Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

День бібліотеки у МАУП

30 вересня вся Україна святкує День бібліотеки. Міжрегіональна Академія управління персоналом приєдналась до традиційного всеукраїнського святкування і провела урочистий захід у стінах Міжнародного бібліотечно-інформаційного центру ім. Ярослава Мудрого.

Присутніми на заході були студенти І курсу Економіко-правового технікуму, які навчаються на таких спеціалізаціях: «Туристичне обслуговування», «Правознавство», «Соціальна робота». Свято вели старші бібліотекарі: Людмила Рог та Надія Прокопенко. Ведучі зацікавили аудиторію захоплюючими розповідями про книгу, її історію, походження, старовинні книжкові центри, яскравих представників письменства, цінителів книжкових багатств різних періодів та країн.  

З вуст Людмили Рог прозвучала чудова фраза педагога українського походження, одного із засновників педагогічної науки в Росії Костянтина Ушинського: «Якщо ви вдало виберете працю, і вкладете в неї всю душу, то щастя саме вас відшукає». Але для того, щоб було що вкладати в улюблену справу життя, необхідні знання, мудрість, які лежать на полицях усіх бібліотек. Бібліотека — це величезне джерело знань, особистого розвитку та реалізації себе у цьому світі.

Людмила Рог познайомила студентів з роботою бібліотеки, її виданнями та запросила активно користуватися  величезною кількістю книжок, які представлені у каталогах  Міжнародного бібліотечно-інформаційного центру ім. Ярослава Мудрого. «Бібліотека — це ваш другий дім. Ви – наші головні читачі, а ми – ті люди, які з радістю будуть допомагати вам реалізовувати себе у професійній сфері. Ми забезпечимо вас книгами, які збагатять ваш внутрішній світ новими, цікавими та потрібними вам знаннями».

Старші бібліотекарі підготували виставку книг: «Знання — це скарб, а книга – ключ до нового». Таким чином Людмила Рог та Надія Прокопенко прагнули донести до молоді особливу роль книги у сучасному житті кожної людини. Книга залишиться неоціненним джерелом знань та мудрості. Люди завжди будуть повертатися на паперові сторінки у пошуках істини.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com