Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
ХАБАРНИЦТВО ЯК «СИСТЕМА ОСВІТИ» ПО-НІКОЛАЄНКУ

ХАБАРНИЦТВО ЯК «СИСТЕМА ОСВІТИ» ПО-НІКОЛАЄНКУ

Тема корупції в освіті вже, що називається, зав’язла в зубах. Попри всі голосні заяви чиновників, жодних змін не спостерігаємо. Ну вряди-годи правоохоронці можуть затримати якогось пересічного викладача за отриману ним коробку цукерок або незначну суму. Робиться це швидше для того, щоб симулювати «бурхливу діяльність». Власне, як це роблять і в Міністерстві освіти і науки України. Звісно, міністрові значно легше рапортувати перед телекамерами про «принемиренну боротьбу з цим ганебним явищем», маючи на руках кілька незначних прикладів, ніж щиро зізнатися у своїй безпорадності. Адже, якщо вже на те пішло, боротьба з корупції потребує системного підходу а не кавалерійських наскоків. На підтвердження цієї тези пропонуємо вам матеріал мовою оригіналу, який надійшов до редакції із Запоріжжя.
[ читати далі... ]

Україна — порохова діжка?

Нещодавня аварія цистерн з фосфором у Львівській області з усією очевидністю засвідчила: в Україні накопичилася така кількість зброї та набоїв, що серйозна техногенна й екологічна катастрофа вже не за горами. Питання лише в тому, наскільки вона зачепить сусідів і як це відобразиться на соціальній та економічній ситуації в країні.
[ читати далі... ]

«Юрист» без царя в голові

У минулу п’ятницю «мер» Києва Леонід Черновецький на засіданні колегії КМДА видав чергову «геніальну ідею». А чом би не вигнати з міських шкіл усіх дітей-некиян? — подумав він. За його дорученням навчальні заклади середньої освіти за два тижні повинні з’ясувати кількість дітей, чиї батьки не мають реєстрації у Києві, але мешкають у столиці. Позаяк вони, на думку «мера», створюють «велике наван­таження» на навчальні заклади міста.
[ читати далі... ]

«Богообраний» Хрещатик» протестує

На інтернет-сайті газети «Хрещатик» 27 червня 2007 року було розміщено коментар пасквільного характеру під промовистою, як здається його авторові, Олександру Яцишину, назвою: «Антисемиты трактуют историю». В ньому заангажований «сіоніст-юдофіл» висловлює невдоволення першим і другим виданням книги «Видатні постаті України» (видавництво Міжрегіональної Академії управління персоналом). Замітку з таким самим антиукраїнським змістом опубліковано в газеті «Хрещатик», котра, як і «Вечірній Київ», стала рупором недолугого «мера всіх киян».
[ читати далі... ]
Персона
Сеанс одночасної гри гросмейстера Балоги

Сеанс одночасної гри гросмейстера Балоги

Віктор Вірний, політолог, «Фундація Аналітичної Думки» Просто про складне... Не завжди вельми важливе, складне і вирішальне за наявності великої кіль­кості нашарувань, взаємопроникнень і взаємовиключних тенденцій можна звести до простих визначень, хоча почасти буває, що саме просте становить сутність того, що відбувається. Спробуємо і ми розібратися...
[ читати далі... ]
Бідний-бідний Вадік

Бідний-бідний Вадік

З грудня 2003-го до березня 2007 року єврейський олігарх, мільйонер, а віднедавна власник футбольного клубу вищої ліги, не виконав повністю або частково шість судових рішень, що набрали чинності. Йдеться про вибачення, публікацію спростування і компенсацію моральних збитків, яких зазнала МАУП та її керівництво через явно наклепницькі матеріали у ЗМІ, які належать самозваному лідерові українського єврейства і найбільшому другу українських футболістів. Подробиці — у №29 щотижневика «Персонал Плюс».
[ читати далі... ]
Політикум

Черговий зальот Льоні Космоса

Все ще мер Києва Черновецький, він же Льоня Космос, раптом побачив, що у столиці розвелося забагато сміття. Раптом. Отак не бачив, не бачив, а тут побачив! Уже підозріло... І не те сміття він побачив, що засідає у сесійній залі міськради, нахабно обкрадаючи киян, а те, яке у дворах і баках.
[ читати далі... ]
Епатаж як засіб політичної кар’єри

Епатаж як засіб політичної кар’єри

Валентин Лисенко, політолог Міфообраз і епатаж... Епатаж, провокація, скандал — це гарантований спосіб стати впізнаваним, здобути увагу мас-медіа і широкого загалу до своєї персони. Однак така публічність не кожному по силах. Зазвичай дієвість епатажу довготривала, проте ця довготривалість різна, бо залежить і від випадку, і від самого героя. Часом достатньо одного видовищного вчинку, аби «записатися» на сторінки історії. Однак якщо герой не виправдає сподівань публіки, вона поступово забуватиме його і він втратить свою впізнаваність.
[ читати далі... ]
Вибори-2007
Гру розпочато…

