Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

«ГІБРИДИ» вже серед нас

Нафта дорожчає постійно, до того ж подорожчання завжди значне. Зовсім недавно ЗМІ обурювалися ціною 135 доларів за барель сирої нафти. На початку липня 2008 р. ціна піднялася до 143,66 долара. До кінця літа ціна збільшиться до 170 доларів. Економісти попереджають, що доведеться платити 200 доларів за барель, а подальший розвиток подій важко спрогнозувати. Промисловість шукає нових шляхів розвитку автомобілів. Українська промисловість не шукає нічого.

ToyotaCamryHybrid

Здавалося б, перейматися майбутнім Тойота Camry немає ніяких підстав. «Кемрі», як і всі вдалі автомобілі, випускається вже понад два десятки років. За цей час зі складальних конвеєрів двох заводів у Японії та США зійшло понад 7 млн Camry. Останнім часом щорічно випускається 600 тис. цих прекрасних автомобілів.

У перший же рік було продано понад 60 тисяч «гібридів», це приблизно 15% загального обсягу продажів «Кемрі» в США. У 2007 р. Toyota Camry Hybrid була названа Асоціацією автомобільних журналістів Канади «Найкращим автомобілем 2007 року» в ціновому діапазоні понад 30 тис. доларів.

Найцікавішою особливістю Camry Hybrid є її система приводу. На «гібрид» встановлюється 4-циліндровий бензиновий двигун, електромотор потужністю 105 кіловат (140 к.с.), що працює при напрузі 650 вольт, а також акумуляторні тягові батареї з напругою 245 вольт, які дають змогу отримати потужність 30 кіловат (40 к.с.) для забезпечення пікової потужності 140 квт (192 к.с.).

За методикою EPA паливна економічність моделі Toyota Camry Hybrid становить в місті 4,9 л на 100 км шляху, а на гарній магістральній дорозі трохи більше — близько 5,4 л/100 км. Ці дані викликали подив і таке різке збіль­шення числа проданих «Кемрі», що ЕРА довелося переглянути свої методики. За новими методиками випробування Camry Hybrid 2008 модельного року показали гірші, але все одно дуже добрі результати. Тепер зростання продажів «гібриду» ніщо не зупинить, тим паче, що подорожчання порівняно із звичайною «Кемрі» становить всього 1 600 доларів за ціни в США в базовому варіанті 26450 доларів.

Зовні Camry Hybrid відрізняється від звичайного варіанта тільки чітко помітними знаками «HYBRID» та «Hybrid Synergy Drive» на кришці багажника і знаком HSD спереду, а також задніми ліхтарями на світлодіодах (LED), щоб інші учасники дорожнього руху знали: попереду не зовсім звичайна «Кемрі».

Незвичність Camry Hybrid в тому, що на ній встановлено систему приводу Hybrid Synergy Drive (HSD), тобто «Гібридний синергетичний привід», розроблений вченими та інженерами «Тойоти». Управляє приводом система Vehicle Dynamics Integrated Management (VDIM), тобто «Інтегроване управління динамікою автомобіля».

Інші особливості «гібриду» менш важливі, але власник повинен їх знати. Система управління роботою кондиціонера називається скорочено HVAC, і вона може функціонувати, коли двигун внутрішнього згорання вимкнено. На панелі управління є кнопка «ЕСО», за допомогою якої можна обмежити споживання електроенергії системою кондиціонування повітря. Звичайний бензиновий двигун позначений для зручності як ICE (Internal Combustion Engine, тобто, ДВС).

Для поліпшення паливної економічності під кузовом є обтічники. Ретельно попрацювала і геометрія колісних ніш. У результаті коефіцієнт лобового опору у Camry Hybrid рівний лише CD = 0,27, як у дуже гарного спортивного автомобіля.

І задні ліхтарі на світлодіодах, і кнопка «ЕСО» призначені для економії енергії, а це означає зменшення витрати бензину. Економія на таких незначних витратах викликає здивування, адже «Кемрі» купують забезпечені люди. Мабуть, вони заробляють великі гроші чесними способами. Крадії про економію зазвичай не турбуються.

