Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Сьомий фестиваль з аеробіки в МАУП

Днями у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся сьомий щорічний фестиваль з танцювальної аеробіки. На початку свята грації, юності, спорту та краси під звуки фанфар до залу увійшов парад команд-учасниць турніру. Цього року участь у змаганні взяли Команда Економіко-правового технікуму при МАУП «PartyRock», Команда Українсько-Азербайджанського Інституту соціальних наук і самоврядування «Wolves», Команда «DANCITY» з Інституту права та Команда «HELLCATS» з Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики.

Учасників привітала Майстер спорту зі спортивної гімнастики, головний суддя змагань з аеробіки Світлана Кумскова: Ми розпочинаємо фестиваль, в ході якого учасники продемонструють танцювальні композиції спортивного напрямку з аеробними елементами. Наше компетентне журі, яке оцінюватиме виступи команд, бере до уваги техніку виконання, хореографічну складову, складність та аеробність». Світлана Яківна побажала успіху командам і закликала глядачів підтримувати своїх фаворитів.

Цьогорічний турнір виявився яскравим і різноманітним, попри те, що команд було лише чотири. Першими на сцену вийшли студенти Економіко-правового-технікуму при МАУП, їхній виступ найбільш веселим і жартівливим, юні учасники продемонстрували як індивідуальність кожного, так і колективну творчість команди. Ілона Ваврів, яка вдруге брала участь у фестивалі, поділилася своїми враженнями від виступу: «Цьогорічний виступ мені сподобався, але минулого року було цікавіше, бо команд було більше, тож і конкуренція більша. Ми самостійно поставили свою композицію, бо всі танцюємо. Найбільше нам сподобалася підтримка залу, всі нам гаряче аплодували і підтримували нашу команду».

Команда Інституту соціальних наук та самоврядування, що складалася з трьох чарівних тендітних дівчат, представила композицію з двох частин: ліричної з елементами балету і динамічної з аеробними компонентами.

Третіми на сцену вийшли студенти Інституту права у військовій формі, їхній виступ відзначався стрункістю, синхронністю, навіть з елементами репу, тож перед глядачами постали вправні і дотепні солдати. Чому команда майбутніх юристів обрала міліарну тему розповів керівник спортивного відділу Студентської ради МАУП Дмитро Столяренко: «Патріотична тема сьогодні досить актуальна для молоді. Я другий рік поспіль готую команду до фестивалю і сам також беру участь. Ми придумали таку композицію, тому що більшість нашої команди відвідує військову кафедру в Академії і ми вирішили якось відзначитися у цьому сенсі. Я дуже задоволений командою і нашим виступом, ми готували номер протягом чотирьох днів, за цей час склад змінювався, тому навіть якщо були певні помилки, ми  виступили гідно».

Вишуканий і жіночний номер представили на розсуд глядачів і поважного журі елегантні учасниці Команда «HELLCATS» з Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики. Дівчата вразили пластичністю, яскравою хореографією та емоційним забарвленням свого виступу. Цю команду об’єднала і поставила номер студентка четвертого курсу Алеся Шишова: «Виступ мав бути запальним, енергійним, усі складові виступу мають іти від душі, від серця, головне — це емоції, які ми даруємо глядачам». «Готуючи цей номер ми орієнтувалися на мюзикл «Чикаго», навіть взяли костюми у театрі мюзиклу, зазначила — одна з учасниць команди «HELLCATS» Аннєта-Даніела Кузнєцова. — Ми беремо участь у турнірі втретє, тож наш виступ мав бути переможним».

І це їм вдалося, за результатами підсумків журі найбільшу кількість балів отримала саме команда Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики — втретє поспіль виборовши перехідний кубок фестивалю, тож тепер він залишиться в інституті назавжди.

А призові місця розташувалися наступним чином:

4 місце — команда Українсько-Азербайджанського Інституту соціальних наук і самоврядування «Wolves”;

3 місце — команда Економіко-правового технікуму при МАУП «PartyRock”;

2 місце — команда «DANCITY» з Інституту права;

1 місце — команда «HELLCATS» з Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com