Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Країна

Викрали політика з РФ

Управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ) висловило занепокоєння з приводу зникнення російського опозиціонера Леоніда Развозжаєва 19 жовтня у Києві.
[ читати далі... ]
Світ

Є загроза розпаду Іспанії

Загроза розпаду Іспанії, щонайменше, на три частини сьогодні реальна як ніколи, вважають експерти.
[ читати далі... ]
Суспільство
Політикум

Чи є в Україні національне питання?

Ціна і роль «етнічності» у політичному житті України зростає і набирає величезний потенціал конфліктності.
[ читати далі... ]
Під мікроскопом

Справжній упир

Борис Токарчук «...Кожне слово в моїй книзі — правда, підтверджена документально» (О. Бузина, «Упир Тарас Шевченко або Підробний Кобзар», — К.: «Арій», 2009, стор. 276)
[ читати далі... ]
Українська партія «Зелена планета»

Шляхи вирішення найвагоміших екологічних проблем

Відбулося друге засідання Всеукраїнської консультативної ради з екологічних проблем.
[ читати далі... ]
Екосистема

Степ стане пустелею

Про зміни клімату і його тенденції нам доводилося чути вже не раз. Однак проблема настільки багатопланова, що існує потреба повернутися до неї знову.
[ читати далі... ]
Наші інтерв’ю
Скарбниця зарубіжної україніки в Україні

Скарбниця зарубіжної україніки в Україні

...нерідко українські терени потрапляли в досить агресивне політико-культурне середовище, що в подальшому негативно відобразилося на ступені комплектації та стану збереженості національної архівної спадщини. Зокрема лише політичні події ХХ ст. призвели до того, що поза межами України опинилося близько 40% соціально, політично та історично значущих архівних документів.
[ читати далі... ]
Непізнане
Дослідження

Автохтонність українців незаперечна

Віктор Постовий, канд. пед. наук, професор (м.Київ) Автохтонність українців є тим наріжним каменем в дослідженні власної історії, культури, духовності, встановивши який можна вибудувати міцний фундамент і звести непохитні мури самобутньої історії, культури, держави — України.
[ читати далі... ]
Трибуна

«ЛОГІКА» ПАРТІЙНОЇ ГРАМАТИКИ

Василь Мазорчук Росіяни та чехи вживають слово жесть (zest), а поляки й українці на цю ж саму річ кажуть бляха (blacha), То скажіть, чи може бути це підставою для звинувачення українців не лише (цитуємо газету «Коммунист”) «в националистическом употрелении слов, лишь бы отличаться от ненавистных «москалей», а й в «украинском нацизме и фашизме”?
[ читати далі... ]

Міжнародна конференція в МАУП

У МАУП пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Новітні освітні технології в контексті сучасних глобалізаційних та інтеграційних процесів»
[ читати далі... ]

Формування української еліти засобами українознавчих дисциплін

Розвиток і суспільна адаптація сучасної високоосвіченої людини неможлива без якісних знань історії, традицій і звичаїв власного народу та усвідомленого використання їх у професійній діяльності. Саме дисципліна “Українознавство” є головним чинником виховання національної свідомості та гідності нової генерації українців.
[ читати далі... ]
Дати
Жовтнева революція — то великий «розвод на гроші»

Жовтнева революція — то великий «розвод на гроші»

Існує величезна кількість документів, що вказують, що Жовтнева революція 1917 р. виникла в результаті змов західних банкірів, початих ще до Першої світової війни.
[ читати далі... ]
Інакша історія
А ви й не знали
КОЗАЦЬКЕ СВЯТО з присмаком жалю

КОЗАЦЬКЕ СВЯТО з присмаком жалю

Ігор Саєнко, місто Луганськ Одним із найшановніших свят у запорозьких козаків було свято Покрова (Покров Пресвятої Богородиці і Пріснодіви Марії), яке відзначалося 1 жовтня за старим сти-лем (14 жовтня за новим стилем). Під покровом Богоматері запорожці не боялися ні ворожого вогню, ні грізної стихії, ні морської бурі, захищаючи від ворогів свою Батьківщину та православну віру.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com