Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

НАРКОБАРОНИ СЕКТИ ХАБАД, ЇХНІ ПІДРУЧНІ І ПОКРОВИТЕЛІ

Хто ви — рабини секти Хабад чи наркобарони?

Весь світ уже знає, що секта Хабад існує за рахунок наркобізнесу, що «єврейська релігійна громада Хабад—Любавич», яка видає журнал з красивою назвою «От сердца к сердцу», тримає камінь за пазухою у вигляді кокаїну і синтетичного дешевого наркотика «екстазі». Розкривши наркотичний бізнес юдонацистської секти, газету «Персонал Плюс» (№ 17, 18) невдовзі також буде звинувачено в антисемітизмі. Ще б пак, так добре розпочалася нова політична гра Хабаду на парламентських виборах, стільки вгачено наркодоларів у виборні перегони, а тепер потрібно тікати з України, бо кожен українець знає, хто знищує українських дітей, молодь і старше покоління. Знайте всі, що секта Хабад винна у передчасній смерті п’яти мільйонів українців. Де ж тепер захисники ставлеників Хабаду Кацмана і Рабиновича, шабесгої Ключковський і Сухой, де вони збираються тепер шукати ксенофобіє? Чи захищатимуть вони тепер своїх співвітчизників від наркоторгівців Хабаду? Хто першим з народних депутатів підніме голос на захист українських дітей від хабадських наркоторгівців?

Мабуть, народ України так і не дочекається від депутатів розгляду питання про торгівлю наркотиками юдонацистами секти Хабад. Чи знає Моше-Реувен Асман, головний рабин України, про «кокаїнове золото» і «троянський долар», що їх використовує секта Хабад у своїй «діяльності». 1991 року рабин Асман приїхав в Україну, щоб врятувати чорнобильських дітей. То, мабуть, кокаїн — ті ліки, які рятують українських дітей? Саме Моше Асман є посланцем Любавицького ребе, головним представником організації «Цеірей Хабад» в Україні, головним представником Всесвітнього центру Бреславських хасидів в Україні, а 11 вересня 2005 року його було обрано головним рабином України. То чи може не знати про кокаїн Моше Асман? Безумовно, знає. Не міг же громадянин Венесуели, рабин Харківського регіону Мойша Москович самотужки контролювати і відмивати брудні наркодолари через благодійні хабадські структури.

До речі, вже цього року поліція Венесуели конфіскувала 2,1 тонни кокаїну, знайдені на фермі в місті Бока-де-Учіре, що в 160 км на південний схід від Каракаса, повідомляє міністр безпеки країни Хесус Соларте. Венесуела слугує перевалочним пунктом поставки наркотиків у США і Європу з Колумбії. За даними служби наркоконтролю Венесуели, через країну щорічно провозиться 165 тонн кокаїну — близько чверті всього обсягу кокаїну, що поставляється з Колумбії.

Виникла надзвичайно пікантна ситуація з хабадськими рабинами — головними рабинами, які контролюють певні регіони в Україні: Шмуелем Камінським  (Дніпропетровський), Леві Стамблером (Дніпродзержинськ), Пінхасом Вишецьким (Донецький), Шлоймом Вілгельмом (Житомирський), Меїр Ольтсбергом (Біла Церква), Нохумом Ерентроєм (Запорізький), Фішелем Чічельницьким (Білгород-Дністровський), Мойшею Московичем (Харківський), Еліягом Кремером (Мелітополь), Даном Закутою (Кіровоград), Ліроном Едрі (Кривий Ріг), Мойшею Колесником (Івано-Франківськ), Ноахом Кофманським (Чернівецький), Єшеуєм Краскіним (Хмельницький), Ароном Бергером (Коростень), Шломом Соломоном (Кременчуцький), Іцхоком Лівшицем (Полтава), Шолом Гопіним (Луганський), Шоломом Готлібом (Миколаї-вський), Авроомом Вольфом (Одеса і Південна Україна), Иосифом Вольфом (Херсонський), Яковом Музикантом (Чернігівський). Чи є вони наркобаронами Хабаду?

