Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Битися, щоб перемогти!

Наші майстри рукопашного бою здобули три «золота» на чемпіонаті Європи

Протягом 3—5 жовтня 2008 року в Будапешті відбувся чемпіонат Європи з рукопашного бою та контактного карате IBF. Змагання зайняли два дні, першого дня відбувалися командні змагання, другого — особисті. Система проведення командних змагань серед жінок — по 4 спортсменки від країни, серед чоловіків — 7 від кожної країни у команді. У жіночих змаганнях збірна України посіла друге місце, з невеликим відривом поступившись спортсменкам Німеччини. У чоловічих змаганнях була інтрига: у фінальному двобої Україна — Німеччина змагання завершилися з рахунком 3:3 та одна зустріч була внічию. Кожна команда мала представити по одному спортсмену, незалежно від вагової категорії. І їхня зустріч є вирішальною. Від Німеччини був важковаговик (найкращий спортсмен німецької команди). Збірну України представляв студент МАУП Артем Носков, вагова категорія — до 80 кг.

У цьому двобої впевнену перемогу з рахунком 7:3 здобув Артем Носков, чим допоміг збірній України посісти перше місце.

 На цьому чемпіонаті збірну України представляли 25 спортсменів, з них троє — студенти МАУП, які здобули золоті нагороди. У ваговій категорії до 70 кг студент Українсько-араб­ського інституту Олексій Задніпряний виграв три поєдинки. У фіналі він впевнено здолав дуже сильного спортсмена з Німеччини. У ваговій категорії до 80 кг студент Інституту Міжнародної економіки Артем Носков переміг у трьох поєдинках. Він здолав з рахунком 7:6 досвідченого рукопашника з Німеччини. У ваговій категорії до 90 кг переміг студент Інституту права Антон Бочкарьов, який переможно бився у трьох поєдинках. А у фіналі Антон переміг у напруженому поєдинку свого земляка.

3 жовтня відбувся конгрес IBF, на якому порушувалися важливі питання організації. Для України ці питання мали особливе значення. На конгресі відбулося голосування та обрання двох віце-президентів IBF. Ними стали радник з безпеки заступника голови наглядової ради МАУП, перший віце-президент Федерації рукопашного бою України, майстер 8-го дану з рукопашного бою Олександр Гартвич та керівник Федерації IBF Польщі Вієслав Бігос. Олександрові Гартвичу Президент IBF доручив питання розвитку рукопашного бою фул-контакт. Друге важливе питання — обрання місцем проведення чемпіонату Європи-2010 Києва. Це рішення було прийнято після проведення у Києві чемпіонату світу-2006.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо успіхів у підготовці до чемпіонату світу-2009, який відбудеться у Голландії.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com