Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ГТС не віддамо

Юлія Тимошенко заявила, що газотранспортна система України лишиться у власності країни.

Промовляючи на засіданні уряду, пані Тимошенко сказала, що урядові вдалося домовитися з Росією про постачання газу без втрат для України на початку цього року і вона сподівається, що подібних домовленостей буде досягнуто і в майбутньому.

Прем’єр-міністр України сказала, що планує обговорити газові питання зі своїм російським колегою Володимиром Путіним під час самміту глав урядів країн СНД 19 листопада.

«Ми й надалі вестимемо конструктивний діалог з Росією відносно того, як формувати ціну на газ для України», — підкреслила Юлія Тимошенко.

«Ми будемо обговорювати питання, як нам оптимізувати ціну на російський природний газ для України і як нам оптимізувати всі наші стосунки».

Юлія Тимошенко нагадала, що на початку року уряду вдалося отримати ціну на газ, яка значно нижче ринкової:

«Замість ціни 450 дол., яку обіцяли президенту України, ми отримали 228,5 дол. за тисячу кубометрів, і за рахунок підтримки держави зберегли цю ціну на весь рік».

Юлія Тимошенко зауважила, що президент Ющенко, який «постійно критикує політику уряду з газового питання, мав можливість з початку 2009 року особисто проводити ці переговори».

Прем’єр зазначила, що саме її урядові вдалося домовитися з Росією про постачання газу без втрат для української газотранспортної системи:

«У нас газотранспортна система українська є і буде і, я переконана, що ніколи і нікому ми не віддамо свою ГТС».

Газове питання лишається хворобливим не лише для України, але і для країн Західної Європи, які побоюються, що на початку січня 2010 року знову можуть виникнути перебої у постачанні російського газу, спричинені конфліктами між Москвою і Києвом.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com