Влітку 2001 року в Європі Інтерпол викрив мережу наркоторгівців, кістяк якої становили юдеї-хасиди із секти Хабад-Любавич з Нью-Йорка. Новий синтетичний наркотик «екстазі», який вони продавали, як показали дослідження, паралізує ті клітини мозку, які виробляють серотонін — речовину, що впливає на деякі дуже важливі функції людського організму: пізнавальну здатність, настрій і апетит. Дуже до смаку хабадникам цей наркотик, що перетворює людину на бездумну істоту, яка все виконуватиме задля наркотичного зілля. Транспортування цього наркотика з Польщі чи Голландії було оригінальним і невловимим. Його доставкою займалися найняті для цього євреї-хасиди, бліді молоді люди завченого вигляду, чиї акуратні білі сорочки, окуляри й портфелі, набиті книжками, не викликали жодної підозри навіть у досвідчених митників. Логічно, що євреїв-ортодоксів не обшукуватимуть на митниці, особливо в Америці, оскільки свій смертоносний вантаж вони маскували під предмети юдейського релігійного культу, до якого не може торкатися неєврей. То чи знали про це керівники секти Хабад? Так, знали, бо розкриття цього злочинного бізнесу підставило під удар керівників демократичної партії Альберта Гора і Джозефа Лібермана. Отже, свою передвиборну президентську кампанію вони фінансували за кошти, отримані від торгівлі наркотиками, позаяк вони є членами цієї злочинної секти і приймали від неї пожертви.

Так само вони знають і про поставку в Україну 12 тонн кокаїну, про яку недавно писала газета «Персонал Плюс» (№ 17). Звідси й логічне запитання: чи всі вони є наркобаронами?

Нагадаємо: єврейський мафіозно-фінансовий клан Баруха в Коста-Ріці запропонував використовувати замість золота кокаїн («кокаїнове золото»). Клан Баруха розробив принцип використання «кокаїнового золота», активно сприяв створенню упорядкованої системи поставок «продавець — покупець», забезпечив формування міжнародного кредитно-фінансового поля, міжнародної мережі спеціалізованих першокласних банків задля обігу і подальшої утилізації його як продукту споживання. Саме цим пояснюється зліт клану Баруха на світовий фінансовий Олімп. Як і дуже вже велика ефективність його концепції управління, складником якої є частина системи планування й контролю за обігом «кокаїнового золота».

Завдання практичної реалізації ідеї клану Баруха вирішив юдонацистський Хабад, який, з одного боку, має необмежені фінансові можливості, а з іншого — максимально законспірований характер своєї діяльності. Ця функція кокаїну відокремлює його від інших наркотиків.

Дискредитація України представниками СБУ

Газета «Персонал Плюс» подала частину матеріалів про наркобізнес секти Хабад і непривабливу роль окремих представників Служби безпеки України (СБУ). Частину опублікованих матеріалів редакції газети передав офіцер агентурної розвідки О.Ларін, який за сфабрикованою кримінальною справою перебуває у виправній колонії. Для дискредитації розвідника було зроблено фільм під назвою «Диявольський транзит» і показано його телеканалом «СТБ». На жаль, обгрунтована тривога О.Ларіна за подальшу долю України не знайшла відгуку в структурі системи забезпечення безпеки країни. Понад те, його пропозиції засвідчили цинізм, профнепридатність і зрадництво окремих високопосадовців СБУ.

У цій історії є зовнішньополітичний дипломатичний аспект проблеми:

1. Кожен факт затримання міжнародними спецслужбами українських громадян у складі злочинних груп наркобізнесу і незаконної торгівлі зброєю негативно впливає на міжнародний імідж України.

2. Факт існування злочинної групи СБУ завдав непоправної шкоди і зробив неможливим продовження роботи за кордоном і забезпечення контролю за входженням громадян України в злочинні угруповання.

3. Після арешту О.Ларіна було затримано два наркосудна: суховантажі «Ялта» і «Павел», в екіпажі яких були українські громадяни.

4. Такі факти затримання українців свідчать про низький рівень розвідувальної роботи із збирання інформації зовнішніми представництвами України.

5. Наслідком цих дій стали особливі режими перебування українських громадян в окремих країнах Центральної і Південної Америки, зокрема й візові режими. Обов’язковий характер спеціальних оперативно-розшукових дій в перші 45 діб перебування українських громадян в Центральній і Латинській Америці. Спеціальна установка Міністерства  закордонних справ і правоохоронних органів силових структур своїм співробітникам не вступати в контакти з приватними особами на офіційному, побутовому рівні.