Гру розпочато…

Віталій САДКО Говорить і показує Україна. Київ. Майдан Незалежності — Європейська площа. Рух Хрещатиком перекрито — стоять футбольні ворота. З динаміків дицибелить музика та виступи політиків. Саме сьогодні ми розпочинаємо футбольний передвиборний репортаж між командами «Нунсики» та «Усьо буде Донбас». Власне, це ті команди які, за результатами соцопитувань, можуть претендувати на виграш трофею «Парламент — 2007»… Є ще одна потужна команда «Справедливість переможе», яка готова кинути виклик всім. Десь пасе задніх і «Серпом по яйцях» Симоненка, і «народна-хороводна» Литвина…
[ читати далі... ]
Трибуна
Ви справді «сталінські»

Ви справді «сталінські»

Наталя Околітенко, письменниця «Ще до свого обрання на цю посаду я наголошував — і наголошую! — на тому, що Спілка письменників, безперечно, має право на існування. Вона зберегла власні друковані органи, видавництво, матеріальну базу. Подивіться ж тепер на ті сили, які одчахнулися від Спілки, проголосили про створення альтернативних організацій і рухів. Чого вони досягли за цей час? Що, у них є свої видавництва, друковані органи? Та у них здебільшого приміщення свого немає!» — заявляє третій за чотири роки голова Київської організації НСПУ Віктор Баранов в інтерв’ю журналу «Книжковий клуб. Плюс» за червень 2007 року.
[ читати далі... ]
Нам пишуть
З народної криниці

З народної криниці

Лариса Соколенко Перуна вшануємо — урожай впильнуємо!
Велеса вшануємо — добробут гарантуємо!
(Усна народна творчість)

[ читати далі... ]
Труять, як щурів…

Труять, як щурів…

Олесь Галичанин Нині, в передвиборний час, у всій державі майже всі політики, незалежно від партійної належності, говорять про національні інтереси України, про проблеми державотворення, про захист прав простих українців, ну й, звичайно ж, про національну безпеку. Чути ці голоси і у нас, на Львівщині.
[ читати далі... ]
Урок історії
Творець і жертва Біломорканалу

Творець і жертва Біломорканалу

Леонід Череватенко ББК — це Біломорсько-Балтійський канал, водний шлях між Білим морем і Онезьким озером. Сполучає Балтійське море з Білим, а через Онезьке озеро і Волго-Балтійський канал — з Волзьким басейном. Одна з найбільших на ту пору сенсацій, величезне будівництво, загальною протяжністю 227 км, з яких 37 км — штучний канал, видовбаний у скельному грунті.
[ читати далі... ]
Суспільство
Таємні товариства: міфи та реальність

Таємні товариства: міфи та реальність

Ми продовжуємо публікацію книжки Миколи Сенченка та Валерія Гастинщикова «Таємні товариства: міфи та реальність»
[ читати далі... ]
Культура
Голос, який зцілює любов’ю

Голос, який зцілює любов’ю

7 серпня видатній українській співачці Софії Ротару виповнилося шістдесят
[ читати далі... ]

Відновити зруйноване прагнуть митці

Затишне містечко Шаргород на Вінниччині опинилося в епіцентрі уваги молодих архітекторів. З різних країн з’їхалися вони цими днями на Поділля, щоб обмінятися творчими ініціативами, спрямованими на реконструкцію міста.
[ читати далі... ]

Сузір’я творчості

Є таке дивовижне мальовниче село Рекіти. На перетині Львівської, Івано-Франківської і Закарпатської областей розкинуло воно свої природні шати. Коваликове поле — його визначне місце. Саме сюди вчетверте звук трембіт покликав творчу молодь з усієї України. Фестиваль «Рекітське сузір’я» об’єднує під своїм «крилом» юних прозаїків і поетів, художників і майстрів фотосправи.
[ читати далі... ]
Берило
ФІЛОСОФ НА ТРОНІ

ФІЛОСОФ НА ТРОНІ

Ніна Остерка У ІІ столітті від Різдва Христового на Сонці, мабуть, відбувалися якісь катаклізми, бо Земля аж корчилася в його жагучих обіймах. По всій величезній Римській імперії — землетруси, посухи, напади сарани з наступним голодом, пошесті, військові заколоти... На такому тлі з’являється правитель, котрий, чи не єдиний в історії, наблизив до реальності одвічний міф про доброго царя. Не тільки, щоб полегшити людські страждання, а й дати зрозуміти підданим, що розпад держави починається з їхніх душ.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com