Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЛУЦЕНКО ВИМАГАЄ ЗВІЛЬНИТИ БАЛОГУ

Народна Самооборона вимагає від президента відставки глави секретаріату президента Віктора Балоги. Про це в понеділок на прес-конференції заявив лідера Народної самооборони Юрій Луценко.

«Народна Самооборона як і багато публічних лідерів «Нашої України» вважає, що Балога має піти у відставку. Ми не бачимо іншого варіанту для спокійної і ефективної роботи парламентської коаліції та уряду демократичних сил», — заявив Луценко.

«Український Болівар не витримає людей з амбіціями керівників виконавчої влади», — додав він.

Луценко підкреслив, що розмовляв про це з президентом Віктором Ющенком кілька разів.

«Я говорив, що найлегше — зняти Балогу, ціною чого має бути досягнута угода з БЮТ про припинення конституційних ініціатив до узгодження позицій з НУНС», — сказав він.

Він наголосив, що уряд має займатися питанням «ціни на м’ясо». «Якщо уберемо подразник, то саме на цих питання зосередиться уряд, бо він не може цього робити зараз», — сказав він.

В іншому випадку, на думку Луценка, існуватиме необхідність змін до Конституції. Він наголосив, що Народна самооборона не підтримувати ні проект БЮТ, ні Партії регіонів ні секретаріату президента.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com