Кому служить СБУ: юдонацистам секти Хабад чи народу України?

У січні-лютому 2002 року в Україну надходить перший лот кокаїну — 6 тонн. Поставку здійснив фінансовий клан «Барух». Кокаїн було відвантажено представником філії ізраїльського банку в Панамі «Іліура».  Представник — громадянин Панами, колишній житель Одеси Юрій Абрамович. Судо-власник — надзвичайно авторитетний у наркомафії перевізник дон Хосе. Капітан судна, який перевозив кокаїн, — колишній громадянин України Попович, один з найкращих капітанів дона Хосе, спіймати якого розвідка будь-якої країни вважає за велику честь. Судно має назву «Пророга», приписане в Панамі. Кокаїн було доставлено до Іллічівського порту Одеси. Після цього рейсу капітана Поповича призначили адміністратором поставок українського напряму.

Цією поставкою кокаїну розпочато юдофашистську агресію силами сек-ти Хабад проти народу України. їхніми ставлениками в структурах державної влади є високопоставлені чиновники, а не рядові клерки. їх поіменно назвала газета «Персонал Плюс» (№17). Очолював виконавчу ланку генерал Андрій Кожемякін, який працював керівником головного управління «К» СБУ. Тепер він, як і його покровитель Турчинов, — народні депутати від Блоку Юлії Тимошенко.

Є об’єктивна перевірка інформації — оперативно-розшукові справи в архівах СБУ, свідчення оперативних співробітників, підтвердження інформації деякими іноземними спецслужбами (назви спецслужб, імена, які підтверджують інформацію). У СБУ є також інформація про участь секти Хабад у заходах із дестабілізації ситуації в Україні, зміни державного устрою на користь ідеологічного ворога українства юдонацистської секти Хабад.

У вересні 2004 року співробітники СБУ організували прибуття судна «Кастор» під прапором Російської Федерації на рейд Херсонського порту. Ця акція була здійснена в тісному співробітництві з наркоадміністратором Поповичем, який прибув авіа-рейсом з Південної Америки в Україну. Використовуючи «в темну» співробітників СБУ Херсонської області, було вивантажено шість тонн кокаїну від картелю «Калі» для своїх хабадських господарів. Саме це «кокаїнове золото» дозволило секті Хабад профінансувати виборчу кампанію своїх юдонацистів і провести їх у депутати різного рівня і в мери міст.

Співробітники СБУ замовчують інформацію про терористичну групу «Аафія Сідікі», про організацію торгівлі дитячими органами і зброєю.

Питання, кому служить СБУ, залишається відкритим... Разом з тим служба ініціює інформаційне прикриття на каналі «СТБ».

«Диявольський транзит»

Звісно, різні «сенсаційні розслідування і викриття», які періодично транслюють українські телеканали, сприяють підвищенню їхнього рейтингу, завоюванню глядацької аудиторії. До них можна зарахувати черговий «документальний детектив» під назвою «Диявольський транзит», показаний СТБ.

Редакція газети «Персонал Плюс» попросила прокоментувати «детектив» полковника Г., у недалекому минулому співробітника Головного управління роз-відки. Ось що він сказав: «Навряд чи можна тут шукати іншу мету, ніж виконання замовлення певних кіл — випередити своєю версією поширення реальної інформації про «головного героя детективу О.Ларіна».

Навряд чи можна тут говорити про ефективну роботу оперативних співробітників наших спецслужб, які, без сумніву, оперативно втратили те, що напрацьовувалося протягом багатьох років. Ми можемо пригадати «майстерність» їх роботи у викритті «державного заколоту пенсіонерів», непривабливу роль в «іракській справі полковника Середницького». Таке враження, що головне для них — знайти будь-яку резонансну справу, яка дасть змогу поставити галочку в плані роботи з викриття «державних заколотів». Тут вчасно підвернувся «один з лідерів наркокартелю «Калі».

Цілком можна погодитися з твердженням О.Ларіна про те, що його таємна місія відома обмеженому колу людей. Такі операції розробляються роками, враховуючи те, що агента ретельно перевірятимуть. Уже вдома створюється підготовка легенди, його відповідний імідж — наприклад, невдахи-бізнесмена, який вирішив шукати щастя за межами своєї країни. Це повністю підтвердилося розслідуванням, оприлюдненим на всю країну. Після цього «детективу» Україні навряд чи вдасться провести схожу операцію, хоча, вочевидь, наші спецслужби і не збираються цього робити — нам допоможуть НАТО, ЄС чи Моссад.