Розкішний позашляховик Додж «Аспен»

Шестимісний позашляховик середнього класу (за американськими поняттями) Dodge Aspen випускає фірма «Крайслер» з 1986 року. Продано близько двох мільйонів автомобілів не менше 12 варіантів. Названий він «Аспеном» на честь дуже модного курортного містечка Аспен в центральній частині штату Колорадо, яке виникло в 1879 році поряд з могутнім родовищем срібла. Срібло закінчилося, гірники роз’їхалися, але корінні жителі знайшли вихід. Вони скористалися тим, що дала їм природа.

Аспен розташований на висоті 2400 м на західному схилі високої вершини Скелястих гір, звідки відкриваються дивовижні пейзажі. Крім того, там протікає живописна гуркотливка гірська річка Роурінг-форк. У тій місцевості виростає осиковидна тополя quaking aspen із зубчатим листям особливої форми, яке починає тремтіти при найменшому подиху вітру і видає неповторні музичні звуки.

Сьогодні в цьому гірському раю постійно проживає не більш як 6 тис. чоловік, але приїжджає дуже багато заможних курортників з усього світу. Там проводиться щорічний музичний фестиваль Aspen Music Festival, отримання нагороди на якому означає дуже багато. Крім того, далеко від суєти працює всесвітньо відомий «Інститут гуманітарних досліджень» (Aspen Institute for Humanistic Studies). Фірма «Додж» вибрала для свого автомобіля назву «Аспен», щоб наголосити на його елітарності і спокійному музичному звуку працюючого мотора.

Величезний позашляховик «Додж Аспен» всім гарний, але на нього встановлено дуже потужний V-подібний 8-циліндровий двигун Hemi V8 робочого об’єму 5,7 л. Природно, що він споживає дуже багато бензину, а при постійному зростанні цін цей факт відкриває згубні перспективи.

Недавно почато продаж нового гібридного Chrysler Aspen Hybrid моделі 2009 року. На нім встановлено дворежимну бензино-електричну систему приводу, яка дасть змогу поліпшити паливну економічність і понизити кількість шкідливих речовин у відпрацьованих газах. Це продовжить життя популярної моделі.

Серцем системи є нова електрична трансмісія (ECVT), яка працює в парі зі все тим же двигуном внутрішнього згорання Hemi V8. До складу трансмісії ECVT входять два електромотори і чотири передачі. Один з електромоторів забезпечує рух на малій швидкості, а другий — на великій. Сам Hemi V8 обладнаний так званою Multi-Displacement System, яка дає змогу при незначних навантаженнях відключити чотири циліндри з восьми задля економії бензину. Система складна, але при максимумі потужності 385 к.с. дає дуже помітну економію.

Якщо водієві не треба поспішати, то він може їхати тільки на електроприводі з швидкістю до 50 км/г. При цьому режимі роботи приводу в салоні можна розмовляти пошепки. Бензиновий двигун починає працювати, як тільки водій різко натисне на педаль газу. При зупинках на світлофорах могутній Hemi V8 автоматично відключається, щоб не забруднювати атмосферу і не спустошувати гаманець власника. У місті економія бензину доходить до 40%, а при змішаному режимі експлуатації витрати на бензин знижуються на одну чверть.

Акумуляторні батареї на 300 вольт розташовані на Aspen Hybrid під середнім рядом сидінь. Вони служать для живлення електромотора і можуть підзаряджатися за рахунок використання регенеративної енергії при гальмуванні. Під капотом є перетворювач, який перетворює змінний струм у постійний для таких бортових споживачів, як освітлювальні прилади, система кондиціонування повітря, радіоприймач або програвач на компакт-дисках. Ця система була розроблена разом з фірмами «Дженерал Моторз», «Мерседес-Бенц» та «БМВ». Побічно така кооперація гігантів указує на подібні розробки в кожній з них.

При русі водій не відчуває різниці між «гібридом» і звичайним «Аспеном». Усередині є прилад, який показує, чи заряджається акумуляторна батарея або, навпаки, віддає струм електромоторам. Постійний контроль процесу необхідний тільки для інформування водія, а всі «рішення» за нього приймає електроніка, що працює за ретельно розробленими програмами. Інженери-проектувальники вирішили, що водіїв необхідно привчити їздити економно, тому на шкалі приладу є зелена зона Economy. Звісно, нікому не хочеться їздити поза цією зоною, внаслідок чого підсвідомо виробляється акуратний і економний стиль водіння.

