Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Перемога над швецією об’єднала Україну

Перемога над швецією об’єднала Україну

Футбольна європейська першість в Україні проходить на гідному рівні. Вболівальники, що прибули з Німеччини, Португалії, Англії, Франції, Швеції в основному задоволені організацією. Як видно на фото, задоволення від футбольного свята отримують і українці.
[ читати далі... ]
Актуально
Світ і Україна
Суспільство

ЛАЗ шукає перспективи

Уряд розпочинає роботу над новим грандіозним проектом — програмою під умовною назвою «Український автобус».
[ читати далі... ]

Український сурогатизм

Минулого тижня на одному з сайтів з’явилась інформація, котра викликала збуджену реакцію Інтернет-суспільства. Хоча йшлося, здавалося б, не про політику і навіть не про, перепрошуємо, законопроект двох панів К щодо двомовності.
[ читати далі... ]
Трибуна

Закон з подвійним дном

26 серпня 2011 року народні депутати В. Колесніченко та С. Ківалов внесли на розгляд ВР України проект Закону України «Про засади державної мовної політики» (№9073).
[ читати далі... ]
Реакція системи на справедливу протидію

Реакція системи на справедливу протидію

Олесь Вахній Сумні реалії українського буття дарують велику кількість вагомих аргументів котрі враз спростовують проголошені навіть з найвищих трибун посадовцями всіх щаблів і рангів запевнення про демократичний устрій держави, пошану владою гідності громадян й відсутність «темників».
[ читати далі... ]
Конфлікт

Влада і народ страшно далекі один від одного

Як виглядає «проект Росія» за кулісами Кремля, розповів політолог Гліб Павловський в ході лекції «Російська Федерація і Євросоюз — два нестабільні проекти: альтернатива і безальтернативність як чинники реальної політики». Лекція пройшла в Московській вищій школі соціальних і економічних наук.
[ читати далі... ]
Перспективи

Рух до незалежності?

Ми попросили прокоментувати кроки влади провідного експерта з питань енергетики, директора енергетичних програм центру “Номос” : «В олігархату хоч і запізніло, але спрацьовують інстинкти самозбереження. Цим і пояснюється гіперактивність урядовців, які виконують сервісну функцію для української олігархії.
[ читати далі... ]

В Україні уже немає чорноземів...

Сьогодні, коли в державі багато говорять про відродження, а насправді у невидимих масштабах йде руйнація не тільки села, але й головного багатства України — родючого шару чорноземів. І це в час, коли розтринькуються величезні кошти на речі, які не конче нам необхідні.
[ читати далі... ]
В Україні 54 мільйони кубометрів сміття!

В Україні 54 мільйони кубометрів сміття!

За підрахунками, Україна накопичила 54 млн м3 сміття, і щороку даний показник зростає на 5-7%. Ці цифри стосуються легальних та нелегальних полігонів захоронення, але в Україні існують і стихійні звалища в лісах, кар’єрах та урвищах. З усього обсягу зібраного сміття в Україні переробляється лише близько 10%, решта — йде на полігон.
[ читати далі... ]
Проблема

Стосунки мають бути тіснішими

Останнім часом певною тенденцію в журналістських колах стала критика вищої православної ієрархії за надмірну розкіш і якесь неприродне для поважної інституції бажання комерціалізувати економічну церковну діяльність. Причому підстави до розлогих і дрібних кпинів не висмоктані з пальця, а мають реальне «земне» походження.
[ читати далі... ]

Хто відповість за такі дії?

Нещодавно Кременчуцька міліція відрапортувала через місцеві ЗМІ та з офіційного сайту ГУМВС у Полтавській області про чергову свою перемогу. Ще й роз’яснення розлоге дали: 6-річний хлопчик, начебто, побачив, що мама пиячить з сусідою та й пішов собі жалітися людям, що вдома його не годують (http://mia-pl.gov.ua/news/main/02-04-12-3162#). Але наша міліція, виявляючи чудеса дедукції, знайшла голодуючу дитину, яку мама ледве не пропила разом з сусідою.
[ читати далі... ]
Білі плями

ЛСД готували як засіб «розв’язувати язики»

16 квітня 1943 р. на околиці Базеля в Швейцарії доктором Альбертом Гофманном було зроблено видатне відкриття. 37-річний вчений очолював у великій фармацевтичній компанії дослідницьку програму по розробці конкурентоспроможних ліків з натуральних продуктів.
[ читати далі... ]
Постаті

Пророк у своїй Вітчизні

Історія Древнього царства, абсолютизація влади фараонами і жерцями з подальшим розподілом суспільства на панів і рабів у всі часи хвилювали і знаходили відображення у багатьох письменників всіх народів. Не оминув також цієї теми, як і багатьох інших, видатний майстер польської реалістичної прози Олександр Гловацький, літературний псевдонім якого — Болеслав Прус.
[ читати далі... ]
Український Лідер
Блага вість для світу

Блага вість для світу

До 20-річчя Предстоятельства на Київській кафедрі Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського та всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви протоієрей Діонісій Мартишин, директор духовно-просвітницького Центру імені Святих Апостолів, завідувач кафедри православної культури та теології МАУП за особистою підтримкою та патронатом преосвященнішого Іларія, єпископа Макарівського, вікарія Київської Митрополії, Голови Комітету з біоетики та етичних питань при Священному Синоді Української Православної Церкви видав православні бесіди з молоддю.
[ читати далі... ]

Чемпіони Києва

Нещодавно відбувся Чемпіонат міста Києва з футболу. Вперше футбольна команда МАУП стала чемпіоном міста серед інших студентських футбольних команд київських вищих навчальних закладів.
[ читати далі... ]
Техніка

АКУМУЛЯТОР НА РІК?

За нормальних умов експлуатації автомобіля акумулятор повинен працювати п’ять років, а то і більше, зрідка навіть до 10 років.
[ читати далі... ]

Потрібен винахід АБ

Зараз людство перебуває на порозі енергетичної революції. У плані використання та зберігання енергії. Наукове відкриття — це приблизно 10% його загального успіху. Все решта залежить від просування, пропагування тощо.
[ читати далі... ]
Загадкове

«Щось-бо чується «родноє» в диких піснях панів...»

Навряд чи хтось, навіть із добре освічених українців, назве отак одразу прізвище бодай одного з міністрів внутрішніх справ царської Росії за всі 115 років існування цього відомства. Виняток складає лише Валуєв Петро Олександрович (1814-1888 рр.), граф, політик-реформатор (принаймні так написали в офіційному некролозі), державний діяч — дослужився до прем’єр-міністра — а також своєрідний літератор, котрий відсутність таланту компенсував дотепністю.
[ читати далі... ]
Різне
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com