Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЄС — наш пріоритет

Головним пріоритетом зовнішньої політики України є інтеграція в Європейський Союз.

Про це заявив президент Віктор Янукович в інтерв’ю Bloomberg.

“Ми готові підписати угоду про асоціацію цього року. Ми хочемо, щоб в цій угоді були прописані перспективи вступу України в ЄС», — сказав він.

За словами глави держави, вступ до Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану позбавить Україну шансів досягти угоди з ЄС про інтеграцію.

“Росія була, є і буде нашим стратегічним партнером. Ми зараз шукаємо механізми співпраці. Думаю, ми можемо досягти угоди, яка дозволить нам працювати з Митним союзом в тій мірі, яку допускають українські закони і наші зобов’язання перед Світовою організацією торгівлі», — підкреслив Янукович.

Видання нагадало, що 18 квітня президент Єврокомісії Жозе Баррозу заявив у Києві про можливість підписання угоди про асоціацію України з ЄС вже цього року, додавши, що обидві сторони досягли прогресу в погодженні безвізового режиму.

Зазначимо, що 19 травня Верховна Рада прийняла постанову, у якій зазначається, що європейська інтеграція визначається одним із головних зовнішньополітичних пріоритетів нашої держави, і основним першочерговим завданням на найближчу перспективу є завершення переговорів та підписання Угоди про створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС як невід’ємної частини Угоди про асоціацію з ЄС

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com