Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Пророцтва Шевченка

Пророцтва Шевченка

Олесь Вахній Певно, лише один перелік наукових праць, присвячених вивченню літературної та художньої спадщини Т. Шевченка, становитиме поважне кількатомне видання (бібліографічні покажчики літератури налічують близько двадцяти тисяч праць найрізноманіт­ніших жанрів).
[ читати далі... ]
Сергій Герук
Конкурс, де виграють усі

Конкурс, де виграють усі

У столичному Палаці мистецтв «Український Дім» відбулося справжнє свято молодості та жіночої краси, найрейтинговіший серед усіх масових заходів Міжрегіональної Академії управління персоналом — «Студентська красуня МАУП-2007», у якому змагаються, демонструючи інтелект, вишуканість, силу, привабливість, вправність, манери поведінки, дотепність, артистизм та вміння чарувати серця, студентки Академії.
[ читати далі... ]
Актуально

Іменем України

Ми вже повідомляли про те, що Господарський суд Києва у повному обсязі задовольнив позов МАУП до Міністерства освіти і науки України, а також скасував рішення Державної акредитаційної комісії України від 26 вересня 2006 р. та наказ міністра освіти і науки України від 6 жовтня 2006 р., якими було анульовано ліцензії 26 ВСП Академії. Зокрема, визнано незаконним і скасовано пункт про відмову у видачі випускникам Академії дипломів у кількості 4 655 штук. Недавно до редакції надійшла постанова суду, фрагменти з якої ми пропонуємо до вашої уваги.
[ читати далі... ]
Скопенко! На вихід!

Скопенко! На вихід!

Народні депутати з фракцій Партії регіонів, «Наша Україна» та БЮТ Володимир Ярощук, Михайло Поживанов та Валерій Келестін виступили з проханням до Президента України Віктора Ющенка та міністра освіти і науки Станіслава Ніколаєнко перевірити законність перебування Віктора Скопенка на посаді ректора Київського національного університету.
[ читати далі... ]

Які права «качають» Сполучені Штати?

Вінстону Черчіллю належить парадоксальна думка про те, що демократія — не найкраща форма влади. Просто решта — ще гірші. Покійний британський лідер, на жаль, не розшифрував, чим саме кепська демократія. Але певні висновки напрошуються самі собою. Один з них такий: базові символи народовладдя найефективніше використовуються антидемократичними політиками для знищення… демократії.
[ читати далі... ]
Політикум
Чи не час Україні почепити оберіг?..

Чи не час Україні почепити оберіг?..

Тепер БЮТ, за словами своєї лідерки, сподівається на аналітичну під­трим­ку інституту, керованого Мадлен Олбрайт, «на рівні роботи групи NDI в Україні». Саме так відповіла Юлія Тимошенко на запитання про те, чи йдеться про якусь матеріальну допомогу.
[ читати далі... ]
Трибуна
Нам пишуть

Як Москва фальшувала Шевченка

Орест Скиба 1958 року в Москві видали «Кобзар» з майже всіма поетичними творами Тараса Шевченка. Порів-нюючи московський пе-реклад з українським оригіналом, переконуємося у фальшуванні творів Шевченка. Наведемо кіль-ка прикладів російського перекладу слів «москаль» і «московський», що їх часто вживає у своїх творах поет.
[ читати далі... ]
Суспільство
ПРОТОКОЛИ УКРАЇНСЬКИХ МУДРЕЦІВ

ПРОТОКОЛИ УКРАЇНСЬКИХ МУДРЕЦІВ

Синтез адміністративних та фінансових ресурсів формується в умовах масової присутності бізнесу у владі, а влади — в бізнесі. За таких обставин система правових відносин у суспільстві підмінюється корупційними зв’язками і є першим етапом формування мафіозно-кланової держави.
[ читати далі... ]
Нескорені
Масонерія
Таємні товариства: міфи та реальність

Таємні товариства: міфи та реальність

(Продовження. Початок у минулому номері)
[ читати далі... ]
Поза кадром
«БІСИ» В НЕБІ ХОРВАТІЇ

«БІСИ» В НЕБІ ХОРВАТІЇ

Володимир Репало Влітку 1991 року Хорватія оголосила про свою незалежність. Колишні братські республіки Хорватія і Сербія розпочали між собою запеклу війну. На території Югославії, а якщо точніше, то тільки Сербії, було ще багато МіГ-21, яких з 1962 року Югославія одержала 260. На озброєнні були і дещо інших типів легкі ударні літаки власного виробництва.
[ читати далі... ]
Світогляд
МОЛИТВА ДО ФУДЗІ

МОЛИТВА ДО ФУДЗІ

Наталя Околітенко Спекотного дня я йшла дрогобицькою вулицею, коли раптом відчула, що на мене хтось дивиться. Роззирнулася — нікого. Однак відчуття не просто погляду, а тиску чужої волі не полишало мене. І я зрозуміла: його джерело — камінець, що лежав під огорожею університетської території. Але ж і химерним він був!
[ читати далі... ]
Покарати не вдалося!

Покарати не вдалося!

Ніна Остерка Японською мовою хризантема називається «кіку», що означає «сонце». Легко здогадатися, що присвячена вона богині Аматерасу, а тому особливо шанується в Японії. З VІІ століття хризантема стала емблемою мікадо, нею прикрашали прапори, герби, державні печаті й найвищі ордени.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com