Нова дворежимна гібридна система встановлюється також на величезних позашляховиках GMC Yukon і Chevy Tahoe, до назв яких додається слово Hybrid. Їхній екстер’єр змінено, щоб ці «гібриди» відрізнялися від звичайного «Юкона» і «Тахо». Aspen Hybrid ніяких зовнішніх відмінностей від звичайного варіанта не має.

У процесі дослідної експлуатації «гібридів» доведено, що показники економічності у них кращі. Водночас повноприводний Aspen Hybrid може тягти за собою причіп вагою 2700 кг, а звичайний варіант, також повноприводний, всі 4000 кг. Здається, таку «незручність» легко перетерпіти.

За основу для розробки «гібридного Аспена» був узятий позашляховик Dodge Durango моделі 2007 року, який був створений на базі легкої вантажівки. Такі роботи у різних напрямах говорять про розповсюдження в майбутньому гібридних приводів і на легкі вантажівки.

Салон Aspen Hybrid дуже зручний і в нім тихіше, ніж у звичайному варіанті. Передні сидіння ковшового типу. Другим рядом сидінь є диван з індивідуальними спинками, що складаються, для трьох чоловік. Є і третій ряд сидінь, але вони складні і застосовуються тільки за необхідності перевозити вісім чоловік. Оббивка сидінь шкіряна. Нудьгувати подорожнім у тихому «гібриді» не доведеться, оскільки він поставляється з музичною системою MYGIG із жорстким диском на 20 гігабайт однієї тільки музики. Управління цими гігабайтами здійснюється через 8-дюймовий плівковий екран, подібний до екранів на платіжних апаратах у банках.

Окрім музики і мультимедійних розваг, система забезпечує водія дорожньою інформацією, тому її називають «інформаційно-розважальною» або MYGIG Multi-Media Infotainment System. Нею можна управляти також і голосом. Водієві допомагає і відеокамера огляду задньої півсфери, яка збільшує ступінь безпеки і в дорозі, і при парковці. Подібні системи в Україні поки що не пропонує жодна фірма.

Розкішний і економний Aspen Hybrid вже почали продавати в Північній Америці за ціною 45 тисяч доларів. До Європи, як завжди, їх потрапить мало, оскільки американський гігант завеликий для експлуатації в тісних містах. До України, напевно, цей «гібрид» не потрапить взагалі, оскільки ще немає фахівців з його технічного обслуговування і ремонту. Напевно, могутній «Аспен» зі своїми широченними колесами міг би запросто витримувати не тільки несподіванки розбитих українських доріг, а й долати будь-яке бездоріжжя.

В Україні будуть і свої відомі у всьому світі курортні містечка та села, і українські позашляховики, не гірші, а то і кращі за високотехнологічний гібридний «Аспен». Поки що розвиток справжніх ринкових відносин йде не так, як у всьому цивилізованому світі. Зараз тон задають бізнесмени-нувориші різних мастей і калібрів. Недавно один на дорогому джипі під’їхав пізно вночі зі своїми холуями-прилипалами до саду самотньої жінки, яка страждає на страшний артрит колінних суглобів. Нувориш витрусив бджіл з вулика у свій мішок, а потім злякався гавкоту маленької собачки, і мерзотники втекли на своєму розкішному джипі.

Люди все бачать і все чують. Вони ж і вчать, і відучують. Тепер нувориш довго чекає, поки до нього в магазин зайде рідкісний покупець. Бачте, зимівля була важкою, і його бджоли загинули. Ось і вирішив моральний виродок, що з ним повинна «поділитися» жінка з хворими ногами, для якої зовсім не зайву копійку приносять її бджілки.

Майбутнє України не за такими жадібними мерзотниками з деформованими поняттями про честь і гідність.

Україна сьогодні зазнає величезних втрат, але поступово все буде і у нас, як у людей. Кожен повинен заявити: «Твоя свобода кінчається там, де починається моя!» Тоді і в нас багаті почнуть купувати «гібриди», щоб економити і примножувати свої багатства, зароблені чесним шляхом.

Володимир РЕПАЛО
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com