Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЛАЗ працюватиме на повну потужність

Потужності Львівського автобусного (ЛАЗ) та Луцького автомобільного (ЛуАЗ) заводів здатні забезпечити оновлення всього автобусного парку України. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України — Міністр інфраструктури Борис Колесніков під час прес-конференції щодо підсумків роботи галузі за літній період та за 8 місяців 2011 року, що відбулась сьогодні, 5 вересня 2011 року. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури. «Якщо запустити два наші автобусні заводи на повну потужність, ми весь автобусний парк України можемо оновити за три роки», — зазначив Борис Колесніков.

Віце-прем’єр-міністр повідомив, що за декілька років планується повністю замінити маршрутні таксі малої місткості у великих містах на великі комфортабельні автобуси. «Ті, хто купує маршрутки, повинні розуміти, що за 3-4 роки цього виду бізнесу у великих містах не буде, тому не варто й вкладати інвестиції», — сказав Борис Колесніков.

За його словами, стимулювати приватних автоперевізників купувати автобуси великої місткості буде компенсація державою відсотків за кредит. «При купівлі українських автобусів держава сплачуватиме за автоперевізників кредитні відсотки. Це наша допомога не лише Києву, а й усім містам», — підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com