Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЛИТВИН І ТЕМНИКИ

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин запропонує розглянути і прийняти в парламенті в прискореному варіанті закони, які сприятимуть захисту свободи слова. «Я переконаний, що ніхто публічно не заперечить щодо ухвалення цих законів», — підкреслив він. Інша справа, продовжив Литвин, що «в українських реаліях достатньо хороших законів, але вони не завжди виконуються».

Як повідомляє прес-служба Верховної Ради, спікер також відзначив, що «часто йому не подобаються деякі речі і деякі оцінки в журналістських матеріалах». «Але я категорично проти «темників» і «устників», і такого іншого. Треба напевно багато прожити і пережити, щоб зрозуміти, яку роль грають журналісти і друкарське або усне слово», — заявив він.

Як вже повідомлялося, Литвин також повідомив, що в депутатському корпусі нерідко звучать вимоги закрити пряму трансляцію засідання Верховної Ради. «Фактично це відразу додало б працездатності парламенту, але разом з тим на цьому етапі, коли у нас після виборів ще все живе, все хитається і не зажило, все гостро сприймається, я вважаю, що така постановка питання не може бути прийнятною», — заявив він.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com