Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Молодь у владу!

Сприяти розвиткові особистості — нині головне завдання вищої школи. Молода людина має бути не просто освіченою, а й духовно багатою особистістю — не тільки професійним фахівцем, спеціалістом у певній галузі знань, а й патріотом. Саме такого кредо дотримуються у найбільшому недержавному вищому навчальному закладі України — Міжрегіональній Академії управління персоналом, що вже не перший рік утримує лідерські позиції на вітчизняному ринку освіти. МАУП нині справедливо вважають одним з найкращих управлінських ВНЗ, де успішно впроваджують прогресивні світові методики навчання студентів та водночас дбають про збереження і розвиток національних традицій. Мало хто з представників вітчизняної вищої школи може похвалитися таким комплексним вирішенням освітньо-виховних проблем і завдань.

Підготовка фахівців, вважають у Міжрегіональній Академії управління персоналом, має базуватися на засадах всебічної активізації людських можливостей. А отже, головне у навчальному процесі — реалізація міждисциплінарного підходу у вивченні актуальних проблем сучасного бізнесу, економіки та підприємництва, психології, права, а також засвоєння студентами певного комплексу знань, необхідних для ефективного вирішення професійних завдань за будь-яких соціально-економічних умов. На жаль, вітчизняні ВНЗ здебільшого нехтують принципом універсальності освіти, хоча саме такий підхід виправдовує себе у сучасних соціально-економічних реаліях: ринок праці має нагальну потребу у всебічно підготовлених спеціалістах. Хоч би про яку сферу діяльності йшлося — політику, економіку, право... У цих сферах, зокрема, успішно працюють випускники Міжрегіональної Академії управління персоналом, молоді управлінці, які вирізняються високим професіоналізмом та високо цінуються на ринку праці.

Найкращі риси, притаманні кожному професійному керівникові, виховуються в студентах МАУП від моменту вступу до закладу. Вихованці Академії мають активну громадянську позицію та долучаються до суспільно-політичного, наукового, культурного життя країни. З цією метою в МАУП працює, зокрема, Дискусійний клуб. У рамках його роботи в Академії організовуються бесіди, дискусії, круглі столи, консультації, де студенти мають нагоду поспілкуватися з видатними політиками, відомими громадськими діячами, науковцями, спортсменами, представниками культури і мистецтва, практиками у сферах психології, менеджменту та управління, та отримати відповіді на найнагальніші питання, які доведеться вирішувати у подальшій професійній діяльності. «Хоча Міжрегіональна Академія управління персоналом, — зазначає ректор МАУП, професор Микола Головатий, — заклад передусім економіко-управлінський, ми ставимо перед собою завдання готувати всебічно розвинену особистість. Навчально-виховний процес у МАУП не обмежується академічними лекціями та практичними заняттями. Спілкування з відомими політиками, економістами, правознавцями, науковцями — явище, яке тут вже стало звичне. Це такі непересічні особистості, як, наприклад, Борис Олійник, Левко Лук’яненко, Ельбрус Тедєєв. Не так давно студенти МАУП зустрічалися з головою Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Костянтином Ващенком, а також з відомим політиком, народним депутатом Миколою Катеринчуком. Професійний досвід, яким діляться наші гості із вихованцями МАУП — неоціненний. Переконаний, що такі зустрічі є надзвичайно плідними».

Такої ж думки і недавній гість Академії — народний депутат України, почесний президент Укргазбанку Василь Горбаль. Василь Михайлович зустрівся із працівниками та студентами МАУП. Упродовж зустрічі йшлося про завдання та тенденції розвитку сучасної української політики, економіки, правової системи, освіти. Василь Горбаль поділився також своїми думками з приводу проблем муніципального управління та можливих шляхів їх вирішення, відповів на запитання студентів МАУП. А насамкінець побажав наполегливості та цілеспрямованості в досягненні поставленої мети — якостей, без яких немислимий сучасний лідер, що прагне розбудовувати демократичне суспільство, утверджувати демократичні цінності та свободи. «У владі та політиці має бути більше молоді — такої як ви, що сьогодні студенти, а завтра — українська еліта. Мені імпонують люди, які пливуть проти течії, адже я сам з таких. І тільки так можна чогось досягти у житті», — зазначив він. Від Академії гостю було вручено чудові книги власного видавництва.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com