Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Свято Покрови у МАУП

Свято Покрови у МАУП

12 жовтня 2007 року на київському майданчику МАУП розпочалося вшанування свята Покрови Божої Матері, яке поєднувало у собі святкування Дня українського козацтва. Розпочалося свято молінням до Пресвятої Богородиці за участі київського духовенства та кліриків київської єпархії
[ читати далі... ]
Актуально

Позиція МАУП правомірна

Як ми вже повідомляли, Господарський суд Києва 8 червня 2007 року виніс постанову у справі № 24/735-А за позовом Міжрегіональної Академії управління персоналом, якою зобов’язав Міністерство освіти і науки України видати випускникам МАУП 2005/2006 навчального року 4 655 дипломів.
[ читати далі... ]

Зустріч в ім‘я злагоди та взаєморозуміння

11 жовтня цього року в Президії МАУП відбулася робоча зустріч голови Наглядової ради МАУП Георгія Щокіна, голови Україн­ської консервативної партії Миколи Сенченка та голови Федерації єврей­ських громад Росії (ФЕОР) Олександра Бороди.
[ читати далі... ]

Трагедія зі знаком запитання

Російський власник ват «Дніпрогаз» Віктор Ваксельберг незадовго до трагедії суттєво скоротив штати спеціа­лістів, що відповідали за безпеку газомереж
[ читати далі... ]
Політикум
Атака на Президента

Атака на Президента

Атака на Президента… Так-так, саме на Президента, політичну постать, посаду, функції, а не на Віктора Ющенка як особистість. «Дама в білому» — найбільша її перемога. Вона, мов той професійний карточний шахрай, хоче не тільки залишитися «при своїх», а й зіграти прихованим у рукаві джокером.
[ читати далі... ]
Зворотний зв’язок
Виклики
Постіндустріалізм уже на порозі...
Ось вона наша дилема: прокат чи супутники?

Постіндустріалізм уже на порозі... Ось вона наша дилема: прокат чи супутники?

Сергій Лебедько У роки незалежності Україна під час розробки програм ссільськогосподарського розвитку країни недостатньо приділяла уваги використанню теоретичних напрацювань економістів розвинених країн світу, насамперед тих, у яких описано перехід від індустріального суспільства до постіндустріального, або «технотронному століттю» за Дж. Гелбрейту.
[ читати далі... ]
Ідея
Де ключ до поступу?

Де ключ до поступу?

Віталій Мосейчук На 14-му Форумі книговидавців у Львові (13 — 16 вересня 2007 року) презентовано книгу економіста та журналіста Віталія Мосейчука «Українська національна ідея», у якій автор дав своє бачення цієї концепції. Публікуємо фрагменти книги.
[ читати далі... ]
Документалістика
Згадати все
М.Map: ЯЛТА-1945 — СИМВОЛ ЗРАДИ ГАРАНТОВАНИХ ЛЮДСЬКИХ ВОЛЬНОСТЕЙ

М.Map: ЯЛТА-1945 — СИМВОЛ ЗРАДИ ГАРАНТОВАНИХ ЛЮДСЬКИХ ВОЛЬНОСТЕЙ

Репатріація українців з Німеччини до СРСР у післявоєнні роки — одна з малодосліджених сторінок історії. Однією з причин того, чому Сталін так активно вимагав від союзників видачі «колишніх громадян СРСР» є бажання розправитися зі своїми політичними ворогами — українськими патріотами-націоналістами. Пропонуємо до уваги читачів спогади очевидців тих трагічних подій.
[ читати далі... ]
Сусіди
Румунія: для чого куються мечі?

Румунія: для чого куються мечі?

Володимир Репало Під час Другої Світової війни Румунія воювала на боці Німеччини як найважливіший союзник. У серпні 1944 року румунська армія капітулювала, і пізніше, відповідно до ялтинських угод, увійшла до соціалістичного табору, де була найненадійнішим союзником. У 50-х роках озброєні сили Румунії перебували під контролем наших радників, а в 60-ті роки на вимогу румунської сторони вони полишили їх.
[ читати далі... ]
Суспільство
Таємні товариства: міфи та реальність

Таємні товариства: міфи та реальність

Ми продовжуємо публікацію книжки Миколи Сенченка та Валерія Гастинщикова «Таємні товариства: міфи та реальність»
[ читати далі... ]
Фінанси
Доларові ляльководи

Доларові ляльководи

Микола Сенченко В умовах ринкової економіки головна монополія держави — це монополія на грошову емісію, що визначає пропозицію грошей на ринку й можливість нагромадження капіталу. Це дає змогу державі мати емісійний прибуток. Але це не головне! Державна грошова монополія — це базовий механізм авансування економічного зростання. Держава цілком може зробити «порожні» гроші, використовувати їх для «прокручування» певних циклів економіки й потім або вилучити, або пустити по новому колу.
[ читати далі... ]
Геополітика
ОБ’ЄДНАНА ЄВРОПА

ОБ’ЄДНАНА ЄВРОПА

Орест Форко (Продовження. Початок у попередніх номерах)
[ читати далі... ]
Медицина
Вони живуть надією

Вони живуть надією

Термін дитячий церебральний параліч (ДЦП) існує вже більше століття, хоча сама хвороба, ймовірно, існувала упродовж усієї історії людства. Однак, попри це, досі немає єдності в поглядах на цю проблему.
[ читати далі... ]
Світогляд
Проблема яйця і курки

Проблема яйця і курки

Наталя Околітенко Життя на Землі завжди існувало? Занесене з іншої планети? Само собою розвинулося? Створене вищою силою? Бо в світі сучасних наукових уявлень його зародження — це унікальний акт, ймовірність якого обчислюється такою мізерною величиною, що її й назвати неможливо.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com