Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Литвин хоче формувати коаліцію

Лідер Блоку свого імені Володимир Литвин заявляє, що його політична сила може стати центром формування коаліції після проведення позачергових парламентських виборів, передає ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА.

Він висловив жаль з приводу того, що «протистояння в парламенті і українській владі в цілому і наполегливі спроби окремих політичних сил примусити мене особисто і мою фракцію комусь прислужити привели поки що нас до одного рішення. Воно зводиться до того, що ми робитимемо все, щоб наша фракція, наша політична сила виступала центром створення коаліції в наступному парламенті... Я супротивник того, щоб пошук кращих позицій, покликаних забезпечити працюючий законодавчий орган країни, здійснювалося поза межами парламенту, щоб круглі столи по пошуку консенсусу проходили або в Секретаріаті Президента, або в Кабінеті Міністрів», — сказав Литвин. За його словами, такі круглі столи повинні проходити виключно у Верховній Раді.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com