Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Студенти МАУП — серед кращих

Шановний Микола Федорович!

Дозвольте висловити Вам велику подяку за студентів, які проходили практику на нашому підприємстві. Незважаючи на те, що вони навчаються тільки на другому курсі, вони мають дуже добру підготовку і правильну opif нтацію на подальшу роботу. За наявності в них практичних навичок, я впевнена в їхній адаптації до реальної роботи в туристичній галузі.

Особлива подяка директорові Центру організації практики та працевлаштування студентів та роботи з випускниками пані Федун Оксані Іванівні за чітку та грамотну організацію процесу, за її вимогливе і турботливе ставлення до студентів.

З повагою та надією на плідну співпрацю
Ірина Найчук, директор
ПП «Глобус-Україна»

 

УКРАЇНСЬКА АКЦІОНЕРНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АСКА»
КИЇВСЬКА ФІЛІЯ ЗАТ «УАСК АСКА»

Ректору Міжрегіональної Академії
Управління Персоналом Головатому М.Ф.

Від імені колективу Київської філії страхової компанії «АСКА» та від себе особисто хочемо подякувати Вам за плідне співробітництво.

Студенти, направлені Вами для проходження виробничої практики на нашому підприємстві незмінно демонструють високий рівень знань та працелюбство, що дозволить багатьом з них у перспективі здобути чільне місце серед дружного колективу нашої страхової компанії. Підтвердженням цього слугує те, що за результатами проходження практики декілька студентів Вашого навчального закладу вже були прийняті на работу до Страхової компанії «АСКА».

 

Директор Київської філії ЗАТ «УАСК АСКА»
Н.П.Васильєва

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com