Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Долаючи стереотипи

Долаючи стереотипи

Олесь Вахній Питання українсько-польських стосунків тривалий час сприймалося українцями переважно крізь призму трагічних сторінок нашої спільної історії. Нам втовкмачували в голову стереотипне уявлення про Польщу як про історичного (і навіть споконвічного) ворога українського народу.
[ читати далі... ]
Україна на зламі історії

Україна на зламі історії

Виступ голови Української Консервативної партії та Наглядової ради МАУП Георгія Щокіна на засіданні Президії Національної ради УКП
[ читати далі... ]
Актуально

В МАУП навчать працювати зі словом

Цього року в Українсько-Південноафриканському інституті політичного лідерства і лінгвістики ім. Н.Мандели Міжрегіональної Академії управління персоналом відкрито нову спеціальність «Літературна творчість» з підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр.
[ читати далі... ]
Політикум
Бізнес-проект «Вічна опозиціонерка»

Бізнес-проект «Вічна опозиціонерка»

Дмитро Кравченко З Віктором Пінчуком та Ігорем Коломойським Юлію Володимирівну, схоже, єднали не лише бізнес-інтереси. На думку вже згаданого харківського публіциста Едуарда Ходоса, на Тимошенко мають вплив члени сумнозвісної єврейської організації Хабад. Підтвердженням цієї думки є поява у її команді харків’янина Олександра Фельдмана, про «подвиги» якого наша газета писала вже неодноразово.
[ читати далі... ]
Краще без міністра, аніж з таким

Краще без міністра, аніж з таким

Вероніка Собко За той час, що Станіслав Ніколаєнко обіймає посаду міністра освіти і науки, стан справ в освіті лише погіршився. Поширюється хабарництво, якість освіти падає. І це не пусті звинувачення.
[ читати далі... ]
День Академії
Позиція МОН протиправна

Позиція МОН протиправна

З квітня 2005 року новопризначений на той час міністр освіти і науки С.Ніколаєнко і заступник міністра з вищої освіти М.Степко розгорнули приховану протиправну кампанію проти системи недержавних вищих навчальних закладів освіти України. За інформацією із джерел у Міністерстві освіти С.Ніколаєнко дав вказівку М.Степку усіляко затримувати проходження у міністерстві документів недержавних ВНЗ.
[ читати далі... ]
Геополітика
Українофобія
Дослівно
КАГАН И ЕГО БЕК

КАГАН И ЕГО БЕК

Ми продовжуємо публікацію книжки В. Ушкуйника «Каган та його Бек» (подається мовою оригіналу).
[ читати далі... ]
Поіменно

Біографічні відомості про Євреїв — співробітників ЧК

За книгою Юрія Шаповала, Володимира Пристайка, Вадима Золотарьова «ЧК—ГПУ—НКВД в Україні: особи, факти, документи». — К. 1997.
[ читати далі... ]
Афери
Ефект того, що не тоне

Ефект того, що не тоне

Спочатку особиста рефлексія. Автори ніколи не йняли віри людям, які чи яким до традиційних гречкосійських прізвищ тулили «благородні» імена: Анжела Ковбаса, Наполеон Сидоренко чи зафіксоване невмирущим Павлом Глазовим — Фердинанд Мурло.
[ читати далі... ]
Постаті
Живіший всіх живих

Живіший всіх живих

Олексій Жупанський Де його вороги і де його колишні друзі? Фідель Кастро пережив шістьох президентів Америки, шістьох лідерів Радянського Союзу і Росії. Давно вбили Джона Кеннеді. Десь на периферії суспільної пам’яті — відставка Микити Хрущова, смерть Мао і Брежнєва. А Кастро живе. Його борода стала зовсім ріденькою і сивою, вона дрібно труситься, коли кубинський лідер перебуває в емоційному пориві.
[ читати далі... ]
Тягар минулого
ЧИ ЗНАЄМО МИ, ЩО СВЯТКУЄМО?

ЧИ ЗНАЄМО МИ, ЩО СВЯТКУЄМО?

З метою знищення національних традицій і пам’яті на теренах всіх радянських республік колишнього СРСР, протягом кількох поколінь єврейсько-більшовицький «радянський» режим всіма доступними методами нав’язував поневоленим народам штучні свята і «героїв» юдейського походження. Усе це робилося цілеспрямовано і системно для відвернення людей від їхніх національних героїв.
[ читати далі... ]
Доля
ЯК ПТАХ У ПОЛЬОТІ

ЯК ПТАХ У ПОЛЬОТІ

Її рука вислизнула з моєї тоді, коли ми нарешті знайшли одна одну в лабіринті добродушно-веселих суперечок.
[ читати далі... ]

Таємниці в небі

Володимир Репало [ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com