Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Багаті стали ще багатшими

Зять колишнього президента Леоніда Кучми український мільярдер Віктор Пінчук задоволення купує оптом, навіть якщо це не дешево. 70 мільйонів євро витратив олігарх на купівлю чотирьох вілл на березі Сардинії. Про це повідомляє «Инопресса. ру» із посиланням на італійську газету «La Stampa».

Тож тепер, окрім маєтка у Лондоні, який дружина Пінчука Олена Франчук придбала за 159 мільйонів доларів, у подружжя будуть і чотири вілли, розташовані в районі Порто Черво, Ромаццино та Капріччолі. По-перше, це триповерхова вілла Luci del mare з 15 кімнатами, басейном та іншими об’єктами. Тієї ж категорії суперлюкс і вілла Samanna. У ній 21 кімната. А сад займає площу 5 800 квадратних метрів.

Трохи менші за розмірами вілли La Torre та La Deseada. Вілла ж La Deseada вважається маленьким скарбом узбережжя. Вона найближче з-поміж усіх вілл до моря, буквально за два кроки від пляжу.

Продавцем усієї цієї краси став такий собі Луїджі Зуніно. А вілли придбала одна з компаній Беліза, Orinbay Worldwide limited, за якою, за інформацією газети, стоїть саме металургійна група Віктора Пінчука.

Нагадаємо: Пінчук посідає 203-е місце у класифікації «Forbes», а його статки становлять 5 мільярдів доларів.

Купуючи вілли Зуніно, Пінчук одночасно продавав Ukrsotsbank у групі UniCredit за 2,2 мільярди доларів.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com