Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Міністр-агітатор: 30 шекелів заважають С.Ніколаєнку бачити правду?

Міністр-агітатор: 30 шекелів заважають С.Ніколаєнку бачити правду?

Віталій САДКО Виборчі перегони набирають хід, і всі чиновники, які потрапили до виборчих списків партій зобов’язані дотримуватися букви закону: або ж скласти із себе владні повноваження, або ж формально піти у відпустку. Міністр-соціаліст Ніколаєнко чхав на це. Зокрема, у Хмельницьку провів обласну колегію, де як тільки міг привселюдно паплюжив МАУП, її обласну філію. Мовляв, що це за навчальний заклад, якщо, приміром, він навчає юристів у двокімнатній квартирі?
[ читати далі... ]
Актуально
Знайдено український слід у справі про «чорних трансплантологів»

Знайдено український слід у справі про «чорних трансплантологів»

Ізраїльське слідство знайшло звинувачених у незаконній трансплантації людських органів. Нагадаємо, що цим літом в аеропорту Ізраїлю було затримано група ізраїльтян арабського походження за звинуваченням у незаконних операціях з трансплантації людських органів. Нині перебуває в розшуку ймовірний замовник доктор Міхаєль Зіс.
[ читати далі... ]

Табачник і Симоненко відповідатимуть за «хрести від Гітлера» у суді

Президент Всесвітнього Конгресу Українців Аскольд Лозинський буде ініціювати в Європейському Суді позов проти лідера КПУ Петра Симоненка і віце-прем’єра Дмитра Табачника за наклеп щодо командувача ОУН-УПА Романа Шухевича.
[ читати далі... ]

Ліцензію буде отримати легше

Постановою від 8 серпня Кабінет Міністрів утвердив новий порядок ліцензування діяльності з надання освітянських послуг, який починає діяти з 1 вересня.
[ читати далі... ]
Вибори-2007
«Ідіотські» списки

«Ідіотські» списки

Петро Масляк, Віце-президент Академії наук вищої освіти України Свого часу геніальний французький вчений Паскаль, «якого вчать у школі» і якому людство завдячує законом Паскаля, з властивою йому влучністю сказав: досить із Франції вивезти 300 інтелектуалів — і французи перетворяться на націю ідіотів. Такою нацією легко маніпулювати, таких людей дуже просто дурити, а вони навіть не усвідомлюють цього. З такою нацією можна робити що завгодно. Тому зовсім не випадково всі загарбники в Україні починали з переслідування, переселення і фізичного знищення інтелектуальної національної еліти. Далі всіх у цьому напрямі просунулися російські більшовики на чолі з Леніним. Завершив його справу Сталін.
[ читати далі... ]

Луценко І Балога… А якщо це змова проти «патрона»?..

Віктор Вірний, політолог, «Фундація Аналітичної Думки» Свідків своїх невдач треба прибирати — саме цим керується Віктор Ющенко. Цю філософію життя на своїй шкурі відчуло достатньо людей, не тільки політиків. Особливо дісталося особистостям…
[ читати далі... ]
Аналітика
Географічна конфігурація і політична композиція ШОС

Географічна конфігурація і політична композиція ШОС

На початку ХХІ століття на зміну парадигмі, що існувала в 90-ті роки, прийшли нові проблеми глобального і геополітичного характеру, що розмили лінії, які розділяють внутрішню і зовнішню безпеку різних держав. Реакція на погрози почала являти собою об’єднання дипломатичних, економічних, військових і розвідувальних зусиль.
[ читати далі... ]
Тема
Голокост: правда і обман

Голокост: правда і обман

О. Платонов, доктор экономических наук, писатель В продовж десятиліть людство, незалежно від віросповідання, раси чи національності, зіштовхується з концепцією так званого голокосту. Саме його використовують певні сили, щоб виправдати війни та економічні вимагання. При цьому й досі неможливо вільно дослідити факти, викрити тих, хто насправді стояв за цими подіями. Релігія голокосту сконструйована тими людьми, хто сам несе відповідальність за переслідування євреїв: сіоністів, які самі не вірять в Бога і які намагаються вбити цю віру у всього людства. На Міжнародній конференції в Тегерані, яка відбулася наприкінці минулого року, провідні вчені дали свої всебічні оцінки поняттю «голокост» та розкритикували всі спроби сіоністів фальсифікувати історію. Пропонуємо до вашої уваги матеріали цієї конференції.
[ читати далі... ]
Тихою сапою

Київ знову дерибанять

У список нових земельних резервів Леоніда Черновецького потрапили Жуків острів, урочище Муромець, околиці Музею народної архітектури і побуту в Пирогово.
[ читати далі... ]

Хто гальмує, а хто «газує»

Відкритий лист НАК «Нафтогаз України» до голови Секретаріату Президента Віктора Балоги
[ читати далі... ]
Економіка
«Система мінімальної справедливості»

«Система мінімальної справедливості»

Василь Кузьменко, професор Кажуть, Бісмарку належать слова, які нині дуже актуальні: «Ніколи стільки не брешуть, як в часи війни, після полювання і перед виборами». В справед­ливості останнього навіть молоді виборці України вже пересвідчилися протягом останніх років. На жаль, всіх нас частують новими брехливими обіцянками перед цьогорічними достроковими виборами замість чесно вказати на причини негараздів в різних сферах нашого життя і на конкретні шляхи їх подолання. А ці причини, за мудрим висловом Л.Кравчука, зводяться до такого: «Я знаю життя, я знаю, що економіка — це база для вирішення всіх проблем, котрі можуть бути в країні». І з цим твердженням не можна не погодитися. Але ж саме він, Кравчук (людина, яка — за його власними словами — «створювала цю державу»), і розпочав руйнування базової економіки нашої країни, внаслідок чого Україна перемістилася з десятки найрозвиненіших країн світу на якесь там 150-те місце.
[ читати далі... ]
Загрози

