Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

НАЙВИЩИЙ РІВЕНЬ БІЗНЕС-ОСВІТИ

У наш час навчання за програмою МВА дає можливість отримати ділову кваліфікацію топ-менеджера та оволодіти найсучаснішими світовими методиками ведення бізнесу. Використання прогресивних методів навчання, застосування сучасних західних методик, адаптованих до українських реалій дає можливість слухачам програми МВА увійти не лише до української, але й до світової ділової еліти. Більш докладно про умови навчання за програмою МВА у МАУП розповіла директор Вищої школи управління, кандидат економічних наук Тетяна Ревуцька.

— Взагалі, як виникла ідея створення бізнес-освіти за програмою МВА?

— В останні роки в освітніх закладах України значно поширилося створення різноманітних програм МВА. Це пов’язане з тим, що Україна прагне стати повноцінним членом світового економічного простору. Програма МВА — це програма професійної бізнес-освіти, яка розрахована на бізнесменів, керівників підприємств, топ-менеджерів. В МАУП бізнес-освіта МВА пристосована до потреб вітчизняного ринку та умов бізнесу. Тому, структура програми, наповнення, відповідає стандартам сьогочасного життя ділової еліти.

— Розкажіть про організацію та особливості навчання за програмою МВА в МАУП.

— Формат навчання — модульний. Навчання за програмою МВА в МАУП триває 19 місяців, включає 9 змістових модулів і написання бізнес-проекту. Організація начально-виховного процесу досить зручна: група збирається раз на 2 місяці і протягом тижня відвідує заняття. Досить гнучким є і режим навчання, що дозволяє вранці побути на роботі, а вже після обіду приїхати на заняття.

— Які напрямки програми?

— Наша програма є суто економічною, оскільки МВА являється єдиним економічним стандартом і спрямована на оптимізацію бізнес-процесів на підприємствах.

Навчання за цією програмою вчить керувати бізнес-процесами, фінансами, маркетингом, трудовими ресурсами тощо. Адже керівник відділу має не лише виконувати професійні завдання, а й керувати роботою цілого відділу, або ж підрозділу представництва тощо. Така людина має орієнтуватися в питаннях з інших суміжних дисциплін: логістики, бізнес-процесу, маркетингу, менеджменту, економіки, фінансів тощо. Тож спеціаліст своєї галузі роботи обов’язково має володіти знаннями з суміжних дисциплін.

- Яким є принцип відбору викладачів?

Наші викладачі-тренери — це професіонали, які поєднують практичний досвід з сучасними теоретичними концепціями та методиками, мають досвід роботи у сфері бізнесу, а також мають досвід проведення бізнес-тренінгів і досвід консультаційної роботи в організаціях та на підприємствах. Нашими тренерами також є люди, які навчалися за кордоном. Пошук тренерів здій­снюється за певними вимогами та критеріями. Звичайно, можна пройти курс навчання за програмою МВА і за кордоном, однак у нас є суттєва перевага — ми застосовуємо у навчальному процесі українські реалії, зокрема правову базу, податкову базу, нюанси державної адміністративної системи, пояснюємо, з якими труднощами стикається саме український бізнесмен, а це особливо важливо для слухачів наших тренінгів.

— Що є підтвердженням навчання за програмою МВА?

— На сьогоднішній день по закінченні навчання слухачі отримують три дипломи. Це — міжнародний диплом SIC Академії (компанія, яка займається сертифікацією і акредитацією персоналу). Цей диплом підтверджує, що слухач, який закінчив курси навчання має відповідну кваліфікацію. Диплом визнається більш ніж в 50 країнах світу. Оскільки програма діє на базі Міжрегіональної Академії управління персоналом, то студенти також отримують диплом МАУП МВА, який визнається у країнах СНД. Також випускники отримують свідоцтво державного зразка.

— Розкажіть про випускників. Чи підтримуєте з ними зв’язки?

— Ми вже мали кілька випусків слухачів. Постійно спілкуємося з ними, підтримуємо зв’язки. Всі випускники займають дуже високі посади як в Україні, так і за кордоном. Я хочу звернутися до тих, хто ще вагається: чи потрібно навчатися за програмою МВА? Не зволікайте, а вступайте. Адже інвестиції, спрямовані у власну освіту дають найбільші прибутки.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com