Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
ВИМАГАЄМО ВИКОНАТИ СУДОВЕ РІШЕННЯ

ВИМАГАЄМО ВИКОНАТИ СУДОВЕ РІШЕННЯ

Хоч як би не намагалися чиновники з міністерства освіти не видавати дипломи студентам МАУП, а судове рішення все ж таки доведеться виконувати. Бо закон для всіх один. Чи не так п.Ніколаєнко?
[ читати далі... ]
Нові хрестоносці-мамоніти

Нові хрестоносці-мамоніти

Микола Сенченко Раптом спогадали про Вкраїну.Глянули — руками розвели:
— Хто ж це нам побив горшки і спини?
Хто ж це нашу хату розвалив?
І шукають лютими очима
Ворогів нових за три межі.
А тим часом треті за плечима
Ділять між собою бариші.

Борис Олійник, «Треті»

[ читати далі... ]
Актуально

МОНУ зобов’язаневиконати судове рішення

Міністерство освіти і науки України зобов’язане виконати рішення Господарського суду м. Києва, який задовольнив позов Міжрегіональної Академії управління персоналом до міністерства.
[ читати далі... ]

Геть! Сказав Жеваго росіянам

Верховний Суд своїми рішеннями від 27 червня та 4 липня 2007 року залишив чинним рішення Печерського суду м. Києва, згідно з яким власником 35% акцій Одесаобл­енерго є компанія FS Trading. Цю компанію пов’язують з ім’ям Костянтина Жеваго.
[ читати далі... ]

Гарань — ще не гарантія

Співробітник Києво-Могилянської академії Олексій Гарань 2004 року долучився до «сіоністсько-хабадського походу» В.Рабиновича на МАУП і на інтернет-сайті МГО «Інтерньюз-Україна» висловив своє бажання про необхідність «закриття» МАУП — мовляв, вона є «розсадником антисемітизму».
[ читати далі... ]
Коли хочемо – можемо

Коли хочемо – можемо

Конституційний Суд ска­сував положення закону про державний бюджет, які стосувалися призупинення на 2007 рік виплати пільг, компенсацій і гарантій для населення.
[ читати далі... ]

Банк гірше татарина

Нещодавно Україну знову приголомшив скандал, який створили татарські акціонери «Укртатнафти». Не бажаючи повернути Українській державі вкрадені ними 18% акцій компанії, татари влаштували провокації із залученням бойовиків від­крито фашистського спрямування, а потім звернулися до російських властей з проханням захистити від «распоясавшихся националистов». Однак акції в кількості 271 006 000 штук були списані з рахунку ЗАТ «Укртатнафта».
[ читати далі... ]

Гарно погуляли…

Нині кількість отруєних на весіллі у Рів­ненській області сягла 122 осіб. Напередодні після святкування до лікарень з отруєнням потрапила 91 людина.
[ читати далі... ]

Додатковий заробіток даішникам?..

Віталій Садко У серпні добровільно-примусово водіїв змусять чіпляти на свій автомобіль наклейку, яка означатиме, що у власників є страховий поліс цивільної відповідальності. Про це повідомили у прес-службі Департаменту ДАІ МВС України. Запровадженням цього нововведення займається Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ). Воно збирається виготовити більш як 1 млн наклейок.
[ читати далі... ]

ХОЧЕШ ЇЗДИТИ — ПЛАТИ

Рівненські комунальники погрожують жителям міста відключати за комунальні борги ліфти у будинках.
[ читати далі... ]

Відрізали світло

На адресу нашої газети надійшов лист від Зозулі Ігоря Володимировича про те, що інваліду ІІ групи, учасниці ВОВ відрізали світло. Орфографію та стилістику збережено.
[ читати далі... ]
Дослівно
Антигерої

Лондонська поразка Коломойського

Секретні домовленості стають явними
[ читати далі... ]
Профанація
ПОЛІТ НЕ ВДАВСЯ...

ПОЛІТ НЕ ВДАВСЯ...

Володимир Репало Ми почали забувати чудову пісню про двох молодих льотчиків, у яких «не вышел полет», і «стрела самолета рванулась с небес».
[ читати далі... ]
Аналітика
Дерибан
Деркач виводить з Української атомки активи?

Деркач виводить з Української атомки активи?

Резонансний протокол про наміри про співробітництво в галузі використання атомної енергії між державним концерном «Укратомпром» та російським Федеральним агентством з атомної енергії не має жодних підстав для хвилювання. Ядерній енергетиці України не загрожує нестримна експансія російського капіталу, якщо робити висновки виключно з цього документа. Водночас низка заяв та намірів, озвучених нинішнім керівництвом «Енергоатому», дає привід говорити про те, що україн­ський монополіст на чолі з Андрієм Деркачем планує вивести з вітчизняної атомки цілу низку активів.
[ читати далі... ]
Культура
Я горда, що представляла Україну!

Я горда, що представляла Україну!

Українка Наталя Краснянська виборола Гран-прі Міжнародного конкурсу молодих виконавців «Вітебськ-2007», що відбувався у рамках фестивалю мистецтв «Слов’янський базар»
[ читати далі... ]

Ніч, яка дає надію і натхнення

Андріївський узвіз уже водинадцяте акумулював у своїй неповторній аурі здобутки і творчі начерки на майбутнє вітчизняних кіномитців. Унікальний кіновідеофестиваль «Відкрита ніч» щоразу знайомить прихильників жанру з новими «родзинками» рідної кіноіндустрії, яка, попри деяку упередженість когорти скептиків, усе-таки розвивається. Нехай не бурхливо, як того хотілося б сповненим енергії майстрам українського кіно. Проте поступ уперед у цьому руслі дає надію на майбутнє.
[ читати далі... ]
Постаті
ДОСЛУХАВСЯ ТИХ, КОГО БОГ НЕ ЧУЄ

ДОСЛУХАВСЯ ТИХ, КОГО БОГ НЕ ЧУЄ

Наталя Околітенко «То Ленін перед смертю жалів, що в радянської влади немає таких мужів, як Франциск Ассизький? Я — сільський вчитель, і з радістю розповів би про цього святого своїм учням, якби прочитав про нього у вашій газеті». Такий лист ми отримали від Петра Микитенка з Миколаївщини.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com