Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ГАЗОВАНА ВОДА — ВКОРОТИТЬ ЖИТТЯ

Після багатьох дослідів учені можуть однозначно заявити про те, що газована вода здатна наблизити старість, тобто дані напої прискорюють всі процеси, у тому числі і старіння. Невже це не привід, щоб від неї повністю відмовитися? Всі чудово знають, що газована вода більше шкідлива, чим корисна, але продовжують пити.

Старіння наближають фосфати, яких в газованій воді дуже багато. Саме вони провокують сердцево-судинні захворювання, а також хвороби нирок. Мало того, ті, хто регулярно п’ють содову, можуть заробити атрофію шкіри або дисфункцію м’язів. Фахівці з школи Гарварду, що зробили це відкриття, прийшли до думки, що людина повинна обов’язково правильно харчуватися, а рівень фосфатів потрібно підтримувати, але не можна його перевищувати.

Всі ці висновки не безпідставні. Учені провели деякі досліди, які підтвердили їх побоювання з приводу фосфатів, правда, досліди проводилися на мишах. Було узято три експериментальні групи мишей, аналізувався високий рівень фосфатів і його вплив на цих групах.

Перша група мишей жила менше всього. У них не було гена «клото», як результат — фосфати подіяли на мишей дуже сильно. Жили мишки з першої експериментальної групи всього від восьми до п’ятнадцяти тижнів. Миші з другої експериментальної групи прожили трохи довше — близько двадцяти тижнів. У них був відсутній не тільки ген «клото», але і ген NaPi2a.

Третя група, що проходила експеримент, прожила лише п’ятнадцять тижнів. Мишей з третьої групи годували продуктами, в яких дуже багато фосфатів. Виходить, що фосфати все-таки діють на будь-який живий організм дуже негативно, мало того, це справжні токсичні речовини. Тому тим, хто часто п’є газовані напої, слід задуматися про своє здоров’я, оскільки фосфатів там — хоч відбавляй.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com