Коли О.Ларін на початку 90-х починав цю справу, він не міг передбачити такого повороту.  Багато змінилося в житті, люди, які володіли інформацією, відійшли від справ, їх змінили молоді, амбітні, (але не професійні) керівники, які навіть між собою не здатні домовитися, постійно сперечаються між собою — хто з них спритніший і зухваліший «Джеймс Бонд». Та немає у них одного, як було сказано одним із психологів у «детективі», — того позитивного налаштування на справу, вроджених професійних якостей, зокрема, уміння знаходити шляхи підходу до визначеної мети, зокрема, використовуючи свої знання іноземних мов (у «детективі» намагалися зробити непомітним те, що О.Ларін володів кількома іноземними мовами, серед яких арабська та китайська). Не всі наші оперативники добре володіють навіть державною українською мовою. Тому можна зробити висновок — демонстрацією цього «детективу» досягнуто дві мети — вміння телеканалу СТБ (точніше його власників) заробляти собі авторитет на непрофесіоналізмі інших та невміння цих інших бачити (а тим більше передбачати) користь від таких ситуацій для забезпечення національної безпеки держави (цитата з фільму — оперативний працівник СБУ: «Ми не можемо визначити шляхи потрапляння наркотиків до України, але те, що вони сюди потрапляють, це факт»). Коментарі зайві.

Їм має бути відомо, що у структури наркобізнесу дуже складно проникнути, а тим більше втриматися (О.Ларіну це вдалося, хоча за роки його перебування там, можливо, змінилися деякі його погляди, світогляд), і як легко все зруйнувати це не тільки зараз, а й з прицілом на майбутнє. Це ми можемо.

Хто ви, Берл Лазар?

Усіх, хто намагається зупинити процес знищення населення і руйнування держави, негайно оголошують фашистами, націоналістами, расистами, екстремістами, звинувачують у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. Про це свідчить один промовистий факт. Лідери секти Хабад не були б євреями, якби не заявили про свої досягнення, як це зробив у листопаді минулого року Берл Лазар.

Його сенсаційна заява прозвучала в Нью-Йорку на щорічному з’їзді посланців руху Хабад — «ха-банкет», вечір на честь шлухім, захід, на якому Ха-бад салютує своїм посланцям.

Цього року право виголосити промову від імені усіх посланців руху було надано головному раби ну Росії Берлу Лаза-ру. Виявлена честь є ще одним свідченням того, з якою повагою Хабад ставиться до посланців з Росії і СНД і як високо оцінюють результати їхньої повсякденної праці й особистий вклад рабина Лазара у відродження єврейського життя у пострадянському просторі.

Як пише газета «Еврейское слово» (№ 46, 2005 р.), у своїй промові Берл Лазар, зокрема, сказав: «Немало революцій знала Росія, але наймирніша, найтихіша і найефективніша — це революція, яку здійснили  посланці ХАБАД...».

Отже, євреї визнають, що саме вони є тими де-структивними силами, які призвели до руйнування промисловості, сільського господарства, практично до геноциду українського народу.

Усвідомлюючи, що у воєнній агресії перемогти наш народ неможливо, секта Хабад перейшла до наркотичної війни. Маючи велику кількість доларів і сформувавши за часів перебудови п’яту колону в Україні, вона через підкуп захопила і знищила більшу частину підприємств, створила систему банків, захопила засоби масової інформації і провадить інформаційно-психологічну війну. Серед методів, що застосовуються у ході війни, —дезінформація, дезорієнтація, брехня, підкуп, залякування, пропаганда фальшивих цінностей.

Повернімося до особистого вкладу рабина Лазаря у відродження злочинного життя секти Хабад на терені СНД.

«У США розкрито діяльність мережі з відмивання грошей колумбійських кокаїнових королів», — пише The Observer. Згідно із заявою спецслужб США і Великої Британії, це одна з найпотужніших і найзаплутаніших структур, що коли-небудь взаємодіяли з колумбійцями. На чолі злочинного угруповання стояли ультраортодоксальні євреї-хасиди Нью-Йорка. (До речі, хасида Лазаря перекинули в Москву саме з Нью-Йорка, і саме тоді, коли там розпочалися арешти хасидів зі світової мережі наркоторговлі. Нагадаємо, що саме ця громада вважається моральним і духовним оплотом ортодоксальної течії в юдаїзмі.)

