Майбутнє, та для їхніх батьків. І не тільки...)
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com