Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

АКАДЕМІЇ 23 РОКИ!

Для Міжрегіональної Академії управління персоналом 3 квітня — це визначна та святкова дата. Цього дня, 23 роки тому, було засновано найбільший недержавний вищий навчальний заклад України.

Протягом цих років у стінах Академії працюють досвідчені та висококваліфіковані  фахівці: професори,  доктори наук, доценти, викладачі та співробітники, які вкладають у розвиток закладу багато сил, енергії та любові. Вранці, заходячи до аудиторій, викладачі прагнуть донести до молоді ті найголовніші знання, які допоможуть їм професійно зростати і досягати кар’єрних вершин, завжди підтримують на шляху особистісного розквіту та організовують культурний та спортивний відпочинок.

Щороку в цей день Академія влаштовує святкові дійства, які тривають  протягом усього дня. Як завжди урочисте святкування річниці МАУП розпочалося з молебню біля каплиці Святого Георгія Побідоносця, який провів директор духовно-просвітницького Центру імені Святих Апостолів, завідувач кафедри православної культури та теології МАУП протоієрей Діонісій Мартишин.

Після молебню увага студентів, які зібралися на Площі знань, була прикута до шанованих членів президії. З вітальним словом до громади звернувся ректор МАУП Анатолій Подоляка, який привітав усіх, хто прийшов на площу Знань, осяяну сонцем з нагоди святкування Дня заснування Академії: «Невпинно летять літа, але кожен рік приносить нам ще більше здобутків та навчає нової життєвої мудрості. За цим швидкоплинним часом криється нелегкий шлях пошуків та звершень, зростання та примноження здобутків у підготовці висококваліфікованих кадрів для нашої держави». Анатолій Миколайович висловив подяку усьому науково-педагогічному складу Академії за їх внесок у розвиток Академії та виховання молоді. Ректор звернувся до студентів та побажав їм жаги до знань, прагнень та успіхів у навчанні, добрих справ, які зміцнять авторитет і славу нашого навчального закладу в ім’я України, українського народу та розвитку національної освіти та науки.

З нагоди святкування Дня народження Академії керівництво вручило студентам нагороди за відмінне навчання, активну участь у громадському, культурному та спортивному житті МАУП.

Традиційно урочистості на Площі знань завершилися привітанням від вокальної студії «Gloria», учасники якої виконали студентський гімн МАУП  «Віват, Академія».

З 23-ю річницею Академію, від імені усіх учасниць конкурсу «Панна МАУП», привітала студентка Економіко-правового технікуму, віце-Панна МАУП Ілона Ваврів та побажала, щоб в Академії навчалося ще більше красунь, талановитих студентів та працювали висококваліфіковані викладачі: «Нехай наша Академія процвітає й  надалі, щоб ми святкували  її 50-річчя».

До привітань Ілони приєдналася Анна Мазур, студентка ЕПТ при МАУП та щиро побажала Академії  процвітання, хороших, розумних та активних  студентів та натхнення викладачам. Дівчата отримали грамоти за відмінне навчання та активну учать у житті Академії, з чим ми їх вітаємо та бажаємо усім студентам ще більш різносторонньо проявляти себе у навчанні та в культурно-мистецькому житті МАУП.

Цього року до програми святкування Дня Академії було включено багато заходів, в ході яких талановита молодь знову мала змогу проявити себе.  Так, в рамках святкування Дня Академії відбувся фестиваль художньої творчості «Артпалітра», де можна було побачити розмаїття студентських талантів у вигляді   вишиванок, бісероплетіння, паперових квітів, м’яких іграшок, вироби з дерева, фотографії, картини та інші неймовірно красиві та цікаві експонати.

У конференц-залі відбулась виставка «День народів Академії», на якій студенти з інших країн світу, зокрема Туркменістану, Палестини, Китаю, Азербайджану, Еквадору знайомили українських студентів та співробітників Академії зі своєю культурою, демонструючи художні вироби, прикраси, традиційний одяг та інше. Найяскравішим моментом було знайомство з кухнею цих країн, так, студенти з Туркменістану та Палестини пригощали всіх традиційним пловом. Гостинність іноземних друзів та їх частування надзвичайно сподобалося усім присутнім. Українська експозиція також вразила усіх розмаїттям страв. Охочих запрошували на український борщ з пампушками, спробувати вареники та традиційну страву —  українське сало, а коровай став окрасою українського столу.

За традицією, студенти МАУП брали участь у всіляких змаганнях та конкурсах. На спортивних майданчиках пройшли змагання з футболу між командами інститутів МАУП, змагання з армреслінгу, а територією Академії відбувалася традиційна у цей день інтелектуальна гра — студентський квест.

Згодом у Кіноконцертному залі «Україна» відбулося привітання та вручення нагород і подяк співробітникам Академії за вагомий внесок у розвиток навчального закладу та багаторічну, сумлінну працю в галузі освіти.

На завершення Дня Академії всі учасники свята та гості мали нагоду послухати святковий концерт за участі творчих студій Академії, а також були підведені підсумки змагань і вручені нагороди переможцям студентського свята.

Прес-служба МАУП

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com