Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Сервіс доставки їжі та його особливості

Сучасне життя людей насичене численними подіями, що мають безпосередній вплив на їх здоров'я. Божевільний темп мегаполісів, напружений ритм роботи, постійні стреси - все призводить до надмірної втоми людського організму. А якщо додати до цього переліку необхідність щоденного приготування їжі, то вимальовується зовсім не весела картина. Без поповнення організму корисними мікроелементами людина не зможе вести повноцінне життя. Тому їй потрібно якісно і правильно харчуватися.

Але що ж робити, якщо на приготування обідів і вечерь йде величезна кількість часу, і при цьому ще потрібно приділити частинку уваги своїм домочадцям? Для вирішення такої проблеми існує служба доставки їжі додому. Замовити різноманітні страви можна через сайт ресторану https://ris.od.ua/ в Одесі, де по-справжньому смачно. Ті люди, які хоч раз скористалися таким сервісом, по достоїнству оцінили всі основні переваги доставки, а саме:

  • Істотна економія часу. Отримуючи обід або вечерю на замовлення, клієнт весь свій вільний час може присвятити улюбленій справі чи спілкуванню з рідними.
  • З'являється різноманітність в меню. Тепер зовсім не обов'язково доїдати борщ тижневої давності, або самостійно смажити напівфабрикати. Клієнт має унікальну можливість щодня куштвати щось нове, при цьому все, що йому доставлять додому, буде відрізнятися винятковою свіжістю продуктів.
  • Відмінним варіантом вирішення проблеми харчування є доставка готових обідів для офісних працівників. Позбавлені в більшості випадків можливості харчуватися в спеціальному закладі, службовці можуть замовити гарячий суп, смачну локшину або комплексний обід. Доставка провізії проводиться в спеціальній упаковці, яка захищає її від передчасного охолодження і потрапляння шкідливих бактерій.
    Локшина в кробочках https://ris.od.ua/catalog/goryachie-blyuda/risovaya-lapsha/ - це відмінна ідея, коли не хочеться готувати чи ні часу на обід в офісі. Цінність часу в мегаполісі складно переоцінити. Саме для людей, у яких є 15 хвилин на обід і не більше або ж перспектива довгих приготувань вечері не приваблює, придумали їжу в коробочках. Це швидко, смачно і зручно.
  • Ще одним плюсом на користь сервісу доставки можна вважати організацію корпоративних обідів або вечірок. Святкову їжу можна також замовити в офіс, при цьому після закінчення корпоративу не потрібно перемивати гору посуду.

Отже можна відзначити той факт, що доставка їжі - це дуже зручна, своєчасна і досить швидка послуга. Отримати свій обід дуже просто - потрібно підняти трубку телефону або зайти на сайт сервісу, і замовити його додому або в офіс.

Тренди доставки їжі

 «Доставка їжі» демонструє високі темпи розвитку в Україні. Від готових обідів в супермаркетах і фастфуду до вишуканих ресторанних страв - сегмент стає все більш різноманітним і пристосованим до вимог споживачів.

Вже намітилися тренди, яким слідує більшість закладів. Один з них - поліпшення якості обслуговування тих, хто вважає за краще замовляти їжу з собою. Активно впроваджується доставка до парковки, яка має на увазі, що клієнту не потрібно виходити з авто і чекати, поки видадуть його замовлення, в самому закладі. Співробітник ресторану або кафе все зробить сам.

Ще один важливий тренд - турбота про навколишнє середовище. Все більша кількість покупців схильні вибирати пакувальні матеріали з поновлюваних ресурсів, придатні для вторинної переробки або біорозкладні. Але власникам закладів громадського харчування як і раніше не можна випускати з уваги той факт, що упаковка і одноразовий посуд повинні бути практичними і зручними для перенесення, захищеними від протікання, які зберігають температуру їжі.

Третій тренд - загальне божевілля на соцмережах. Важливо, щоб кожен представник цільової аудиторії міг в улюбленому Instagram, Twitter або Facebook ознайомитися з асортиментом страв для доставки і тут же зробити замовлення через мобільний додаток. Щоб вести всі сторінки і групи ресторану або кафе в мережі на регулярній основі, а також вчасно відповідати на питання, доведеться найняти компетентного співробітника або навчити когось всередині колективу.

Закладам громадського харчування будь-якого рівня для того, щоб завжди випереджати конкурентів, необхідно не тільки бути в курсі нових технологій, але і впроваджувати їх раніше за інших. У боротьбі за споживача потрібно точно виконувати замовлення, зводити до абсолютного нуля помилки і недоліки, скорочувати час на приготування і видачу страв для доставки, комп'ютеризувати системи обробки.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com