Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Чинодрал-«підривник»

Чинодрал-«підривник»

Іван Черевичко Наші чиновники не вміють брехати. Точніше роблять це так незграбно, що всі їхні «доповіді» іноді просто суперечать не лише одна одній, а й, принаймні, здоровому глузду. Чи то крісло через п’яту точку на мозок так давить, чи то діє старий закон, що підлеглий не повинен бути розумнішим за свого начальника — хто його знає. Але поки чинуші ще радянської системи керуватимуть країною, жодних змін на краще не буде.
[ читати далі... ]
Актуально
«Єврейський обозреватель» попався на гарячому

«Єврейський обозреватель» попався на гарячому

Відділ державної виконавчої служби у Подільському районі Києва, згідно з рішенням колегії суддів судової палати в цивільних справах Апеляційного суду Києва від 11 липня 2007 року, видав Міжрегіональній Академії управління персоналом 17 виконавчих листів на стягнення з газети «Єврейський обозреватель» і деяких діячів організованого єврейства в Україні, які попалися на гарячому, а саме Максимова Сергія Володимировича, Шифрина Едуарда Володимировича, Якова дов Блайха, Френкеля Михайла Ароновича і Рабиновича Вадима Зіновійовича, коштів за завдану шкоду діловій репутації. Газета має сплатити 5 000 гривень, а кожний зазначений «сіоніст» по 1 000 гривень.
[ читати далі... ]
МІФИ І РЕАЛІЇ ДОСТРОКОВИХ ВИБОРІВ

МІФИ І РЕАЛІЇ ДОСТРОКОВИХ ВИБОРІВ

Не минуло й півтора року від попередніх виборів, як вже залишається менше місяця до позачергових парламентських. Звичайно, ніхто, навіть Партія регіонів, що трохи побула при владі, не збирається звітувати і не звітуватиме про зроблене. Ще й тому, що на минулих виборах громадяни не зовсім зрозуміли, за що голосували — за політичні програми чи за окремих політиків. Радше за останнє, бо убогість програмових засад розвитку держави Україна нині ще помітніша, ніж раніше.
[ читати далі... ]
Політикум
Павуки у банці

Павуки у банці

Проблема кадрів і кадрового резерву (передусім йдеться про систему управління цінностями), відсутність ідей і острахи перед майбутнім дали про себе знати на попередньому тижні. Не позбавлений від природи інтуїції, Віктор Балога почав відчувати, що опинився в ролі гросмейстера, який переграв сам себе.
[ читати далі... ]
На світло
БАТЬКИ ДОНЕЦЬКОГО СЕПАРАТИЗМУ

БАТЬКИ ДОНЕЦЬКОГО СЕПАРАТИЗМУ

Віктор Геварін У світлі останніх ініціатив Партії регіонів з референдуму про російську мову варто зазирнути в історію. 1994 року в Донецькій області відбулося (одночасно з виборами до Верховної Ради України) так зване опитування щодо федералізації країни. А ось голова Донецької облради Борис Колісників 2005 року привселюдно пообіцяв, що після виборів 2006 року буде ще один такий референдум.
[ читати далі... ]
Економіка і мораль
Економіка і мораль... Чому проблема співвідношення 
доходів громадян є головним питанням української політики

Економіка і мораль... Чому проблема співвідношення доходів громадян є головним питанням української політики

Володимир Ільків Демократія — це баланс інтересів, передусім економічних. Існує об’єктивний макроекономічний показник, що характеризує цей баланс інтересів — співвідношення доходів 20% найбагатших громадян країни і 20% її найбідніших громадян.
[ читати далі... ]
Розвінчання

ПРЕДВИДЕНЬЕ СБЫЛОСЬ — БЕЛИКОВ СОРВАЛ НАЧАЛО ЗАНЯТИЙ ОБМАНУТЫХ СТУДЕНТОВ МАУП!

Наша газета не раз писала про ситуацію, яка склалася навколо Запорізького інституту ім. П.Сагайдачного МАУП. Тоді за підтримки міністра освіти і науки Ніколаєнка колишній директор Толок та ректор Запорізького національного технічного університету Бєліков, пообіцявши студентам та викладачам небо в діамантах, домоглися того, що частина співробітників та студентів таки написали заяви про переведення до ЗНТУ.
[ читати далі... ]
Героям слава
Трибуна
Що таке мамонізм?

Що таке мамонізм?

Микола Сенченко Більшість громадян України мало замислюється над проблемами великої політики й тонкощами ринкової економіки. Їх більше турбують цілком прозаїчні питання: чи робота? чи заплатять вчасно зарплату? чи вистачить цієї зарплати на елементарні потреби родини? Напевно, це нормально — думати про повсякденне життя і вирішувати його проблеми.
[ читати далі... ]
Історія
... І колони, за якими ховався вечір

... І колони, за якими ховався вечір

Юліана Миргородська Ці розкішні стіни палацу бірюзового кольору в центрі столиці мовчать про таємниці століть і почуттів
[ читати далі... ]
Суспільство

Таємні товариства: міфи та реальність

Ми продовжуємо публікацію книжки Миколи Сенченка та Валерія Гастинщикова «Таємні товариства: міфи та реальність»
[ читати далі... ]
Постаті
ГОЛГОФА В ЦАРИНІ ДУХУ

ГОЛГОФА В ЦАРИНІ ДУХУ

Наталя ОКОЛІТЕНКО Наприкінці XX століття сталося те, чого наші попередники й припустити не могли: Папа Іоанн Павло II, якого прочани цілого світу недавно провели в останню путь, покаявся в тому, що католицька церква скоїла супроти науки. Прізвище Тейяр де ШАРДЕН поряд із Джордано БРУНО не прозвучало, однак доля обох священнослужителів — явище одного порядку.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com