Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Ало, Гараж!

Зараз у власності громадських організацій столиці знаходиться велика кількість земельних ділянок, (зокрема автостоянок) які використовуються ними для забезпечення інтересів своїх членів. Це земельні ділянки під гаражі, дитячі майданчики, при будинкові території. Однак, саме через беззахисність своїх прав перед майновими інтересами забудовників, страждають члени цих громадських організацій.

Громадські організації використовують ці земельні ділянки для неприбуткових цілей: облаштування місць відпочинку, побутового використання (наприклад для гаражів), чи навчальницьких цілей.

А керівництво цих громадських організацій ж повсяк час зацікавлене в продажу чи незаконній здачі земельних ділянок в оренду, чи під комерційну забудову, що суперечить цілям самих громадських організацій. 

У червні 2007 на місці гаражів по Героїв Сталінграду 2б з’явився паркан, навколо якого розмістили охорону. Тепер потрапити на територію гаражів було неможливо. Охоронці вимагали в заставу техпаспорт, і тільки так дозволяли потрапити в гараж. Наприкінці червня 2007 р. сталася подія, що обурила не тільки власників гаражів, а й навколишню громаду. На прохання дати можливість членам організації автомобілістів потрапити до своїх гаражів, охоронці не пустили їх на гаражну територію, де, тим часом, робітники руйнували кувалдами та ломами чужу власність. Дії охоронців викликали невдоволення громадян. Але охоронці швидко «вгамували» особливо невдоволених киян, а на допомогу «найбільш активним» приїхала швидка.

Забудовники і зараз не полишають намірів звести на місці гаражів житлово-офісний центр з паркінгом, що міститиме біля 400 парковочних місць! Свої дії забудовники мотивують начебто законними рішеннями міської влади, а також договором, що був укладений з керівництвом організації автомобілістів, про створення спільної часткової власності на землю, що належить гаражному комплексу, і яка  не належить керівництву. 

Гаражники по Героїв Сталінграду 2б обурені тим, що керівництво організації навіть і не намагається захистити їх права як членів організації, переслідуючи власні майнові інтереси. Не врахувавши права та інтереси членів організації, керівництво тепер представляє інтереси забудовників, які зайняли територію майданчика гаражного комплексу незаконно.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com