Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

В АКАДЕМІЇ ВІДКРИТО СЕЗОН ДИСКУСІЙ

З початком нового навчального року у Міжрегіональній Академії управління персоналом поновилися засідання Дискусійного клубу, де студенти Академії традиційно зустрічаються з відомими людьми країни: політиками, письменниками, митцями, бізнесменами.

Цього разу гостем став народний депутат України, Радник Президента України, заслужений економіст України та доктор наук з державного управління, професор Михайло Чечетов. Від­криваючи зібрання, шановного гостя представив молоді в.о. ректора, перший проректор МАУП Володимир Яровой.

У своєму привітальному слові зі студентами Академії Михайло Чечетов розказав: «Я завжди із задоволенням виступаю та спілкуюсь з молодіжною аудиторією. Таким чином я, неначе, повертаюсь на двадцять років назад, коли працював у Харківському національному економічному університеті. Вважаю, що ви — це майбутнє держави, і прийде час, коли старше покоління передасть вам естафету будівництва демократичної, потужної, правової, високотехнологічної та процвітаючої України, яка стане невід’ємною частиною великої європейської сім’ї».

Народний депутат привітав присутніх з двадцятою річницею незалежності держави і побажав, щоб кожен студент розкрив свій професійний та творчий потенціал на користь своєї країни та народу.

У ході розмови Чечетов висловив свою думку про 20-річну роботу над розвитком країни: «Україна, як держава, відбулась і на сьогоднішній день немає ризику втрати українського суверенітету та ризику політичного реверсу до жорсткої командно-адміністративної системи». Звертаючись до студентів, Михайло Васильович говорив, що  переконаний у формуванні політичної та економічної стабільності в державі в найближчий час, — шляхом консолідації, налагодженої та плідної праці на користь України.

Після свого виступу депутат побудував розмову зі студентами у формі діалогу, відповідаючи на всі питання, які цікавлять студентство. Наприкінці зустрічі гість побажав великого натхнення студентам у навчанні та у майбутній роботі, яка б приносила їм моральне задоволення і фінансову ста­більність: «Для того, щоб стати успішним на професійному поприщі, потрібно отримати не просто диплом, а хороші та ґрунтовні знання у своїй галузі, в ідеалі володіти новітніми технологіями та іноземними мовами, і тоді кар’єра та стабільний заробіток вам гарантовані».

На згадку про цікаву зустріч зі студентством Академії перший проректор МАУП Володимир Яровий вручив гостеві книги видавництва МАУП.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com