Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Знайдено український слід у справі про «чорних трансплантологів»

Ізраїльське слідство знайшло звинувачених у незаконній трансплантації людських органів. Нагадаємо, що цим літом в аеропорту Ізраїлю було затримано група ізраїльтян арабського походження за звинуваченням у незаконних операціях з трансплантації людських органів. Нині перебуває в розшуку ймовірний замовник доктор Міхаєль Зіс.

Мухамеду Джету та Хасану Захалкі не було висунуто звинувачень. У заключному висновку стосовно цих ключових фігурантів справи «чорних трансплантологів» Україна згадується як держава, на території якої було організовано проведення незаконних операцій з трансплантації органів.

«Після того, як жертви здавали кров на аналіз роботи нирок, нинішні звинувачені переправляли їх в Україну — у руки доктора Міхаеля Зіса для видалення в них нирок», — гоаориться у висновку. Крім того, у документі зазначено, що підсудні сприяли отриманню візи в Україну одній з потерпілих. З оформленням віз, за даними слідства, звинуваченим допомагала дружина доктора Зіса.

У заключному висновку згадано посібників затриманих — такі собі Ігор та Борис. Вони супроводжували людей, у яких мали видалити нирки, в Україну та зустрічали в аеропорту. Однак про їхнє громадянство нічого не сказано.

У Міністерстві внутрішніх справ України заявили, що підтвердити або заперечити інформацію про проведення операцій в українських клініках ізраїльські слідчі зможуть тільки після проведення розслідування на території України.

За матеріалами інтернет-видань

 Від редакції. Ми неодноразово піднімали тему «Чорних трансплантологів» жертвами яких стають українці. Сподіваємося, що наші правоохоронні органи спільно зі своїми колегами за кордоном унеможливлять це ганебне явище і винні будуть покарані незалежно від громадянства.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com