Рішуча відсіч бандитам

Юрій Тимощук, почесний громадянин с. Соловичі Турійського р-ну Волинської обл. Дійові заходи для власної самооборони вжила громада села Соловичі Турійського району, яке на днях відзначило 708-му річницю. Зі своїми родючими землями, лісами, двома річками і трьома озерами, розкинулося воно в куточку Волині. Гарною ознакою стало і те, що лежить цей населений пункт на трасі Львів — Ковель.
[ читати далі... ]
Синагога замість молодіжного центру

Синагога замість молодіжного центру

Одноповерховий будинок за адресою вул. Шевченка 40/2 не один рік слугував громадським (в тому числі й молодіжним) організаціям. Але з часом його використання громадськими організаціями все більше затиралося в коридорах влади, аж раптом виконавчий комітет Хмельницької міської ради 14 вересня 2006 року (рішення №662) передав його Хмельницькому обласному благодійному фонду «Хесед Бешт».
[ читати далі... ]

СБУ боротиметься з фальсифікаторами і проконсультує ЦВК

Служба безпеки України готова надати консультативну допомогу Центральній виборчій комісії щодо попередження можливих порушень і фальсифікацій у ході виборчої кампанії.
[ читати далі... ]
Нам пишуть
Не можливо знищити нації і залишити жити людство

Не можливо знищити нації і залишити жити людство

Тарас Клен Кожна велика цивілізація, кожна знаменна історична доба створювалась аристократією. Аристократія — це панування кращих. Люди ніколи не керують самі собою. Це маячня лібералів. За ідеєю «суверенітету одиниці» приховується найбільший обман, що служить владі шахраїв. Це дешеве шахрайство викрити не так вже й важко. Не важко зрозуміти, що не матеріал робить витвір, що не може бути твору мистецтва без митця. Без належної організації і керівництва немає людей, як і немає світу без Бога.
[ читати далі... ]

Україна — не Росія

Зорян Комаровський, канд. фізико-математичних наук, доцент Ці слова належать колишньому Президенту України Леоніду Кучмі. Хочеться зазначити, що далеко не всі можновладці усвідомлюють своє українське коріння, і нічого не роблять щоб це усвідомити. Коли таке трапляється у пересічних громадян з комуністичним вихованням на Сході України, то свідомі українці реагують нормально, списують все на трьохсотрічне поневолення українців російською державою.
[ читати далі... ]

Ало, Гараж!

Зараз у власності громадських організацій столиці знаходиться велика кількість земельних ділянок, (зокрема автостоянок) які використовуються ними для забезпечення інтересів своїх членів. Це земельні ділянки під гаражі, дитячі майданчики, при будинкові території. Однак, саме через беззахисність своїх прав перед майновими інтересами забудовників, страждають члени цих громадських організацій.
[ читати далі... ]
Культура
Допоки крутиться гончарний круг

Допоки крутиться гончарний круг

Є на Полтавщині унікальне місце, де віддавна процвітає гончарство. Опішне зосереджує на своїх теренах традиції цього давнього українського ремесла і майстерності. Тут є керамічні заводи (які, щоправда, нині не працюють), тут діють приватні гончарні художні майстерні, музеї-садиби відомих майстрів-гончарів.
[ читати далі... ]
«... І самим ставати світлішими, людянішими»

«... І самим ставати світлішими, людянішими»

Людина і влада. Виявляється, в мистецтві ця тема вічна — від античних часів до сьогодення. На таку думку наштовхнув Міжнародний фестиваль античного мистецтва «Боспорські агони». Саме цей лейтмотив об’єднував конкурсні вистави фестивалю, що вже вдев’яте відбувся у Керчі. Що таке агони? У Стародавній Греції так називали змагання, які визначали найкращих у різних сферах — спорті, мистецтві, прославляючи міць Боспорського царства. Такими ж намірами — прославити рідний край — керувалися й організатори керченського свята. Місцевий фонд «Боспор», який стояв біля витоків фестивалю і продовжує опікуватися ним нині. Цього року вирішив дещо розширити рамки заходу — він відбувався не лише в Керчі, як зазвичай, а й охопив інші кримські міста.
[ читати далі... ]

Так, як співали чумаки

Вінницький самобутній гурт «Очеретяний кіт» планує незабаром приємно вразити власних прихильників.
[ читати далі... ]
Суспільство
Таємні товариства: міфи та реальність

Таємні товариства: міфи та реальність

Ми продовжуємо публікацію книжки Миколи Сенченка та Валерія Гастинщикова «Таємні товариства: міфи та реальність»
[ читати далі... ]
Наша земля
Перлина львівщини — Жовква

Перлина львівщини — Жовква

Андрій Гусєв За радянських часів невеличке місто Нестерів поблизу Львова майже не мало шансів стати туристичною меккою. Адже поблизу розташовано режимний об’єкт — Новояворівський військовий полігон. Для безперешкодного проходження техніки тоді навіть розібрали історичну Глинську (Краківську) браму. За часів незалежності місто повернуло собі історичну назву — Жовква і привітно розчинило браму для туристів.
[ читати далі... ]
Природа
Найвищий бал за точність

Найвищий бал за точність

Наталя ОКОЛІТЕНКО Постійний автор міжнародного Соросівського освітнього журналу Г.Гусєв у одному зі своїх інтерв’ю сказав, що в нашому генетичному коді занотовано теорему Піфагора про те, що квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катетів. Мабуть, не тільки в нашому, бо «математичні здібності» всього живого просто вражають.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com