Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Фукусіма страшніша за Чорнобиль

Експерти стверджують, що аварія на японської атомної електростанції «Фукусіма-1» набагато небезпечніше, ніж катастрофа в Чорнобилі в 1986 році.  Низка вчених, які проводили розслідування аварії на японській АЕС, вважають, що щодня з пошкодженого підприємства відбувається витік щонайменше 1 млн бекерелів радіації в день, хоча з моменту аварії минуло вже вісім місяців.

Експерти відзначають, що врешті-решт кількість радіації, яку буде викинуто в навколишнє середовище з «Фукусіми-1», перевищить загальний обсяг забруднення, що стався в результаті вибуху на Чорнобильській АЕС. Якщо це дійсно так, то аварія на «Фукусімі-1» стане найбільшою катастрофою на атомних електростанціях в історії людства.

Як відомо, у березні 2011 р. в Японії стався найпотужніший землетрус в історії країни. Його магнітуда склала, за різними оцінками, від 9,0 до 9,1. Після цього на країну обрушилося цунамі. Стихія призвела до аварії на атомній станції «Фукусіма-1». На підприємстві сталося декілька вибухів і витік радіації. Наслідки цієї аварії усувають досі.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com