Деталями справи поділився окружний прокурор Мангеттена Джеймс Комі. За його словами, діяльність угруповання було розкрито завдяки тому, що ФБР вдалося завербувати одного з членів угруповання. За його допомогою ФБР прослуховувало теле-фонні розмови «відмивачів» і було в курсі їх переміщень. Кістяк угруповання становили три досить респектабельні представники хасидської громади Боро-Парк, Брукліна, Нью-Йорка. Двох представників заарештовано. їх звинувачують у відмиванні 1,7 млн доларів — прибутку від продажу кокаїну.

Першого злочинця — Авраама Зальцмана, друкаря громади Боро-Парк, заарештовано в квітні в міжнародному лондонському аеропорту Хітров, куди він прилетів з Мадрида з величезною незадекларованою сумою — 460 тис. дол. Гроші було зашито в його куртці. Він постійно пере-бував під наглядом ФБР. Тож тільки-но слідчі дізналися про наміри Зальцмана перевезти таку суму грошей, цю інформацію було одразу передано англійським митникам. Зальцмана заарештували.

Другий злочинець — Аарон Борнштейн. Офіційно служив дизайнером в тій самій громаді Боро-Парк. Насправді він був другою діючою особою в структурі з відмивання грошей. Його також заарештовано.

Третього з головних «відмивачів» — Аківа Апте-ра — ще не спіймано. Він у розшуку, але ордер на його арешт уже видано.

Зальцман, Борнштейн, Аптер і ще одна людина, ім’я якої не розголошуєть-ся, багато разів зустрічалися з лідерами колумбійського наркокартелю. Зустрічі відбувалися в Мангеттені, а також у Маямі й Мадриді — останні два міста мають репутацію «кокаїнових воріт» у США і Європу. Схема відмивання грошей така: всі кошти від продажу наркотиків надходили до Маямі, а звідси законними каналами поверталися в Колумбію.

Аврааму Зальцману й Аарону Борнштейну вже пред’явлено звинувачення. Тепер вони утримуються під вартою, очікуючи слухань про можливість звільнення під завдаток. ФБР припускає, що звинувачення, пред’явлене хасидам, далеко не повністю відображає масштаби діяльності угруповання. Розслідування триває.

Цей епізод — не перший в історії взаємовідносин хасидської громади з масштабною торгівлею наркотиками, пише The Observer. Зовсім недавно відбувся суд над хасидами — членами угруповання, очолюваного Сіном Ерезом, канадським ізраїльтянином, який мешкає в США. Він здійснював контроль за масовою контра-бандою «екстазі» з Європи в США. Кур’єрами під його керівництвом служили молоді люди — хасиди, завербовані Ерезом у Нью-Йорку. Вони перевозили таблетки чистого MDMA (напівсинтетична хімічна речовина 3,4 — метил ендіокі мета мфетамін — активний компонент «екстазі») в коробочках, схованих під традиційними хасидськими капелюхами чи в одязі.

Не обійшлося і без курйозів. Інколи контрабандисти відмовлялися літати в суботу. Якось у Монреалі було затримано з валізою, набитою «екстазі», одну з нарко-кур’єрш Ереза. її арешт став можливим тому, що була субота і вона не погодилася їхати автобусом до Нью-Йорка.

Одне слово, ЦРУ і ФБР добряче «поклювали» «хабадську торгову мережу» колумбійськими наркотиками. До цього часу в Америці вона не може очухатися від «єврейського погрому». У таких випадках раніше було модним задавати таке запитання: «То хто ж ви, Берл Лазар з Нью-Йорка?»

