Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

СБУ ПЕРЕВІРЯЄ МЕДВЕДЧУКА

Служба безпеки України перевіряє причетність колишнього лідера Соціал-демократичної партії (об’єднаної) Віктора Медведчука до організації системи підкупу виборців на виборах мера Києва й Київської міської ради.

Про це на брифінгу сказав виконуючий обов’язки голови СБУ Валентин Наливайченко, повідомляють Українські новини.

Він зазначив, що СБУ встановила, що найнебезпечнішим порушенням законодавства під час виборчої кампанії в Києві є система організації підкупу виборців шляхом використання технології «Вавилон».

«СБУ перевіряє отриману інформацію про причетність до замовлення в російських піартехнологів цієї технології громадянином України (Віктором) Медведчуком», — сказав Наливайченко.

Він зазначив, що ця технологія використовується більшістю політичних сил.

Наливайченко повідомив, що на сьогодні єдина політична сила, яка не застосовує цю технологію, — «Наша Україна».

Як відомо, раніше прокуратура Києва порушила кримінальну справу за фактом підкупу виборців на виборах мера Києва й Київської міської ради.

Підставою послужили матеріали СБУ про 35 випадки підкупу виборців і розкрила схему підкупу виборців за назвою «Вавилон», що є розробкою російських політтехнологів.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com