Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Дайте заробити своїм

Премєр-міністр  України 2 роки говорить що треба витісняти імпорт, щоб збільшити ввп країни, адже експорт ми збільшити не можемо. А ввп створють продажі наших товарів. Будь-який імпорт ще й купується за валюту,  а значить тисне на золотовалютний запас. Але  на місцях не все робиться по державницьки. Наприклад, у Дніпропетровській області закупили 350 легковиків для медиків і всі вони — іномарки (китайські і ВАЗи). Китай і так отримав від нас царський подарунок — авіаносець за 20 млн, тоді як Росія доозброїла аналогічний авіаносець, як розповіло в вересні китайське радіо, і продала його Індії аж за 1,5 млрд доларів. Росія отримує від України щорічно переплату за газ, утилізаційний збір на авто, створює надумані перепони для наших сирів.

А можна ж спільно випускати повнопривідні легкові авто для сільських медиків, або дати кошти нашого заводу для розробки (це ж не супутники випускати, креативного інтелекту тут не треба). Можна сумісно з білорусами випускати дешевий і надійний тролейбус. Ми ж маємо найбільшу в Європі (на 1 мільйон жителів) кількість науково-дослінститутів. А толку — ніякого.

Мілярди з бюджету щорічно йдуть, щоб підтримати інші народи, а свій потерпає від недоїдання! Коли ж ми будемо давати заробити своїй молоді, а не чужу годувати?

Юрій Артеменко

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com