Афганський транзит

«1990 року Берл Лазар (26 років), хабадник з нью-йоркської злочинної організації, раптом отримує призначення в Москву, в Мар’їну Рощу. Рівно через п’ять років після появи Лазаря і його банди (які не володіли російською мовою) в Мар’їній Рощі російські спецслужби раптом виявили нові маршрути транспортування наркотиків з Афганістану через країни СНД. Ось тільки основні з них:

— Афганський Бадахшан — Гірський Бадахшан — Ош, Киргизія — Сумгаїт, Азербайджан (переробка) — Боснія, Хорватія — Західна Європа;

—  Бадахшан — Ош — Поволжя — Москва — Естонія — Швеція — США;

—  Бадахшан — Душанбе — Бомбори, Грузія — Кобулеті (переробка) — Аджарія — Туреччина;

—  Хорог — Мургаб — Ош — Гянджа, Азербайджан — Москва — Шауляй, Латвія — Європа;

—  Мазар-і-Шаріф — Термез, Узбекистан — Шалі, Чечня — Нахічевань, Азербайджан — Туреччина;

—  Мазар-і-Шаріф — Термез — Самарканд — Гянджа — Дагестан — Шалі — Москва — Шауляй;

— Мазар-і-Шаріф — Термез — Самарканд — Гянджа — Дагестан — Карачаєво-Черкессія —Абхазія — Румунія.

Можна вважати чистою випадковістю, що з появою в Москві хабадника Лазаря з Нью-Йорка справи з наркотиками з Афганістану різко пішли вгору. Можете вважати й чистою випадковістю і те, що наприкінці серпня Росія, начебто за вимогою таджицької сторони, забрала свою охорону з таджицько-афганського кордону — кілька останніх застав було передано Комітету з охорони державного кордону Таджикистану. Можна вважати чистою випадковістю, що з появою хабадника Лазаря в Мар’їній Рощі нині в НАТО паніка — афганський героїн активно розповсюджується світовими столицями.

Колумбії — величини змінні,  а  що  постійне?

Гроші? Не смішіть мене — сказав би дипломований рабин. Заради грошей може вилазити з себе окремо взятий єврей, ізраель —  ніколи.

Нині Афганістан випередив Колумбію з виробництва героїну. Він дає понад 70 відсотків загального світового виробництва. Недавно в США опубліковано список країн, звідки розповсюджується світом наркотик. Афганістан — на першому місці. Колумбії взагалі у списку немає. Колумбійська наркомафія, що повністю складалася з хабадників Нью-Йорка, після розгрому не відновилася. Хабадники просто перекочували на інше макове поле — до Афганістану з штаб-квартирою в Мар’їній Рощі.

На контрольованих талібами територіях розміщено неосяжні посівні площі опійного маку. Комісари від наркомафії відкрито й організовано скуповують опій-сирець у пуштунських племен. А ще —  конопля... Від одного
тільки запаху можна впасти.

Сировина переробляється у великих лабора-торіях, навіть на заводах. Основну її кількість зосереджено в районі Пешавара і Джелалабада. Виготовлений в Афганістані героїн привозять у цивілізований світ, як хліб (www. klich.ru).

До речі, «Талібан» було створено в Пакистані під дахом не ЦРУ, а Моссаду. Із самого початку Моссад через талібів маніпулював проблемою «афганського героїну» і через них тримав і досі тримає всю нар-копромисловість. Жодної іншої промисловості в Афганістані немає.

За оцінками ООН, обсяг світового наркоринку становить від 400 до 600 млрд дол. Щороку. З них на Росію припадає до 10 млрд, а на Україну — до 1 млрд дол. Проте нарко-бізнес хабадників не робиться задля грошей. Гроші вони отримують вагонами від Ротшильда і його друкарського станка з Федеральної резервної системи. Поява афганського героїну в усіх світових столицях для хабадників не бізнес. Тут зовсім інше.

Щодня і щоночі працює хабадська система на знищення людей на землі через епідемії, організовані голодомори, вакцинації, війни, рукотворні цунамі й урагани, алкогольний і наркотичний геноцид... «Наша держава, простуючи шляхом мирного завоювання, має право замінити жахи війни менш помітними й більш доцільними стратами. Ними треба підтримувати терор для сліпої покори». Так записано в «Протоколах сіонських мудреців».

На землі повинен залишитися лише «золотий мільярд», серед якого бачить себе й українська псевдо- і ксеноеліта. Тому шабесгої і приживаються серед посадовців високого рангу. Однак це міф, що хтось, крім касти «вибраних» хабадників, потрапить до їхнього клану. Та й хабадників невдовзі змете хвиля народного гніву. Чекати залишилося недовго.

Професор
М
.ЗАТУЛА-СЕМЕНКО

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com